„Masowy program szczepień będzie kiedyś uważany za jeden z najbardziej śmiertelnych i kosztownych błędów medycznych w historii” – Dr Peter McCullough

0
910
[bsa_pro_ad_space id=5]

„Przymusowe masowe szczepienia ludzkości będą kiedyś uważane za jeden z najbardziej śmiertelnych i kosztownych błędów medycznych w historii” – powiedział kardiolog i internista z Teksasu, dr Peter McCullough, pionier we wczesnym leczeniu rzekomej choroby Covid-19 [POR. Top 11 statystyk o Covid-19, o których nie mówią media głównego nurtu].

Powołując się na ostatnie dane z amerykańskiego systemu zgłaszania odczynów niepożądanych po szczepieniach (VAERS) a także z Izraela i Wielkiej Brytanii, gdzie wśród zaszczepionych mnożą się przypadki Covid-19, McCullough, który jest redaktorem naczelnym dwóch czasopism medycznych i autorem ponad 600 recenzowanych badań, w tym 46 poświęconych Covid-19, powiedział, że „głęboko martwi się” o przyszłość Ameryki.

[bsa_pro_ad_space id=8]

„Amerykanie poniosą ciężar tego, co niezmiennie będzie nieudanym programem masowych szczepień, który zostanie uznany za jeden z najbardziej śmiercionośnych, najbardziej szkodliwych i kosztownych w historii ludzkości”

– powiedział McCullough w niedawnym podcaście.

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) ogłosiło w kwietniu, że zaprzestało śledzenia przypadków Covid wśród zaszczepionych, które nie powodują hospitalizacji ani zgonów. Agencja zakłada teraz, że nowe przypadki należą do nieszczepionych, chyba że zalecono inaczej, co wypacza liczby, by przedstawiać nieszczepionych jako rozprzestrzeniających choroby.

Ten celowy program dezinformacji i propagandy został wykorzystany do wywołania niesamowitej presji w stronę nakazów szczepień dla agencji rządowych, agend ds. osób starszych oraz setek szkół i uczelni, chociaż nie było żadnych epidemii w tych miejscach”

– powiedział McCullough.

Więcej można doczytać w jęz. angielskim TUTAJ.

[bsa_pro_ad_space id=4]