Zdobywca Nagrody Nobla Luc Montagnier: „To szczepienia tworzą nowe warianty koronawirusa” [+WIDEO]

0
2155
[bsa_pro_ad_space id=5]

22 maja 2021. Epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat zjawiska znanego jako „wzmocnienie zależne od przeciwciał” (ADE) – twierdzi prof. Luc Montagnier, francuski wirusolog, współodkrywca HIV i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny.

Prof. Montagnier twierdzi, że program szczepień przeciwko koronawirusowi to „niedopuszczalny błąd”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział.

[bsa_pro_ad_space id=8]

„To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty ”

– kontynuował prof. Luc Montagnier.

Wybitny wirusolog wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszające wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj tworzone są warianty. Są to warianty, które „są produkcją i wynikają ze szczepień”.

Prof. Montagnier twierdzi, że epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat zjawiska znanego jako „Antibody-Dependent Enhancement” (ADE). W artykułach, które wspominają o ADE, oddalono obawy wyrażone przez prof. Montagniera.

„Naukowcy twierdzą, że ADE praktycznie nie stanowi problemu w przypadku szczepionek COVID-19”

– czytamy w artykule w Medpage Today opublikowanym w marcu.

Prof. Montagnier wyjaśnił, że trend ma miejsce w „każdym kraju”, gdzie „po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów”.

Twierdzenie laureata Nagrody Nobla zostało podkreślone przez informacje ujawnione w liście otwartym, wysłanym przez długą listę lekarzy do Europejskiej Agencji Leków. W liście stwierdzono częściowo, że „pojawiło się wiele doniesień medialnych z całego świata o przypadkach COVID-19 w domach opieki w ciągu kilku dni po szczepieniu mieszkańców”.

Prof. Luc Montagnier przeprowadza własne badania z osobami, które zaraziły się koronawirusem po otrzymaniu szczepionki.

– Pokażę wam, że tworzą warianty odporne na szczepionkę – powiedział.

Przy okazji prezentacji corocznego raportu przedstawiającego światowe statystyki zdrowotne specjaliści Światowej Organizacji Zdrowia oszacowali, że w 2020 roku z powodu pandemii zmarło co najmniej 3 mln osób. Oficjalne statystyki mówią o 1,2 mln ofiar. Według zgłaszanych przez władze medyczne poszczególnych krajów danych, do maja 2021 roku pandemia pochłonęła 3,4 mln ofiar. Zdaniem WHO ta liczba naprawdę może być dwa, trzy razy wyższa.

PROF. LUC MONTAGNIER – WYWIAD


za: naszapolska.pl, pubmedinfo/wideo

Źródła: PAP, rairfoundation.com.

[bsa_pro_ad_space id=4]