Co z tą „szczepionką” na kowida ? Myślenie krytyczne i opłacana propaganda mass-mediów.

0
844
[bsa_pro_ad_space id=5]

Co z tą "szczepionką" na kowida ? Myślenie krytyczne i opłacana propaganda mass-mediów. Kowid szczepionki maski propaganda i myslenie krytyczne

Nieco historii i obecna rzeczywistość

W 1976 roku USA zatrzymało szczepienia przeciw grypie, gdy w ciągu 6 tygodni nastąpiło po nich 25 zgonów i 362 przypadków zespołu Guillain-Barrégo (choroba o podłożu autoimmunologicznym, w przebiegu której układ odpornościowy atakuje części obwodowego układu nerwowego – red.). W przypadku „szczepionki” na koronawirusa (po 8 tygodniach procesu szczepień), notowane są w USA 502 przypadki zgonów, 147 przypadki anafilaksji i 128 przypadki porażenia Bella (samoistne porażenie nerwu twarzowego, ang. Bell’s Palsy – red.).

ŚWIADECTWA ODNOŚNIE PRZYPADKÓW ZGONÓW I OBRAŻEŃ PO „SZCZEPIONKACH” (STAN NA 25 MARCA 2021 ROKU) – LINK.


W maju 2021 roku, wciąż promowane są te szczepienia jako bezpieczne i skuteczne (słynne „safe and effective”), mimo ponad 8 tys. zgonów i ponad 350 tys. obrażeń niepożądanych w UE (POR. UE oficjalnie: 8 tys. 430 zabitych i 354 tys. zdarzeń niepożądanych (urazów) po szczepionkach. Polska 1121 zgonów.), a w USA łączna liczba zgonów z powodu szczepionek na Covid-19 po kilku miesiącach „procesu wyszczepiania” przekroczyła łączną liczbę zgonów zgłoszonych do bazy VAERS w ciągu ostatnich 20 lat (POR. Wysłuchanie lekarza przez senacką komisję Teksasu [VIDEO – EN]). Wśród najmłodszych ofiar znajdują się już dzieci i nastolatki, które były zupełnie zdrowe !!!


POWIĄZANE:

Maj 2021: Wezwanie arcybiskupa do codziennego odmawiania tej modlitwy i Różańca Świętego do Matki Bożej

[bsa_pro_ad_space id=8]

Rekomendacje lekarzy z AFLDS (America’s Frontline Doctors) odnośnie eksperymentalnej szczepionki na Covid-19 [WIDEO-EN]

Ostrzeżenia ocalałej z holocaustu Very Sharav dla świata – zeznanie przed Komisją ds. Korony [WIDEO]

[bsa_pro_ad_space id=4]