ODEZWA do Polaków

0
1203
[bsa_pro_ad_space id=5]

ODEZWA skierowana do protestujących
przeciw przymusowi „szczepień”

Marzec 2021

Kochani!

Znamy się już wiele miesięcy, razem protestując w różnych miejscach przeciw przymusowi szczepień, oszustwu plandemii, a konkretnie przeciwko zniewoleniu, które narzuca narodom, w tym Polakom, światowa BESTIA.

Jesteśmy Wolnymi Polakami i nie po to ginęli nasi Ojcowie i Dziadowie, aby to międzynarodowe, szemrane gremium, zwane potocznie Bestią, ograniczało naszą wolność we wszystkich wymiarach:

  • zamykając nas w domach, niszcząc z premedytacją naszą przedsiębiorczość, przejmując za bezcen nasze hotele i restauracje (już kilka lat temu przejęli nasze państwowe firmy),

  • niszcząc nasz największy potencjał – dzieci, zarówno zdrowotnie jak i intelektualnie i duchowo!

Jednym słowem: niszczą z premedytacją nasze zdrowie i życie.

Po szatańsku wymyślili depopulację narodów świata „szczepionkami” typu np. COVID itp., które są niczym innym jak eksperymentem medycznym i bronią biologiczną. Bezprawnie zmuszają do noszenia maseczek-masoneczek.

Słowem, terror w różnych wymiarach i odmianach. Na usługi obcych przejęta została i służba zdrowia, która już nie służy obywatelom, mimo że my ją utrzymujemy od swego urodzenia do naszej śmierci. Po prostu nasza, opłacana przez nas „służba zdrowia”, służy już nie nam, a złowrogiej Bestii…

Oto nasza rzeczywistość, na którą MY, POLACY się nie zgodzimy i będziemy protestować aż do skutku.

A ponieważ zdeformowano również i okrojono naszą historię, to pewnie nie pamiętacie o tym, że Ślązacy to dzielni i patriotyczni ludzie:

– Otóż przypominam, że Śląsk prawie 600 lat był pod obcym panowaniem.

– I co ?!

– Ślązacy przetrwali jako Polacy!

– Zachowali polską mowę, jak w kapsule czasu. W niezmienionej formie. Po I wojnie światowej mężnie walczyli o powrót Śląska do Macierzy – Polski.

3 Powstania Śląskie: 1919, 1920, 1921. Wielki patriotyczny zryw……

– I wielki Patriota, Mędrzec: Pan Wojciech Korfanty

– Kto o nim dziś wspomina? W której szkole dzieci uczy się Patriotyzmu, ucząc o tym wielkim Polaku?! W której?!

– Ale muszę Wam moi Kochani powiedzieć coś, co Was może zdziwi: Śląsk zachował swoją polskość dzięki katolickim księżom. Właśnie tym bohaterskim księżom, którzy czasem płacili życiem, IM zawdzięczamy to, że po 600 latach Śląsk wrócił do Macierzy.

– Choć ta macierz była nam nieraz macochą, ale pamiętajmy, że mieliśmy tylko 20 lat WOLNOŚCI, a w 1939 r. znów Ją utraciliśmy… i do dziś jesteśmy pod okupacją….niewidzialną, choć coraz bardziej widoczną. Mówiąc o patriotyzmie Śląska, przypominam, że tu na Śląsku działała bardzo silna Armia Krajowa, V Oddział Śląsko – Dąbrowski. Oddali życie za Wolną Polskę.

– Idźcie na cmentarz na Panewnikach, pochylcie przed nimi głowy, oddajcie im hołd. Cześć ich Pamięci! Chwała Bohaterom!

– Również na Śląsku działał najsilniejszy wywiad wojskowy.

– Sięgnijcie po Prawdę, a nie dajcie posłuchu międzynarodowym i miejscowym szujom. Przypomnijcie sobie o wielkości Ślązaków i ich miłości, lojalności do Macierzy, za którą oddawali młode życie….

– Kochani! – Pora sięgnąć po Prawdę i wiedzę historyczną! Należy nam to wreszcie uczynić! – Czas bowiem jest krótki!

– Kochane moje Dzieciaki! – Pora sięgnąć nie tylko po prawdę historyczną, ale i duchową……

– Przypomnieliśmy sobie, że jesteśmy Polakami, Wolnymi Polakami, – to przypomnijmy sobie również gdzie nasze duchowe korzenie….

– Tak, przetrwaliśmy jako Polacy dzięki katolickim księżom: przez 600 lat! Dzięki Kościołowi katolickiemu, dzięki cywilizacji łacińskiej!

– Zapomnieliśmy, że Kościół, to Mistyczne Ciało Chrystusa, a nie masoneria kościelna, która przejęła Kościół Chrystusowy – okupuje go i niszczy na wszelkie sposoby.

– Oczywiście, że są i biskupi prawi, jest też wielu kapłanów wiernych Bogu.

– Oni właśnie niesłusznie zbierają cięgi, a nie zdrajcy !

…..

– Kim są ci ludzie w purpurach należący do masonerii kościelnej, niszczący metodycznie Kościół Chrystusowy?

– Kim oni są, że chcą wygrać z Bogiem, Kościołem czyli Mistycznym Ciałem Chrystusa?

Zapomnieli, że moce piekielne nie przemogą Go?!

Pamiętajmy! Zła, z którym walczymy nie zwyciężymy sprzymierzając się ze złem! To niemożliwe!

– Czy wiecie co oznacza czerwony piorun?

– Jeśli nie, to zainteresujcie się symboliką satanistyczną.

– Popatrzcie, jakie naszywki nosili SS-mani, niosący śmierć, terror i pożogę.. Chcecie się z nimi utożsamiać?!

Już czas najwyższy dowiedzieć się, kto kieruje i sowicie opłaca czerwone pioruny. Oczywiście mówię o liderach, bo młode naiwne dziewczynki są nieświadome komu w swej niewiedzy służą….Winny siedzieć w szkolnych ławach i pobierać nauki. Zdrowe nauki, a nie chore ideologie. Nie mają też pojęcia, że ci, którzy nimi kierują, dążą do rozpętania krwawej rewolucji w Polsce.

– Czy chcemy, by znów polała się krew?

Tę samą taktykę stosowali ci sami ludzie dawniej co dziś, aby doprowadzić do rewolucji francuskiej, październikowej i innych rewolucji.

– Zajrzyjcie w karty historii (ale tej prawdziwej), a zobaczycie ile milionów (tak, milionów!) niewinnych istnień zmietli oni z powierzchni ziemi. Jakich okrucieństw się dopuszczali …

– Jakie rzeki krwi popłynęły ulicami.

– Dziś ci sami ludzie Bestii podpuszczają kobiety, aby rozpętać nowy armagedon. Ale już o światowym zasięgu. Bo trzeba uśmiercić parę miliardów, aby opanować tę resztę. Bo tak wielkie stado jest dla nich zbyt trudne do zawładnięcia.

– Kochani, dowiedzcie się proszę jakie rojenia i roszczenia snuje sobie kierownictwo strajku kobiet, względem naszego państwa. Sami zainteresujcie się tą sprawą…

– Dzieciaki kochane! Wiecie dlaczego te podłe gady podpuściły kobiety? Wiecie dlaczego?

– Bo ich władcą i bogiem jest sam szatan, który tak bardzo nienawidzi Matki Bożej, Maryi.

– Bo zapowiedziano mu, że w czasie Apokalipsy (a ona właśnie trwa), ONA, czyli Matka Boża, zmiażdży swą piętą jego głowę..

– Dlatego podpuszczono te biedne kobietki, wykorzystano je, aby wydały walkę tej NIEWIEŚCIE OBLECZONEJ W SŁOŃCE……..

– Bo przez MARYJĘ przyjdzie na świat ZWYCIĘSTWO, WOLNOŚĆ PRAWDZIWA.… Widzicie tę perfidną grę Bestii?

– DLATEGO proszę Was, idźmy Drogą Prawdy.

– Nie zbaczajmy z tej drogi, nie szukajmy obcych bogów, którzy okażą się bożkami, prowadzącymi nas pochyłą drogą do zguby.

– Ja już przeżyłam życie i wiem, o czym mówię…..

– Popatrzmy na krzyż, na umęczonego, zdeformowanego Chrystusa, który przyjął tę straszną śmierć, dla naszego Zbawienia….ON jest symbolem Zwycięstwa, naszego Zwycięstwa: tu i teraz i na całą Wieczność.

– I właśnie teraz nadszedł czas działania Matki Bożej: ONA zmiażdży głowę węża, smoka pradawnego, raz na zawsze.

I OTO NASTANIE PRAWDZIWA ŚWIATŁOŚĆ.

AMEN.

Stanisława Tomczyk

Katowice, dn. 6 marca 2021

[bsa_pro_ad_space id=4]