Dobroczyńcy hakerzy. Informacje o istotnych brakach w składzie komercyjnych szczepionek

0
918
[bsa_pro_ad_space id=5]

Maria Majewska, 23.03.2021

[bsa_pro_ad_space id=8]

Amerykański lekarz/naukowiec Peter McCullough, mający duże doświadczenie w leczeniu covid, zeznał przez senackim komitetem ds. zdrowia, że covid zawsze był chorobą uleczalną, lecz w USA praktycznie nic się nie robi w zakresie promowania leczenia tej choroby we wczesnym stadium. 

Chorym, którzy nie są w dostatecznie ciężkim stanie, by kwalifikować się do hospitalizacji, najczęściej nie oferuje się żadnego leczenia i odsyła do domu z niczym.

Jeśli przeżyją i wyzdrowieją, to mają szczęście, a jeśli ich stan się pogorszy, wówczas trafiają do szpitali.

Stosowane tam mechaniczne respiratory w połączeniu z lekami paraliżującymi i fentanylem zabijają ok. 80% chorych.

Według dra McCullough, istnieją sprawdzone na dużych populacjach chorych skuteczne metody domowego leczenia wczesnego stadium covida.

Poniżej wypowiedź tego lekarza (przez senatem w stanie Teksas – przyp. red.) oraz publikacja zbiorowa autorów z czołowych ośrodków medycznych w USA i we Włoszech opisująca protokoły domowego leczenia covid powszechnie dostępnymi, sprawdzonymi lekami. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7410805/pdf/main.pdf.  

 

Tajne dokumenty, które wyciekły po cyberataku na EMA, ujawniły, że komercyjne partie szczepionki covid-19 firmy Pfizer miały niższą od oczekiwanej zawartość nienaruszonego mRNA, co prawdopodobnie czyni je nieskutecznymi.  EMA miała poważne obiekcje dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności tych szczepionek, lecz mimo to zatwierdziła je do masowego stosowania w Europie. W ciemnej sieci opublikowano ponad 40 megabajtów tajnych informacji z przeglądu agencji; kopie tych przecieków przesłano kilku dziennikarzom – w tym z BMJ – i naukowcom na całym świecie. (https://www.bmj.com/content/372/bmj.n627).

Zaniepokojenie naukowców wzbudza też niewiadoma, co się w organizmach dzieje z lipidowymi nanonośnikami szczepiennego mRNA, wykonanymi z syntetycznych polimerów, lipidów i materiałów nieorganicznych. Brak szczegółowych badań ze strony producenta i niezależnych instytucji wyjaśniających, dokąd w komórkach one trafiają i jakie mają wcześnie oraz odległe efekty.

Zatrważające jest to, że informacje o istotnych brakach w składzie komercyjnych szczepionek oraz niedostatek danych dotyczących ich bezpieczeństwa i działania przedostały się do społeczeństwa tylko dzięki hakerom lub sumiennym anonimom, lecz są skrzętnie ukrywane przez producenta i agencje zatwierdzające leki.

O nieskuteczności i zagrożeniach dla zdrowia i życia ze strony tych szczepionek, społeczeństwo dowiaduje się dopiero na własnej skórze, ponosząc wielkie ofiary. W bazach danych NOPów zarejestrowano tysiące zgonów oraz setki tysięcy powikłań, włącznie z covidem, grypą, i zapaleniem płuc po tych szczepieniach.

Również statystyki demograficzne pokazują, że po wprowadzeniu szczepień gwałtownie wzrosły liczby zachorowań i zgonów na covid w wielu krajach.

za: dakowski.pl

fot. dr Peter McCullough, nawołuje do szybkiego leczenia covida (outpatient treatment)


POWIĄZANE:

Pilny list otwarty lekarzy i naukowców do EMA (Europejskiej Agencji Leków) nt. bezpieczeństwa szczepionek COVID-19

[bsa_pro_ad_space id=4]