Do 19.2.2021: W VAERS zgłoszono 929 zgonów, w europejskiej VigiAccess 1225 zgonów i 101 369 powikłań. 1/3 zgonów w ciągu 48h po szczepieniu

0
1337
[bsa_pro_ad_space id=5]

Prof. Maria Majewska [email protected]

Do dnia 19 lutego 2021 do amerykańskiej bazy VAERS zgłoszono 929 zgonów, a w europejskiej/WHO bazie Vigiaccess zarejestrowano 1225 zgonów 101 369 powikłań po tych szczepieniach.

Siedemdziesiąt procent zgonów poszczepiennych wystąpiło w osób powyżej 65 roku życia. Ponieważ zgłaszanych jest tylko ok. 1 – 5 procent wszystkich przypadków powikłań, to należy przyjąć, że całkowite ich liczby są wielokrotnie większe. 

Zgony poszczepienne mogą przekraczać 100 000. (https://digital.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf).

Jedna trzecia ze zgonów po szczepieniach covid nastąpiła w ciągu 48 godzin po szczepieniu.

Musimy być przygotowani na dalszy wzrost zgonów i powikłań, oraz na epidemię chorób autoimmunologicznych i nowotworowych, które rozwijają się miesiącami lub latami po szczepieniach. 

https://childrenshealthdefense.org/defender/latest-data-cdc-vaers/.  


Możliwe następstwo szczepień covidowych – choroba Alzheimera i inne choroby neurodegeneracyjne

Szczepienia covidowe na bazie mRNA mają duży potencjał wywoływania chorób prionowych, takich jak choroba Alzheimera, choroba wściekłych krów i inne choroby neurodegeneracyjne – donosi  poniższa publikacja naukowa.

Jest to zgodne z ogromnymi liczbami powikłań neurologicznych po tych szczepieniach.

Można oczekiwać w najbliższych latach szerokiego rozprzestrzenienia się takich chorób, także wśród młodych zaszczepionych osób.

Autor publikacji sugeruje, że te szczepionki to celowo wypuszczona prionowa broń biologiczna, sponsorowana m.in. przez fundację Billa Gatesa.

https://scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf

 

[bsa_pro_ad_space id=8]

POWIĄZANE:

Rekomendacje lekarzy z AFLDS (America’s Frontline Doctors) odnośnie eksperymentalnej szczepionki na Covid-19 [WIDEO-EN]

Komitet Helsiński w Izraelu: Rząd w Izraelu i Pfizer przeprowadzają nielegalny eksperyment na ludziach [ENG]

[bsa_pro_ad_space id=4]