Donald Trump 2 grudnia 2020: „To być może najważniejsze przemówienie mojej prezydentury”. Żadna z wiodących stacji TV nie transmitowała przemówienia !!

0
1091
[bsa_pro_ad_space id=5]

Wygłaszając to, co nazwał „najważniejszym przemówieniem” swojej prezydentury, prezydent Donald Trump określił wybory, jako sfałszowane twierdząc, że cały system elekcyjny został planowo zaatakowany. Oszustwa przeprowadzono na masową skalę.

46-minutowe przemówienie nie było transmitowane przez żadną z głównych stacji i rozeszło się jedynie w mediach społecznościowych (obecnie ma ponad 5 mln wyświetleń).

[bsa_pro_ad_space id=8]

„Powszechnie wiadomo, że na listach wyborczych znalazło się tysiące ludzi, którzy zgodnie z prawem nie są uprawnieni do głosowania, w tym zmarli, wyprowadzili się ze swojego stanu, a nawet nie są obywatelami naszego kraju.

„Poza tym zapisy są pełne błędów, błędnych adresów i wielu innych problemów. To nie podlega dyskusji. Nigdy nie było kwestionowane”.

„Dziesiątki hrabstw w kluczowych stanach swingowych ma na listach więcej zarejestrowanych wyborców niż obywateli w wieku uprawniającym do głosowania, w tym 67 hrabstw w stanie Michigan” – wskazał Trump.

„Wisconsin nie mogło potwierdzić miejsca zamieszkania ponad 100 000 osób”

Setki tysięcy głosów zostały policzone niezgodnie z prawem, bez monitorowania. Opisał również „dziesiątki tysięcy” wyborców, którzy pojawili się, aby głosować w dniu wyborów, ale powiedziano im, że głosowali już listownie, mimo że tego nie zrobili.

Dominion Voting Systems firma odpowiedzialna za głosowanie komputerowe posiada technologię, która może odwracać głosy z jednego kandydata na drugiego, co może pozostać niewykryte bez badania kryminalistycznego. Prezes firmy zaprzeczył tym twierdzeniom.

6000 głosów w Michigan zostało nieprawidłowo przeniesionych z Trumpa na Bidena. Dominion Systems mogło liczyć głosy na zagranicznych serwerach, które były podatne na włamania i oszustwa. Firma ponownie zaprzeczyła tym zarzutom.

Republikanie w całych Stanach Zjednoczonych wygrali i odebrali wiele miejsc w stanach i Izbie Reprezentantów USA, co sugeruje masową frekwencję wyborców GOP, która nie była odzwierciedlona w wyborach prezydenckich

„Te wybory dotyczą wielkiego oszustwa wyborczego, oszustwa, którego nigdy wcześniej nie widziano”

– stwierdził prezydent i zapowiedział, że o ich rezultacie rozstrzygnie Sąd Najwyższy USA, dodał, że odkrycie i wskazanie wszystkich oszustw jest sprawą najważniejszą dla wiarygodności amerykańskiej demokracji.

Tu główne wątki:

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1334240039639937026?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1334240039639937026%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.goniec.net%2F2020%2F12%2F03%2Ftrump-to-jest-najwazniejsze-przemowienie-mojej-prezydentury%2F

=====================================

Full Video:

https://fb.watch/27KawkLq3E/

oraz poniżej:

za: goniec.net

[bsa_pro_ad_space id=4]