Debata o istotnym znaczeniu na temat Covid. Lekarze i działacze społeczni z Holandii, Ameryki, Hiszpanii, Niemiec, Włoch i Polski. Czy będzie Nowa Norymberga ? [WIDEO]

0
1030

W poniższej debacie 24.10 wzięli udział medycy z kilku krajów na świecie, sędzia prokurator z Włoch Angelo Giorgiani oraz działacze społeczni – Piotr Jawornik z Polski i Daria Szmelter z ruchu Querdenken [Myślenie krytyczne – red.] z Niemiec. Debatę poprowadził red. Marcin Rola. Środowisko medyczne reprezentowali dr Elke De Klerk, naukowiec i lekarz praktykujący z Holandii, dr Gaston Labat z USA i Ameryki Łacińskiej oraz dr Natalia Cancelo z Hiszpanii.

Warto wysłuchać całości spotkania, gdyż jesteśmy okłamywani w mediach głównego nurtu (to te, które mają budżety reklamowe od Wielkiej Farmacji) na prawdopodobnie największą skalę w historii świata. Warto przy okazji wiedzieć, z jakimi budżetami mamy do czynienia: Wielka Farmacja zarabia ok. 50 miliardów USD rocznie ze szczepionek. Następne 500 miliardów dolarów zarabia na lekach, które często leczą szkody, powodowane przez szczepionki. W 1986 roku w USA zdjęto odpowiedzialność producentów za szkody spowodowane przez produkty szczepionkowe. Podobne ustawodawstwo właśnie wprowadzono i wprowadza się w Polsce w związku z Covidem.

Nikt z uczestników debaty nie mówi, że nie ma objawów Covid-19, nikt temu nie zaprzecza, ale po wysłuchaniu całości nagrania można się dowiedzieć, dlaczego we Włoszech tego roku było tak dużo zgonów, dlaczego media nakręcają pandemię strachu wśród społeczeństw na całym świecie. Pokrótce opisujemy główne wątki rozmowy.

Jeśli chodzi o Włochy z okresu wiosny tego roku, to Światowa Organizacja Zdrowia zalecała jedynie słuszne protokoły leczenia, ostrzegając przed śmiertelnym wirurem, zabroniła wykonywać autopsji i sekcji zwłok. Okazało się, po tym jak odważni lekarze wykonali sekcje zwłok osób, które „umarły na Covid”, że ich płuca są bardzo często zniszczone przez… respiratory, gdyż pompowanie nadmiaru tlenu doprowadziło do śmierci. Od razu wówczas zmieniono protokoły leczenia, aby leczyć chorobę wirusową i od razu rezultaty leczenia poprawiły się. Poza tym czynnikami, które mogły przyczynić się do większej śmiertelności we Włoszech były masowe szczepienia na grypę osób starszych w regionach Lombardii i Piemontu przeprowadzone kilka miesięcy wcześniej [zob. Trumny w Bergamo i “dywanowe” szczepienia przeciwgrypowe], większe zanieczyszczenie powietrza w tych regionach, opuszczenie domów opieki społecznej przez personel, bardzo często pochodzący zza granicy, który wracał do swoich domów po zapowiedziach lockdownów.

Jeśli chodzi o Niemcy protokoły WHO były identyczne, jednak odważni lekarze przeprowadzali sekcję zwłok i, przykładowo w Hamburgu, okazało się, że żadna z osób (sic!), które „zmarły na Covid” nie zmarły z powodu Covid.

Testy PCR

Jak mówią lekarze, same agencje ds. zdrowia (CDC) przyznały, że testy PCR nie nadają się do wykrywania chorób zakaźnych, ale „nie mają lepszego narzędzia”. Mimo to rządy na całym świecie inwestują miliony środków publicznych w setki tysięcy testów PCR, które zostały wyprodukowane odpowiednio wcześniej i budują pandemię strachu w mediach. Jak wszyscy wiemy z otaczającej nas rzeczywistości, zdarzają się „pozytywne przypadki”, czyli osoby, które wspaniale się czują i są gotowe iść na trening sportowy, a są kierowani zamiast tego na kwarantannę. Są oczywiście też osoby chore, które mają objawy, czasem ciężkie, podobnie jak to się dzieje w przypadku grypy, ale to nie oznacza, że są „chore na Covid”.

Jak groźny jest „wirus” ? Jakie są objawy, przyczyny i odpowiednie leczenie Covid-19 ?

Sam wirus nie został jeszcze wyizolowany przez naukowców, a już zdążył wielokrotnie zmutować, jak poprzednie koronawirusy, które znamy od dekad. Lekarze z wielu krajów przyznają, że istnieją „objawy Covid-19”. Przyczyna tkwi przede wszystkim w osłabionej odporności organizmu. Inne przyczyny to niewłaściwa terapia medyczna, chaos w służbie zdrowia spowodowany medialną pandemią strachu i kwarantannami, jak również zauważono większą zachorowalność w miastach, gdzie uruchamiano sieć 5G, choć ten temat wymaga wciąż dogłębnych badań.

Jeśli chodzi o skuteczne leczenie dr Gaston Labat z USA, który – wraz z tysiącami innych lekarzy – skutecznie leczył dziesiątki tysięcy pacjentów z objawami Covid-19 w tym bardzo ciężkie przypadki Covid-19 w Ameryce Południowej i Centralnej, wspomina spośród wielu metod dwie szczególnie skuteczne:
a) hydroksychlorochinę (HCQ) wraz z leczeniem uzupełniającym,
b) leczenie CDS (Chlorine Dioxide Solution), czyli dwutlenkiem chloru. Senat Boliwii przyjął ustawę, która zezwala na to leczenie państwowe, wbrew zaleceniom wydawanym przez międzynarodowe ciała doradcze, jak WHO.

Maseczki

Wszyscy uczestnicy debaty zgodnie twierdzą, że maseczki wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Mają przede wszystkim przynieść zmianę zachowania ludzi i społeczeństwa, co się właśnie dzieje. Nikt w mediach głównego nurtu, sponsorowanych przez Wielką Farmację (Big Pharma) nie mówi o dwutlenku węgla pod maseczką, nie mówią o zagrożeniach, szczególnie dla dzieci związanych z niedotlenieniem mózgu w trakcie jego rozwoju. Był przypadek śmierci dziecka z tego powodu, potwierdzony przez władze w Portugalii, były 3 przypadki śmierci dzieci w Niemczech, choć niepotwierdzone przez władze.

Wspomniano również o wątku niewolnictwa, gdy niewolnicy nosili maseczki w czasach przeszłych, ze względów higienicznych względem swych panów.

Międzynarodowy ruch na rzecz wolności i prawdy

Jak widać wielu lekarzy z wielu krajów dochodzi do podobnych wniosków. Protokoły WHO przyczyniły się do wielu zgonów i wzrostu „objawów Covid-19”. Dlatego potrzebne jest międzynarodowe śledztwo i postawienie tych, co zaplanowali tę operację zbrodni przeciw ludzkości przed „Nową Norymbergą”. Planowane są pokojowe marsze, m.in. marsz polsko-niemiecki, prawdopodobnie na granicy polsko-niemieckiej w listopadzie br. Organizatorzy powinni spodziewać się prowokacji wśród protestujących, gdyż stawka jest bardzo wysoka. Jest to stawka prawdy i wyzwolenia ludzkości spod tyranii Wielkiej Farmacji (Big Pharma), która jest największym sponsorem mediów głównego nurtu, włączając w to telewizje publiczne.

Apel do wojska i policji

Piotr Jawornik ze stowarzyszenia na rzecz bezpiecznych szczepionek StopNOP wystosował apel do wojska i policji (od 2h 17 min), aby nie występowali przeciwko swojemu narodowi, który walczy, w pokojowych protestach, o wolności i prawa obywatelskie, które wszystkim konstytucyjnie przysługują, również rodzinom policjantów i wojskowych. Wszyscy mają rodziny i to jest walka o prawdę, o wolność dla obywateli bez względu na wyznawaną wiarę, podzielane poglądy polityczne. To jest walka o przyszłość ludzkości.

Apel do prawników i lekarzy

Uczestnicy programu z wielu krajów świata skierowali również apel do lekarzy i prawników, aby się organizowali i tworzyli grupy nacisku na władze lokalne i krajowe, aby uświadomić społeczeństwo, co naprawdę się dzieje, że chodzi o ograniczenie wolności obywatelskich, być może aplikowanie obowiązkowych, nie sprawdzonych i ryzykownych szczepionek (vide art. 36 ostatniej Ustawy Sejmowej, Dz. U. Poz. 1845 o zmianie wielu ustaw związanych z Covidem), które dopiero mogą się przyczynić się do katastrofy zdrowotnej i społecznej.

Trzeba tutaj być bardzo roztropnym, gdyż organizatorom tej międzynarodowej akcji Covid-19 chodzi o maksymalne osłabienie klasy średniej i państw narodowych, więc skarżenie państw narodowych, to nie jest najlepszy kierunek. Raczej międzynarodowe trybunały powinny być miejscem składania pozwów przeciwko organizatorom tej ogólnoświatowej akcji (Nowa Norymberga), o czym wspomniał i co podkreślał sędzia-prokurator z Włoch Angelo Giorgiani.

Przesłanie doktora Gastona Labata

Doktor Gaston Labat skierował przesłanie do polskich medyków i całego środowiska medycznego.

Debata o istotnym znaczeniu na temat Covid. Lekarze i działacze społeczni z Holandii, Ameryki, Hiszpanii, Niemiec, Włoch i Polski. Czy będzie Nowa Norymberga ? [WIDEO] Debata wRealu Covid 2

„Odniosę się do jednego z moich nauczycieli. To był Steven Kaufman, on zajmował się leczeniem bólu i on powiedział: „Po czym rozpoznać pioniera”?
– Po tym, że ma strzały w plecach.
Jak wiemy, jeśli mówisz prawdę, to na początku jesteś ignorowany, potem jesteś krytykowany, potem zwalczany, a potem zwyciężasz.

Dalej w przesłaniu do polskich lekarzy dr Labat kontynuował:

Moi koledzy i koleżanki z Polski, nasz zawód jest święty
i my wiemy jaka jest prawda.

Nawet jeśli trzymamy głowę nisko i podporządkowujemy się systemowi, to wiemy jaka jest prawda.
Wielokrotnie pozwalano, żeby kontrolował nas i powodował nami
nasz strach albo komfort.

Ale w ostatecznym rozrachunku tchórzostwo za drogo kosztuje
i naszym świętym obowiązkiem wobec ludzkości jest
mówienie prawdy i wykonywanie naszej misji.

Niektórym jest to obojętne, ale większości nie jest to obojętne
i większość z nas wie, jaka jest prawda i im zależy na prawdzie.

A PRAWDA NAS WYZWOLI.

Dziękujemy redakcji telewizji wRealu24 za zorganizowanie rzetelnej debaty, która powinna mieć miejsca w telewizjach głównych, ale ze względu na przychody (reklamy przemysłu farmaceutycznego) jest blokowana.

za: yt/wrealu24.tv