Trumny w Bergamo i „dywanowe” szczepienia przeciwgrypowe

0
4850
Blog concept in word tag cloud isolated on white background

«Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich…»

 RAM 20 marzec 2020

W swym kolejnym artykule, zatytułowanym «Bergamo i fake news. Ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie?»

BERGAMO E FAKE. Quanti dei morti hanno ricevuto l’anti-influenzale?

https://www.maurizioblondet.it/bergamo-quanti-dei-morti-hanno-avuto-il-vaccino-anti-influenza/?utm_medium=push&utm_source=onesignal

– niestrudzony bojownik o prawdę, Maurizio Blondet (rodowity Mediolańczyk, mieszkający obecnie w stolicy Lombardii), wydziera na światło dzienne kolejne falsyfikacje i paradoksy dotyczące «pandemii» koronawirusowej.

Blondet pisze:

Włoskie kanały telewizyjne pokazują sznur ciężarówek wojskowych, wolno jadących ulicami miasta Bergamo (północna Lombardia). Speakerka, załamującym się głosem opowiada, że wojsko przewozi zwłoki zmarłych do krematoriów innych miast, ponieważ wydajność struktury lokalnej jest niewystarczająca.

Trumny w Bergamo i "dywanowe" szczepienia przeciwgrypowe automezzi bergam


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z “wielkiej liczby zgonów” na “wielką liczbę zarażeń”


Wszyscy potakują i nikt nie pyta:

  • Ile zwłok znajduje się w ciężarówkach?
  • Po jednej trumnie na ciężarówkę?
  • Czy też w każdej ciężarówce znajduje się ich kilka?
  • Czy nie można było załadować wszystkich trumien do jednego samochodu?
  • Czy w Bergamo nie ma cmentarza, gdzie można było pochować zmarłych?

VIDEO: 

https://twitter.com/cristian_paroli/status/1240419231415570438?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1240419231415570438&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.maurizioblondet.it%2Fbergamo-quanti-dei-morti-hanno-avuto-il-vaccino-anti-influenza%2F

Oczywiście, to posępne przedstawienie propagandowe zrealizowane zostało po to, by szerzyć terror, jako że nigdy wcześniej, tj. w kontekście innych, licznych masakr, jakie miały miejsce w historii Włoch, nie użyto tego rodzaju scenografii militarno-apokaliptycznej: ani w przypadku zabitych z Vajont, ani tych z Ustica, ani tych, którzy ponieśli śmierć w wyniku rzezi politycznych, jakich dokonano w Bolonii czy w Brescii.  

https://en.wikipedia.org/wiki/Vajont_Dam

https://en.wikipedia.org/wiki/Bologna_massacre

https://en.wikipedia.org/wiki/Piazza_della_Loggia_bombing

(O tragedii nad wyspą Ustica pod linkiem:

https://ram.neon24.pl/post/146588,tragedia-dc-9-czyli-jak-wygladal-wloski-smolensk)

Posunięto się także do jeszcze innej, nieprzyzwoitej falsyfikacji dziennikarskiej:

Długi szereg trumień ze zwłokami migrantów (śmierć poniosło wtedy 360 osób) – jakie w roku 2013 ustawiono po awarii łodzi w pobliżu Lampeduzy – przedstawiono obecnie jako trumny emerytów zmarłych na koronawirusa w lombardzkim mieście Bergamo.

 

Trumny w Bergamo i "dywanowe" szczepienia przeciwgrypowe BARE BERGAM

Rzekome Bergamo, rok 2020 

Trumny w Bergamo i "dywanowe" szczepienia przeciwgrypowe BARE FALSE

Lampedusa, rok 2013

Skutek propagandowy został jednakże osiągnięty. Włoscy emeryci spędzający swą starość w towarzystwie telewizji – dziś (kiedy nie wolno im wyjść z domu) zmuszeni do jej oglądania w szczególny sposób – są przerażeni, tym bardziej, że mass media głoszą, iż lekarze staną wkrótce przed koniecznością wyboru kogo leczyć, a kogo zostawić własnemu losowi.

Co więcej, włoskie kanały telewizyjne prawie że wyłącznie transmitują horrory i filmy katastroficzne, budując w ten sposób coś w rodzaju tunelu, do którego, przy pomocy strachu przed śmiercią, wciąga się starców – jak to określa Blondet – za sprawą laicyzacji pozbawionych jakiejkolwiek nadziei nadnaturalnej. Do ich dyspozycji pozostaje wyłącznie niepokój i udręka.

Wydaje się, że w tenże sposób pragnie się dodatkowo zwiększyć obawy gnębiące społeczeństwo włoskie. Prowadzi to do konstatacji, że zaplanowany został gigantyczny plan destabilizacji, który umożliwi następnie uruchomienie środków totalitarnych.

W tymże kontekście, włoski dziennikarz, który wcześniej pracował także jako korespondent wojenny, opowiada, że znajdując się w roku 1989, w Libanie – gdzie toczyła się wówczas wojna – zauważył, że telewizja – niekontrolowana już więcej przez rząd generała Michaela Aoun’a –  bezustannie nadawała filmy na temat wojny,co więcej zawierające sceny niesłychanie makabryczne.

Blondet pyta, kto i dlaczego transmitował wtedy te filmy, dodając, że przypuszcza, iż funkcjonują firmy produkujące filmy – o niesamowicie drastycznej treści wojennej – przeznaczone właśnie dla stref ogarniętych konfliktami militarnymi.

 


Przejdźmy teraz do kwestii nieprawdopodobnie wysokiego wskaźnika zachorowań w prowincji Bergamo oraz szczególnie ciężkiego przebiegu choroby na tym obszarze.

Obserwujący precedens stawiają sobie pytanie, czy aby poziom tych wskaźników nie ma związku z faktem nachalnej kampanii szczepionkowej, jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni przed wybuchem epidemii – «dywanowo» (określenie władz) przeprowadziły w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii.

Co więcej, tak naprawdę zrealizowana zostały nie jedna, ale 2 kampanie szczepionkowe: pierwsza miała na celu wygaszenie ogniska zapalenia opon mózgowych, faktycznie groźnego. Od 24 grudnia 2019 do końca stycznia 2020, szczepieniom przeciwko Meningococco C zostało poddane prawie 34 000 osób, tj. około 70% przewidywanej do zaszczepienia populacji.

W gminach prowincji Bergamo, dla której przewidziano realizację «nadzwyczajnego planu uodpornienia», zaszczepionych zostało 21 331 mieszkańców, tj. 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w firmach. Natomiast w prowincji Brescia ilość zaszczepionych wyniosła 12 200 osób.

Nieco wcześniej, tj. od początku listopada, w stosunku do over 65 – ale także dzieci i dorosłych zaliczanych do tzw. grup ryzyka – przeprowadzona została jeszcze bardziej zmasowana kampania szczepienia, tym razem antygrypowego.

O ile w poprzednim roku, lokalna agencja zdrowotna w Bergamo zakupiła 154 000 i zużyła 141 000 dawek szczepionki przeciwgrypowej – z których około 129 000 wykorzystano dla osób over 65 (pokrycie szczepienne ponad 56%) – z przeznaczeniem na sezon 2019/2020 zamówiono ich 185 000.

Trumny w Bergamo i "dywanowe" szczepienia przeciwgrypowe fragili

 Prawie 70% zaszczepionych emerytów bergamaskich cierpiało już wcześniej na poważne choroby serca

https://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2020/03/fragili.png?ssl=1

Po użyciu szczepionki antygrypowej, ryzyko infekcji koronawirusem rośnie o 36%

Otóż to, badanie przeprowadzone wśród amerykańskich weteranów wojskowych podeszłych wiekiem, odnoszące się do sezonu grypowego 2017/2018, wykazało, że szczepienie przeciwko grypie zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem o 36%, co jest skutkiem nieoczekiwanego wystąpienia zjawiska interferencji wirusowej.

„U osób zaszczepionych pojawia się zwiększone ryzyko wystąpienia zakażenia innymi wirusami atakującymi układ oddechowy, ponieważ nie nabywają one tzw. odporności niespecyficznej, towarzyszącej naturalnej infekcji”.

«Vaccinated individuals may be at increased risk for other respiratory viruses because they do not receive the non-specific immunity associated with natural infection.”

 Flu Vaccine Increases Coronavirus Risk 36% Says Military Study

https://www.disabledveterans.org/2020/03/11/flu-vaccine-increases-coronavirus-risk/

Influenza vaccination and respiratory virus interference among Department of Defense personnel during the 2017-2018 influenza season

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599

Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich tak, by dowiedzieć się ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie.

Oczywiście, nikt tego rodzaju analiz nie przeprowadzi, by nie dać broni do rąk diabolicznych osobników sprzciwiających się aplikowaniu swym dzieciom tuzinów szczepionek (prowokujących jak nie nagłą śmierć zaszczepionych niemowląt to autyzm) – do czego są oni zmuszani przez nikczemne programy rządowe, podyktowane przez lobby farmaceutyczne.

(http://ram.neon24.pl/post/138629,rzad-usa-od-lat-wiedzial-o-smiertelnych-skutkach-szczepionek

http://ram.neon24.pl/post/142630,o-szczepionkowej-masakrze-wloskich-wojskowych

http://ram.neon24.pl/post/138633,szwecja-zakazuje-szczepien-obowiazkowych

http://ram.neon24.pl/post/143068,szczepionki-2-miliony-euro-za-stan-wegetatywny)

***

DANE NA DZIEŃ 13 MARCA 2020 (opracowane przez włoską agencję rządową o nazwie Istituto Superiore della Sanità) pod linkiem:
https://www.epicentro.iss.it/coronavirus/bollettino/Report-COVID-2019_13_marzo.pdf

VIDEO: Jedynie 0,8% osób zmarłych we Włoszech nie cierpiało wcześniej na inne oprócz koronawirusa choroby

CORONAVIRUS: “SOLO LO 0,8 PER CENTO DEI MORTI NON HA GIA’ PATOLOGIE” – VIDEO

https://voxnews.info/2020/03/18/coronavirus-solo-lo-08-per-cento-dei-morti-non-ha-gia-patologie-video/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

za: ram.neo24.pl