SKANDAL! Minister od tzw. zdrowia myli zakażenia i zachorowania ! W ten sposób napędza medialną pandemię strachu!

0
1198
[bsa_pro_ad_space id=5]

Jak wiemy od dłuższego czasu nie ma wiarygodnych testów na Covid-19 [por. Nie istnieją wiarygodne testy na SARS-Cov-2]. Było mnóstwo przypadków ponownych testów u ludzi, którzy byli „zdiagnozowani” jako pozytywne przypadki, a następnie negatywne. Jak na takiej bazie można budować racjonalne decyzje ??? Niektórzy szacują, że liczba przypadków tzw. fałszywie pozytywnych wynosi aż do 90% [por.G… są warte testy na Garrosie… Trener wyrzuconego Dzumhura „negatywny” 24h później i 20 razy wcześniej].

Nowy minister od tzw. zdrowia Adam Niedzielski nie pokazał Polakom wiarygodnych testów na SARS-Cov-2, a mimo to wciąż posługuje się tymi statystykami. W ten sposób mamy klasyczną pandemię medialną, pandemię strachu, a nie pandemię chorobową !!! Na plus należy zaliczyć, że zaczęto podawać odmienne statystyki zgonów: – z powodu koronawirusa oraz – z powodu chorób współistniejących, do których przyczynił się koronawirus.

[bsa_pro_ad_space id=8]

WIĘCEJ TESTÓW – > WIĘCEJ PRZYPADKÓW -> WIĘCEJ DOMNIEMANYCH ZAKAŻEŃ -> WIĘCEJ PANDEMII. Toż to czysty absurd, dodatkowo wzmocniony przekręceniem pojęć 'zakażenia’ i 'zachorowania’.

Niestety minister Adam Niedzielski w dzisiejszych wypowiedziach dla mediów zamieniał słowo „zakażenia” ze słowem „zachorowania”, a przecież to nie jest to samo !!! Jest to zwyczajny SKANDAL, jeśli minister w wypowiedzi dla mediów myli te pojęcia i wprowadza Polaków w błąd.

– Mamy do czynienia z eskalacją pandemii. Dzisiejsza liczba nowych dziennych zakażeń przekroczyła 1900. To jest kolejny rekord. Należy się spodziewać, że w kolejnych dniach ta tendencja będzie się utrzymywała – powiedział szef MZ.

– Z naszych prognoz, które cały czas monitorujemy w Ministerstwie Zdrowia, wynika, że w najbliższym czasie – mówię o okresie dwóch tygodni – ta liczba będzie utrzymywała się w przedziale, w okolicach 1500, nawet powyżej 2000 zachorowań dziennie – dodał.

Wypowiedź dla Polsat News:

– Cały czas trzeba spodziewać się zwiększonej liczby dziennych zachorowań

NA TEMAT PISZE TEŻ WPRAWO.PL: Nowe pomysły ministra Niedzielskiego: specjalna stawka dla lekarza za pacjenta z COVID, zniesienie wymogu badania fizykalnego

Dzisiejsze wypowiedzi analizuje również T. Sommer w poniższym wideo:

fot. PAP / Tomasz Gzell


RÓWNIEŻ NA TEMAT:

Znany niemiecki naukowiec, prof. S. Bhakdi: “Nie ma epidemii koronawirusa”. Również o szczepionkach i WHO

Rok 2013: Szwecja przeprasza obywateli za szczepienia przeciw świńskiej grypie w 2009 roku

[bsa_pro_ad_space id=4]