G… są warte testy na Garrosie… Trener wyrzuconego Dzumhura “negatywny” 24h później, jak ponad 20x wcześniej. Cyrk i skandal. Ktoś może za to zapłacić!

0
201

Wyrzucony z Rolanda Garrosa Damir Dzumhur będzie walczył o odszkodowanie. Bośniak, którego organizatorzy French Open wyrzucili z eliminacji z powodu rzekomo pozytywnego wyniku badania na COVID-19 jego trenera, szybko udowodnił ludziom z FFT, że zachowali się nieuczciwie i niesprawiedliwie, uniemożliwiając powtórny test jego szkoleniowcowi.

Petarowi Popoviciowi prawie natychmiast, czyli następnego dnia, przeprowadzono kolejny w Instytucie Zdrowia Publicznego w Novym Sadzie. Badanie – żeby nie było wątpliwości – firmowało dwóch wirusologów z tytułami profesorskimi. Oczywiście dało wynik negatywny. Podobnie jak ponad 20 wcześniejszych, wykonanych w ciągu ostatnich 35 dni. Jedno, nie wiadomo jakim cudem, okazało się w Paryżu dodatnie.

Wierzyć się nie chce w absurdy, które w związku z koronawirusem mają miejsce we Francji (a właściwie to w różnych miejscach na świecie, nie tylko związanych ze sportem).

Ten będzie może mieć jednak dla Francuskiej Federacji Tenisowej spore konsekwencje. Bardzo możliwe, że finansowe. Damir Dzumhur po usunięciu go z eliminacji Rolanda Garrosa zatrudnił już człowieka, który w jego imieniu będzie dalej prowadził sprawę na gruncie prawnym. Bośniacki tenisista zapowiedział, że chce zawrzeć ugodę z FFT, ale wiadomo, jak się takie przypadki kończą. Bardzo często ich finał następuje na sali sądowej. I ci, którzy nie dopilnowali swoich obowiązków, wypłacają później solidne odszkodowania.

You should all know the true. And the only true is that @damirdzumhur was withdrawn from tournament for NO reason and we only were asking for second test (echantillon) which will show it was false positive – tak w pisowni oryginalnej wygląda informacja, którą Dzumhur jako stempel zamieścił na wynikach badań trenera Popovicia w Novym Sadzie, opublikowanych w jego mediach społecznościowych. A konkretnie na Instagramie.

To był pierwszy krok rozżalonego tenisisty z Sarajewa, którego w skandaliczny sposób wykluczono z udziału w imprezie w Paryżu. Napisał, że tak wygląda prawda, a jedyne o co prosił z coachem to powtórny test.


RÓWNIEŻ NA TEMAT:

Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2

Film Plandemic II. PRZYWÓDZTWO SKOMPROMITOWANE (3)