1 sierpnia 2020: Wielkie protesty w Niemczech przeciwko totalitaryzmowi koronawirusowemu

0
2160

Wczoraj (1 sierpnia – red.) w Berlinie na ulice wyszły dziesiątki tysięcy ludzi, którzy protestowali przeciwko narastającemu totalitaryzmowi medycznemu na skutek koronawirusa. Niemcy tłumnie wyszli zamanifestować swój sprzeciw wobec wprowadzonym obostrzeniom epidemicznym. Media głównego nurtu albo w ogóle nie relacjonowały tej wielkiej manifestacji, albo nazywały protestujących neonazistami” oraz zwolennikami skrajnej prawicy.

Oczywiście podawano też zaniżoną liczbę uczestników protestu sugerując, że przeciwników politycznej epidemii zgromadziło się jedynie 17 tysięcy. Zdjęcia tego zgromadzenia wskazują na to, że manifestantów jest przynajmniej kilkukrotnie więcej.

Protestujący wyrażali sprzeciw wobec polityki niemieckiego rządu w zakresie walki z tzw. koronawirusem powodującym chorobę COVID-19. Demonstranci wznosili hasła w stylu „zakończyć pandemię” i kierowali je do lokalnych polityków. Niektórzy nieśli transparenty wzywające do przerwania „korona-dyktatury” jak nazwano obecne działania w walce z epidemią.

Niemieccy przeciwnicy covidiańskiego szaleństwa twierdzą, że ta pandemia to czysta polityka, nie medycyna, a obostrzenia nie mają za zadania dbać o nasze zdrowie tylko zniewolić jeszcze bardziej, celowo przestraszone społeczeństwo. Policja wielokrotnie wzywała protestujących do rozejścia się, noszenia masek i utrzymywania tzw. dystansu społecznego, ale maszerujący nic sobie z tego nie robili. Nie doszło jednak do pacyfikacji tłumu tak jak w Warszawie na Placu Zamkowym.

Źródło: twitter.com


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z „wielkiej liczby zgonów” na „wielką liczbę zarażeń”


Media głównego nurtu zgodnie milczały na temat protestów antycovidowych, ewentualnie podając zaniżoną celowo liczbę ich uczestników. Od razu rozpoczęto też stygmatyzację protestujących nazywając ich faszystami, neo-nazistami i skrajnymi prawicowcami. Bardzo możliwe, że taką łatkę będzie się przybijało już wszystkim sceptykom wobec tej pandemii. Jeśli nie nosisz maski, nie chcesz walczyć o swoją wolność to jesteś faszystą. Prawda, że proste?

RELACJE MEDIÓW GŁÓWNEGO NURTU:


1 sierpnia 2020: Wielkie protesty w Niemczech przeciwko totalitaryzmowi koronawirusowemu Berlin 1 8 2020 Wolne dzieci Boga

Na transparencie:

„Jesteśmy wolnymi dziećmi Boga. Żadnego przymusu szczepień poprzez tylne drzwi UE !”

A OTO KOMENTARZ Z NIEMIEC, Z MEDIUM NIE GŁÓWNEGO NURTU (LINK Z WIELOMA RELACJAMI):

„1. sierpnia: Dziękuję 1,3 milionom ludzi, którzy dzisiaj w Berlinie walczą o nasze prawa, wolność, swobodne wyrażanie poglądów i wolność podróżowania, którzy protestują przeciwko bezsensownemu „obowiązkowi kagańca”, izolacji dzieci i starszych ludzi, jak również przeciw innym dostępnym bezsensownym środkom i zaleceniom, aby poddać nas ogłupiałym testom. Szacunek dla organizatorów i proszę nie wierzcie temu, o czym donoszą media. Znam osobiście niektórych ludzi, którzy tam [na marszach – red.] byli, było pokojowo, żadnych śladów prawicowych ekstremistów i żadnej przemocy. Dzięki, Dzięki, Dzięki ! ANNI”

Bild

A tu „17.000 demonstrantów” w Berlinie w 4 min. klipie.

9 godzin relacji z różnych miast Niemiec, 1 sierpnia 2020.

za: zmianynaziemi.pl , rubikon.news, yt