Koronawirus: Upiorny fortel fobokracji

0
1812

W artykule: https://sulatestagiannilannes.blogspot.com/2020/03/due-soli-morti-accertati-per-il.html, Gianni Lannes, włoski dziennikarz śledczy pisze:

Gdzie są imiona i nazwiska rzekomych ofiar koronawirusa wraz z rzeczywistymi przyczynami ich śmierci, potwierdzonymi przez włoskie instytucje sanitarne?

  Liczby, które podaje się do wiadomości publicznej, powinny być niezaprzeczalnymi faktami, a nie prowizorycznymi opiniami, przedstawianymi jako mrożące krew w żyłach realia, pomimo, iż nie są nimi.

  Osoby zmarłe we Włoszech na koronawirusa, które nie cierpiały wcześniej na żadne inne patologie, są prawdopodobnie tylko dwie. Wynika to z dokumentacji medycznej przeanalizowanej do tej pory przez Istituto Superiore di Sanità” powiedział Silvio Brusaferro, przewodniczący ISS – Istituto Superiore della Sanità (włoska agencja rządowa) w dniu 13 marca 2020 roku, podczas konferencji prasowej w głównej siedzibie Agencji Ochrony Ludności w Rzymie.


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z “wielkiej liczby zgonów” na “wielką liczbę zarażeń”


  Na dzień dzisiejszy, szpitale włoskie nie robią żadnego rozróżnienia pomiędzy zgonami.

  Wszystkie śmierci osób starszych, cierpiących na najrozmaitsze, chroniczne patologie określane są dziś jako zgony wskutek infekcji Covidem 19, o czym informuje opinię publiczną codzienny biuletyn.

  Tak to, w wielkim pośpiechu, wszystkie śmierci wrzucono do tego samego «kotła», aby ową mieszanką nakarmić włoską opinię publiczną – i tym samym uzasadnić realizację zamordystycznego, przymusowego procederu «sanitarnego», narzuconego 60 milionom obywateli włoskich.

  Jak na początku kryzysu opowiadał profesor Matteo Bassetti (wywiad znajduje się poniżej): również ci, który umierali na zawał (będąc pozytywnymi na Covid19), zaliczani byli do ofiar koronawirusa.

  Włoski piosenkarz, Giorgio Gaber śpiewał kiedyś: “Wszystko jest fałszem, a fałsz jest wszystkim.”

  Rząd lewackich idiotów pod przewodnictwem Giuseppe Conte – w odpowiedzi na rzekomą «masakrę» spowodowaną koronawirusem – istniejącą jednakże wyłącznie w kłamstwach włoskiej władzy wykonawczej oraz mass mediów – zaaresztował 60 milionów Włochów.

  Wszystko dlatego, że postanowiono sparaliżować Europę zaczynając od Włoch.

  Dlaczego, w poprzednich latach, kiedy to corocznie chorowało na grypę od 6 000 000 do 12 000 000 Włochów, a średnia śmiertelność roczna wynosiła około 10 000 osób, nikt nie zarządzał całkowitej blokady kraju?

  Dla przykładu, w sezonie zimowym 2016/2017, we Włoszech, wśród osób starszych odnotowano 34 000 zgonów (czyli 18 000 więcej niż było to prognozowane) – do czego doszło na przeciągu 20 tygodni i co daje ponad 1 700 zgonów tygodniowo.

  Wirusowy koszmar w dzisiejszych Włoszech spowodowany został przez «fobokrację» – rządzącą ponadto w imieniu stron trzecich – siłę, która dominuje terrorem, stanem wyjątkowym oraz seryjnymi kłamstwami rozpowszechnianych wśród obywateli.

http://www.treccani.it/vocabolario/fobocrazia_(Neologismi)/?fbclid=IwAR27XAjt15xz5TG7iH73LY28rfaJXfHuH4T0LRRcjNoRV4-3aHJMejp24FU

  Kłamstwo w postaci informacji zmanipulowanych przez władze jest absolutnym bohaterem dzisiejszej sceny włoskiej.

  Celem owej techniki jest rozbrojenie społeczeństwa.

  Zagrożenia wyimaginowane zostały podpowiedziane i zaszczepione, zaś te prawdziwe – wzmocnione.

  Strach traci w ten sposób relację ze zdrowym rozsądkiem i wybucha w postaci masowej paniki.

  Przejęcie władzy nad zdominowanymi strachem ludźmi nie jest trudne.

  Upiorna atmosfera stała się narzędziem zdalnie sterowanego z zagranicy rządu włoskiego.

  Pozornie nieobecny system globalnej dominacji przenika władzę lokalną; grozi i uspokaja, podkreśla i wyolbrzymia niebezpieczeństwo, obiecując ochronę przed nim.

  Jest to jednakże obietnica, której nie może spełnić, ponieważ najważniejszą pożywką i fundamentem technokracji  i fobokracji jest strach.

  Represje policji tworzą koszmarną codzienność. Zbiorowy strach wybucha i gaśnie.  

  Stress powoduje się celowo, także u dzieci, pozbawiając ich możliwości zabawy na świeżym powietrzu i chodzenia do szkoły.

  W imię rzekomego «uszczelnienia immunologicznego» – populację całkowicie pasywną, rozbitą i odpolitycznioną – która od dawna przestała być społeczeństwem obywatelskim – popycha się w kierunku punktu kulminacyjnego zbiorowej histerii.

  Włosi pozwolili, by rzekomy «adwokat narodu» (tak 2 lata temu nazywany był prawnik Giuseppe Conte) zniewolił ich swymi totalitarnymi dekretami.

  Jeżeli Włochy są jeszcze krajem ucywilizowanym, nadszedł czas, by zastopować ten makabryczny obłęd, który nasze życie zatrzymał i oddał w zastaw.

  ***

Uwagi F. Williama Engdahl’a na temat dyrektora WHO:

  «Fundacja Gatesów i podmioty powiązane z nią, takie jak CEPI, są największymi darczyńcami podmiotu publiczno-prywatnego znanego jako WHO, zaś jego obecny dyrektor, Tedros Adhanom, jest pierwszy dyrektorem WHO w całej jej historii BEZ dyplomu lekarskiego. Poza tym, przez wiele lat – gdy był jeszcze ministrem w rządzie etiopskim – współpracował z Fundacją Gatesów.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tedros_Adhanom

Widzimy więc, że praktycznie rzecz biorąc, nie ma żadnego obszaru obecnej pandemii koronawirusów, gdzie nie można byłoby odnaleźć śladów wszechobecnych Gatesów».

  F. William Engdahl: Coronavirus and the Gates Foundation

https://journal-neo.org/2020/03/18/coronavirus-and-the-gates-foundation/

***

VIDEO: Prof. Dr. Matteo Bassetti – dyrektor oddziału chorób zakaźnych na Policlinico San Martino w Genui, a także prezydent SITA – Società Italiana Terapia Antinfettiva (Włoskie Centrum Terapii Antyinfekcyjnych), opowiada o tym, że wszystkie zgony we Włoszech zaliczane są dziś na konto koronawirusa, obojętnie na co nieboszczyk chorował wcześniej:

https://youtu.be/ZZzHVwSyNQs

  ***

 Bardzo interesujący szczegół z USA:

Już 15 listopada 2019, amerykańska agencja Centers for Disease Control and Prevention rozpoczęła rekrutację (na bardzo szeroką skalę) ekspertów ds. kwarantanny (zauważmy, że pierwszy przypadek infekcji koronawirusem odnotowano w prowincji Hubei 17 listopada 2019)

  Wymagania od kandydata na konsulenta:

  “Pomoc w planowaniu i wdrażaniu programu zapobiegania importowi chorób zakaźnych z zagranicy i rozprzestrzeniania się tychże chorób w kraju”.

“Monitorowanie trendów chorobowych i konsultacje z wyższymi rangą urzędnikami w celu zapewnienia podjęcia odpowiednich środków zapobiegających wprowadzeniu/rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych przez podróżnych, czynniki etiologiczne lub wektory”.

“Zapewnić pomoc techniczną, konsultacje i wskazówki krajowym, stanowym i/lub lokalnym agencjom; organizacjom zdrowotnym; federalnym, stanowym i lokalnym organom ścigania; działalności lotnisk i portów morskich; sieciom szpitali i innym podmiotom prywatnym”.

“Zapewnić istnienie, testowanie i regularną aktualizację odpowiednich sieci komunikacyjnych, dokumentów planistycznych i protokołów postępowania w sytuacjach kryzysowych”.

“Opracować i przedstawić różnym agencjom rządowym i lokalnym partnerom szkolenia dotyczące protokołów postępowania w sytuacjach kryzysowych, chorób zakaźnych i działań w zakresie kwarantanny”.

  Centers for Disease Control and Prevention

https://jobs.cdc.gov/job/dallas/public-health-advisor-quarantine-program/250/14136286

  Public Health Advisor (Quarantine Program)

Job ID HHS-CDC-D3-20-10640010

Date posted 11/15/2019

  Location Dallas, Texas, El Paso, Texas, Houston, Texas, Seattle, Washington, Anchorage, Alaska, Los Angeles, California, San Diego, California, San Francisco, California, Miami, Florida, Atlanta, Georgia, Honolulu, Hawaii, Chicago, Illinois, Boston, Massachusetts, Detroit, Michigan, Minneapolis, Minnesota, Newark, New Jersey, New York, New York, Philadelphia, Pennsylvania, San Juan

Department: Department of Health And Human Services

Agency: Centers for Disease Control and Prevention

Job Announcement Number: HHS-CDC-D3-20-10640010

SALARY RANGE: $51440.0 to $93077.0/Per Year

OPEN PERIOD: 2019-11-15 to 2020-05-15

SERIES & GRADE: GS–9/11

  ***

https://d1sr9z1pdl3mb7.cloudfront.net/wp-content/uploads/2018/05/25115416/universal-biometric-identity-1024×576.jpg

 


Uzupełnienie do artykułu o «ID2020»: (http://ram.neon24.pl/post/153656,agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-zydom-pandemia), oprócz Bangladeszu (https://solve.mit.edu/challenges/tiger-challenge-international/solutions/15408, apokaliptyczne «kolczykowanie bydła ludzkiego» ćwiczy się także na amerykańskich bezdomnych z Austin w Teksasie (https://medium.com/id2020/welcome-the-city-of-austin-to-the-id2020-alliance-76b0ebe6776)


P.S. Włochom grozi zamknięcie Internetu:

VIDEO: VOGLIONO CHIUDERE LA RETE? – Ugo Mattei – #Byoblu24 https://www.byoblu.com/2020/03/20/vogliono-chiudere-la-rete-ugo-mattei-byoblu24/

za: ram.neon24.pl

Fot. Zamknięty Plac Św. Piotra w Rzymie z powodu koronawirusa, zdj. ilustracyjne