Aborcja najczęstszą przyczyną śmierci na świecie. W 2019 zginęły ponad 42 miliony dzieci [+WIDEO ENG.]. Awakening of Human Truth

0
1180
[bsa_pro_ad_space id=5]
Według cyklicznych raportów Worldometers, tak zwana aborcja była w mijającym roku najczęstszą przyczyną śmierci. Na całym świecie w sposób sztuczny pozbawionych życia zostało ponad 42,3 miliona nienarodzonych.

Niezależna witryna gromadzi dane pochodzące od rządów oraz innych renomowanych organizacji, a następnie opracowuje je wraz z szacunkami i prognozami na przyszłość. Zgonów spowodowanych sztucznymi poronieniami nie uwzględnia wśród statystyk przyczyn śmierci, lecz w odrębnych zestawieniach. Porównując te informacje dochodzimy jednak do konkluzji, że traktowana jako zabieg medyczny zbrodnicza procedura znacznie przewyższa liczebnie pozostałe przyczyny zgonów.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Przy wspomnianych 42,3 miliona zabitych dzieci poczętych pozostałe powody utraty życia wypadają „blado”. W 2019 roku 8,2 miliona osób zmarło bowiem na raka, 13 milionów na inne choroby, 5 milionów wskutek palenia papierosów, 1,7 miliona na HIV/AIDS.

W Stanach Zjednoczonych aborcyjny przemysł śmierci pochłania co roku niemal milion istnień. Od czasu wyroku w precedensowym procesie Roe przeciwko Wade w 1973 roku, Amerykanie pozbawili życia 61 milionów nienarodzonych.

W styczniu obrońcy dzieci poczętych jak co roku zgromadzą się na Marszu dla Życia w Waszyngtonie, aby przypomnieć o rocznicy tej niesławnej decyzji i wezwać do przywrócenia ochrony nienarodzonych – pisze portal Life News.

Za: pch24.pl, Life News


Polecamy film pokazujący sytuację w USA, gdzie politycy z Partii, nomen omen, Demokratycznej wymuszają dalszą „liberalizację” prawa aborcyjnego, czyli zezwalanie na coraz śmielsze zabijanie dzieci. Film podkreśla absurdy argumentów Demokratów, które – gdyby zostały zastosowane przez ich własne matki – poskutkowałyby śmiercią ich głosicieli. W filmie pokazane są też cenniki za części płodów w USD wraz ze źródłami (2016 rok) oraz artykuł pt. „Harvesting those fetal body parts” z 1999 roku, autorstwa Amerykanki o zapewne irlandzkim pochodzeniu Kelly Patricia O’Meara, w którym pokazany jest wielomilionowy biznes handlem częściami ludzkimi, po dokonaniu aborcji.

Wideo: brighteon.com

[bsa_pro_ad_space id=4]