Akcja społeczna rodziców: Wolny Piątek 25.10. MEN nie komentuje, kuratoria nic nie odpowiadają ws. organizowanego tzw. tęczowego piątku?!!

0
1057
25.10 br., czyli w najbliższy piątek, środowiska związane z ideologią gender, głównie Kampania Przeciw Homofobii (KPH) hojnie finansowana zza granicy oraz z Fundacji Batorego, powiązanej z finansistą Georgem Sorosem (Organizacje LGBT w Polsce: działalność, finansowanie, sieci powiązań – RAPORT) organizują kolejny już w naszym kraju tzw. tęczowy piątek. Tym razem jak donosi TVN organizować go będą samorządy uczniowskie.

Można pisać email do kuratorium albo do MEN do ministra Dariusza Piontkowskiego z zapytaniem o stan rzeczy informacja@men.gov.pl

Adresy email kuratoriów można znaleźć na stronie Fundacji Mama i Tata

Fundacja Mamy i Taty zachęca rodziców, w przypadku otrzymania niejasnej odpowiedzi do wolnego piątku 25 października (w załączeniu plakat), aby chronić dzieci przed deprawacją.

Przykładowa treść pisma poniżej.

Za: Fundacja Mamy i Taty


Szanowna Pani Kurator,

Piszę do Pani w związku z inicjatywą tzw. Tęczowego Piątku godzącego w konstytucyjne prawo do wychowania dzieci zgodnie ze światopoglądem rodziców.

W związku z powyższym chcemy uzyskać od Pani w trybie pilnym następujące informacje:

1. Czy kuratorium wie ile szkół na terenie jego jurysdykcji będzie objęte inicjatywą Tęczowego Piątku?

2. Czy kuratorium posiada wszelkie materiały, które będą dystrybuowane wśród uczniów?

3. Od jakiego wieku (rocznika) uczniowie będą narażeni na oddziaływanie Tęczowego Piątku?

4. Czy znana jest lista filmów polecanych przez organizatorów Tęczowego Piątku i czy lista ta została zaakceptowana przez Kuratorium?

5. Czy szkoły uczestniczące w akcji ponoszą koszty jej wprowadzenia? Jakiej wysokości są to koszty?

6. Czy Dyrekcja i Kuratorium mają świadomość, że wprowadzenie bez zgody rodziców programu wzbudzającego tak istotne kontrowersje, może podlegać odpowiedzialności karnej?

Załączam wyrazy szacunku,

Imię i Nazwisko

 

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE: