Kolejna obrzydliwa akcja celebrytów. Teraz postanowili czytać o seksie

0
352

Agnieszka Holland, Maciej Stuhr, Agnieszka Cielecka – celebrytów ogarnęło kolejne szaleństwo. Tym razem postanowili nagrywać filmiki, na których czytają fragmenty książki Anji Rubik „Sexedpl”.  

Książka Rubik promuje permisywizm w sferze seksualnej. Seks jest tam po prostu czynnością fizjologiczną, a najważniejsza w jej wypełnianiu jest oczywiście wiedza na temat rozmaitych czynności z nim związanych, często czynności po prostu zboczonych.

Sama Rubik promuje antykoncepcję, jest zwolenniczką aborcji i czarnych marszów. Wszystkie swoje poglądy propaguje pod hasłem walki o prawa kobiet czy popularyzacji wiedzy o seksie.

#sexedpl: Maciej Stuhr, Monika Brodka i Maffashion ...

Nie przeszkodziło to jednak celebrytom wziąć do ręki książkę i publicznie ją czytać. Tak nagrane filmy zamieszczają oni w mediach społecznościowych. W akcji wzięli udział m.in. Agnieszka Holland, Robert Biedroń, Margaret, Andrzej Chyra, Michał Żebrowski czy Magdalena Cielecka. Maciej Stuhr z kolei przekroczył Rubikon, czytając fragmenty książki… swojemu malutkiemu dziecku. Wszystko pod hasłem #CalaPolskaCzytaOSeksie.

Miejmy nadzieję, że dni akcji są już policzone i internauci wyśmieją kolejne „ambitne” działania celebrytów.

Za: pch24.pl


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESUJE:

Antyaborcyjny film ‘Unplanned’ numerem 1 na listach sprzedaży! Blokady aborcjonistów nie przyniosły skutku. Polska premiera 1 listopada 2019 !

Kampania ‘odpoczatku.org’, w trosce o każde dziecko. Przedstawiamy też argumentację organizacji “feministycznych”.

Zagrożenia edukacji seksualnej – relacja z konferencji naukowej 8 czerwca 2019