[bsa_pro_ad_space id=5]
SZANOWNI PAŃSTWO,
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z HISTORIĄ I MUZYKĄ KU CZCI I PAMIĘCI ŻOŁNIERZY, LUDNOŚCI CYWILNEJ, DZIECI I WSZYSTKICH OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ.
01 WRZEŚNIA 2019 r. GODZ. 18:00
MIEJSCE: WARSZAWA, PL. TEATRALNY
[bsa_pro_ad_space id=8]
KOŚCIÓŁ ŚRODOWISK TWÓRCZYCH PW. ŚW. BRATA ALBERTA I ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA
PLAKAT PONIŻEJ:
[embeddoc url=”https://politykapolska.eu/wp-content/uploads/2019/08/Plakat-NIGDY-WIĘCEJ-2019.pdf” download=”all”]
[bsa_pro_ad_space id=4]


![Relacja z konferencji: Depopulacja Polski – jak przeciwdziałać? Szanse i zagrożenia dla przyszłych pokoleń Polaków [cz.II]](https://politykapolska.eu/wp-content/uploads/2026/05/Rodzina-5-osobowa_CzasDlaMilosci-218x150.png)
![Relacja z konferencji [cz.I]: Depopulacja Polski – jak przeciwdziałać? Szanse i zagrożenia dla przyszłych pokoleń Polaków](https://politykapolska.eu/wp-content/uploads/2026/04/depopulacja-Polski-plakat-1-FB-INSTA-218x150.png)



![Relacja z konferencji: Depopulacja Polski – jak przeciwdziałać? Szanse i zagrożenia dla przyszłych pokoleń Polaków [cz.II]](https://politykapolska.eu/wp-content/uploads/2026/05/Rodzina-5-osobowa_CzasDlaMilosci-100x70.png)
![Relacja z konferencji [cz.I]: Depopulacja Polski – jak przeciwdziałać? Szanse i zagrożenia dla przyszłych pokoleń Polaków](https://politykapolska.eu/wp-content/uploads/2026/04/depopulacja-Polski-plakat-1-FB-INSTA-100x70.png)










