[bsa_pro_ad_space id=5]

Andrew Wakefield, współautor głośnego filmy „Vaxxed” [„Wyszczepieni”, „Zaszczepieni”] oskarżony przez wielkie korporacje i władze medyczne w Wielkiej Brytanii o sprzeniewierzenie się zawodowi lekarza i nauce (został pozbawiony możliwości wykonywania zawodu lekarza – gastrologa), gościł w Polsce w czerwcu br. w związku z organizowanym m.in. przez Stowarzyszenie StopNOP międzynarodowym protestem przeciw przymusowi szczepień [RELACJA].

[bsa_pro_ad_space id=8]

Poniżej materiał z konferencji prasowej w Warszawie, na której, w sposób spokojny i rzetelny, można zapoznać się z:

  • historią, która go spotkała w związku z odkryciem rtęci i aluminium w szczepionkach i jak powstał film „Vaxxed” [„Wyszczepieni”, „Zaszczepieni”] – LINK DO FILMU (trzeba odczekać reklamę)
  • historią zachorowań na odrę i co nam obecnie grozi, jeśli dotychczasowa polityka szczepienna będzie kontynuowana,
  • pytaniami rodziców (z Polski, jak również z Ukrainy) i odpowiedziami Andrew Wakefielda,
  • planami na realizację kolejnego filmu.

SZCZEGÓŁY:

  • 1h 25 min: mowa o ustawie z 1986 roku w USA, która zwolniła koncerny produkujące szczepionki z odpowiedzialności za szkody poszczepionkowe i umożliwiła „eksport nieodpowiedzialności koncernów” produkujących produkty szczepionkowe na cały świat. Będzie to tematem kolejnego filmu „The Act” (Ustawa), który trafi do kin na wiosnę 2020 roku.
  • 1h 28min: O Chorobie Crohna i wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego. Jest mowa o najnowszym badaniu z Ukrainy na temat związku szczepionki MMR (Odra, świnka, różyczka) z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego.
  • Szczepionki mają również związek z chorobami autoimmunologicznymi. A. Wakefield mówi, że światowym ekspertem jest w tej dziedzinie prof. Yehuda Shoenfeld z Tel-avivu (Izrael).
  • 1h 31min: O badaniu stanu zdrowia dzieci w pełni wyszczepionych i dzieci nie szczepionych. Agencja CDC odmówiła przeprowadzania tego badania. Ale takie badanie zostało przeprowadzone. Wykonał je dr. Anthony Mawson, z Jackson State University w stanie Mississipi. Okazało się, że dzieci nie szczepione są znacznie bardziej odporne. LINK do BADANIA
  • 1h 43min: O potencjalnym związku szczepionek z nowotworami, których liczba rośnie również wśród najmłodszych.

A na koniec o wydającym się stanie beznadziejności i bezradności wobec opresji koncernów produkujących szczepionki (wraz z ich brakiem odpowiedzialności) i osłony władz państwa dla przymusu szczepień:

„AND MAYBE ONLY
THE POLISH PEOPLE CAN SAVE THE WORLD”

 

Za: yt/CEPowisle

[bsa_pro_ad_space id=4]