Sukces rodziców z Kalifornii! Nie będzie demoralizujących podręczników dla dzieci.

0
565

Rodzice z Kalifornii zmusili Stanową Komisję Edukacji, by wycofała kilka książek do tzw. seksedukacji. Wcześniejsze protesty kończyły się fiaskiem i dopiero dosłowne odczytywanie treści książek podczas protestów rodziców przekonało Komisję do odrzucenia tych podręczników.

Zawierały one treści, mówiące przedszkolakom, że mogą mieć kilka płci naraz lub zgoła żadnej, ośmiolatki miały już oglądać dokładne i przybliżone zdjęcia osób uprawiających seks, 9-latki dowiadywały się o fantazjach seksualnych i masturbacji, a w średniej szkole dostawały dokładny instruktaż uprawiania seksu, w tym seksu analnego, sadomasochizmu, oddawania moczu na partnera seksualnego czy zabawę krwią.

Protest 300 rodziców oraz zainteresowanie mediów zmusiły Departament Edukacji i Stanową Komisję Edukacji do ustąpienia ze swego stanowiska. Nie udało im się „po cichu”  wprowadzić skrajnie demoralizujących treści, bo rodzice stanęli na wysokości zadania i nagłośnili sprawę. Również my możemy powstrzymać seksedukatorów, którzy chcą wyzuć dzieci z odczuwania wstydu, aby stały się łatwym kąskiem dla pedofilów. Również i Ty możesz włączyć się w tę akcję! Wejdź na www.stoppedofilii.pl i dowiedz się więcej!

Za: stoppedofilii.pl, californiafamily.org

 


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

Fundacje – narzędzie wywrotowe kapitalistycznych elit Ameryki

Tęczowy terror nadchodzi – VI Faz oswajania sodomii