Sukces rodziców z Kalifornii! Nie będzie demoralizujących podręczników dla dzieci.

0
775
[bsa_pro_ad_space id=5]

Rodzice z Kalifornii zmusili Stanową Komisję Edukacji, by wycofała kilka książek do tzw. seksedukacji. Wcześniejsze protesty kończyły się fiaskiem i dopiero dosłowne odczytywanie treści książek podczas protestów rodziców przekonało Komisję do odrzucenia tych podręczników.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Zawierały one treści, mówiące przedszkolakom, że mogą mieć kilka płci naraz lub zgoła żadnej, ośmiolatki miały już oglądać dokładne i przybliżone zdjęcia osób uprawiających seks, 9-latki dowiadywały się o fantazjach seksualnych i masturbacji, a w średniej szkole dostawały dokładny instruktaż uprawiania seksu, w tym seksu analnego, sadomasochizmu, oddawania moczu na partnera seksualnego czy zabawę krwią.

Protest 300 rodziców oraz zainteresowanie mediów zmusiły Departament Edukacji i Stanową Komisję Edukacji do ustąpienia ze swego stanowiska. Nie udało im się „po cichu”  wprowadzić skrajnie demoralizujących treści, bo rodzice stanęli na wysokości zadania i nagłośnili sprawę. Również my możemy powstrzymać seksedukatorów, którzy chcą wyzuć dzieci z odczuwania wstydu, aby stały się łatwym kąskiem dla pedofilów. Również i Ty możesz włączyć się w tę akcję! Wejdź na www.stoppedofilii.pl i dowiedz się więcej!

Za: stoppedofilii.pl, californiafamily.org

 


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

Fundacje – narzędzie wywrotowe kapitalistycznych elit Ameryki

Tęczowy terror nadchodzi – VI Faz oswajania sodomii

[bsa_pro_ad_space id=4]