30 maja g. 18: Jolanta Dobrzyńska z NRR i „Edukacja – wyzwania dla rodziców”

0
1165

Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejny otwarty czwartek do naszej redakcji. Naszym gościem będzie p. Jolanta Dobrzyńska z Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, ekspert w dziedzinie edukacji. Temat spotkania to:

Edukacja – wyzwania dla rodziców.

Początek spotkania w najbliższy czwartek 30 maja o godz. 18:00.

Adres redakcji znajduje się w Warszawie, przy ul. Podwale 11 lok. 131.

DO ZOBACZENIA !

Notka o naszym gościu:

Jolanta Dobrzyńska, z wykształcenia mgr inż. geodezji i kartografii oraz nauczyciel. Doświadczenie pracy w szkołach, w Radzie Szkół Katolickich oraz w administracji rządowej i samorządowej w tym m.in. w MEN i warszawskich samorządach. Aktualnie członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP

Społecznie – współtwórca Niezależnego Ruchu Harcerskiego w latach 80-tych, autorka programu wychowawczego ZHR, systemu harcerskich stopni i sprawności, wykładowca szkoły instruktorskiej, założycielka środowiska harcerskiego na warszawskim Marymoncie.

W ramach zainteresowań – wieloletnie samodzielne studia w obszarze tematycznym obejmującym współczesne nurty wychowawcze i zagadnienia pokrewne z zakresu: antropologii, psychologii rozwojowej, pedagogiki, etyki. W ostatnich latach praca nad optymalnym systemem edukacji szkolnej w Polsce.

Publikacje: opracowania tematyczne w wydaniach książkowych tworzonych dla celów kształcenia dyrektorów szkół i nauczycieli oraz artykuły w „Wychowawcy”, „Niedzieli”, “Naszym Dzienniku”, „Arkanach”.

Fot. blogpress.pl