Kibice Legii murem za Klepacką i przeciw pomysłom Trzaskowskiego [WIDEO]

0
1868

Wszyscy, którzy przyszli wczoraj na mecz Legii Warszawa z Miedzią Legnica (gospodarze wygrali 2:0) mogli zobaczyć na popularnej ”Żylecie” transparenty: „Zośka jesteśmy z Tobą!” i „Warszawa wolna od pedalstwa”.

Zofia Teresa Noceti-Klepacka to windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. W opublikowanym w środę wpisie na portalu Facebook sportsmenka poinformowała, że pojawiły się donosy i głosy, aby wyrzucić ją z klubu i odebrać jej medale. W ostatnich dniach poddała ostrej krytyce kartę LGBT wdrażaną przez prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Nie zrażona hejtem internautów, poczęła nawoływać do bojkotu zajęć szkolnych, gdzie poruszana jest tematyka mniejszości seksualnych.

We wpisie oznajmiła: „zamiast merytorycznej dyskusji i argumentów postanowili wysyłać donosy na mnie z żądaniem wyrzucenia mnie z klubu i odebrania medali”. Sfrustrowana metodami działań homolobby zaznaczyła: „Zawsze będę stała w obronie wartości które wyznaje” – odnosząc się do prób odebrania jej tytułów.

Kibice Legii murem za Klepacką i przeciw pomysłom Trzaskowskiego [WIDEO] Webp.net resizeimage 68

Za: medianarodowe.com

Foto: zrzut ekranu z Facebooka/@hagi77.pl