Luty 2019: Nowy portal Polityki Polskiej

0
1279
[bsa_pro_ad_space id=5]
W połowie lutego 2019 roku wystartował nowy portal politykapolska.eu [beta], który zarówno ma wspierać dystrybucję magazynu społeczno-politycznego „Polityka Polska”, jak i przedstawiać polskiemu czytelnikowi najważniejsze zagadnienia i analizy polityczne, społeczne, gospodarcze i kulturalne. Publicyści portalu dokonują wysiłku na rzecz wspierania cywilizacji łacińskiej i Nauki Społecznej Kościoła oraz dokonywania konstruktywnej krytyki władz państwowych.

 

[bsa_pro_ad_space id=8]

Naszej pracy przyświeca hasło: „Wolny Naród w silnym Państwie”. Wybraliśmy je dlatego, że w naszym kraju dzieje się dokładnie odwrotnie. Państwo polskie jest silne tam, gdzie być nie powinno – w niewoleniu obywateli gąszczem przepisów, nakazów i zakazów, absurdalnym fiskalizmem, niezliczoną ilością kontrolujących nas urzędów i powszechną inwigilacją. Natomiast państwo nasze jest słabe tam, gdzie powinno być silne – w mądrym i sprawiedliwym prawie, bezpieczeństwie wewnętrznym i zewnętrznym, trosce o pomyślność milionów swoich obywateli, sprawnej i suwerennej polityce zagranicznej. Dopuściliśmy do tego, aby w tych dziedzinach państwo polskie istniało tylko „teoretycznie”.

Portal kieruje swoją ofertę reklamową przede wszystkim do firm, których działalność powinna być wolna od wszelkich ideologii.

Luty 2019: Nowy portal Polityki Polskiej Polityka Polska nowy portal 2

 

[bsa_pro_ad_space id=4]