AS: Ordo Iuris i Centrum Życia i Rodziny: „Stop indoktrynacji pod pozorem walki z nienawiścią petycja”

0
888
[bsa_pro_ad_space id=5]

LINK DO PETYCJI

[bsa_pro_ad_space id=8]

Paweł Kwaśniak-Prezes Centrum Życia i Rodziny oraz adw. Jerzy Kwaśniewski-Prezes Zarządu Ordo Iuris wystosowali internetową petycję sprzeciwiającą się indoktrynacji dzieci i propagowaniu homoseksualnego stylu życia, ukrytego pod szczytną ideą walki z dyskryminacją i nienawiścią.

„Program napisany przez radykalne środowiska lewicowe służy wprowadzaniu do systemu edukacji skrajnie ideologicznych treści. Jego autorzy pod pozorem walki z nienawiścią próbują wpoić dzieciom własną wizję świata i wyrzucić ze szkoły wychowanie w duchu wartości takich jak: tożsamość narodowa, tożsamość małżeństwa, rola rodziny i rodziców w wychowaniu dziecka, rola religii w życiu rodzin i życiu wspólnoty narodowej”. – piszą o powodzie przygotowania petycji autorzy.

W odpowiedzi na zobowiązanie dyrektorów szkół do wprowadzenia w Warszawie programu „walki z mową nienawiści” wydanego przez obecnego prezydenta-Rafała Trzaskowskiego, przedstawiciele dwóch wyżej wymienionych organizacji przekonują, iż należy „w tej sprawie wyrazić swoje stanowisko i zaprotestować przeciwko tym destrukcyjnym działaniom„.

Pamiętajmy, że Warszawa to tylko preludium i lada dzień z takimi samymi problemami będą musieli zmagać się rodzice w całym kraju. Lekcje o „mowie nienawiści” podobne do warszawskich zapowiedziano już także we Wrocławiu i w Lublinie”. – przekazują dalej.

Musimy wyrazić swój sprzeciw. Wezwijmy prezydenta Warszawy do natychmiastowego wycofania z programu szkolnego zajęć, które nie mają nic wspólnego ze zwalczaniem nienawiści, a stanowią narzędzie indoktrynacji lobby LGBT!„- podkreślają Kwaśniak i Kwaśniewski.

Treść petycji przedstawia się następująco:

AS: Ordo Iuris i Centrum Życia i Rodziny: "Stop indoktrynacji pod pozorem walki z nienawiścią petycja" petycja

Gorąco zachęcamy do składania podpisów pod adresem:

https://www.maszwplyw.pl/stop-indoktrynacji-pod-pozorem-walki-z-nienawiscia-,85,k.html?fbclid=IwAR1VjeJOUHM2w94lrrtVM0lkrCycC53p9LX5uag8vCAHUXQma79EnZCh_8A

Za: maszwplyw.pl

[bsa_pro_ad_space id=4]