AS: NIE! Dla pierwszej międzynarodowej umowy zachęcającej do masowej migracji!

0
116

AKCJA SPOŁECZNA: NIE dla pierwszej międzynarodowej umowy zachęcającej do masowej migracji

https://www.protestuj.pl/nie–dla-pierwszej-miedzynarodowej-umowy-zachecajacej-do-masowej-migracji–,92,k.html

Już wkrótce Polski rząd zamierza podpisać katastrofalne w skutkach porozumienie, ułatwiające kolejny, masowy przypływ imigrantów z Azji i Afryki do Europy – w tym również do Polski.

Musimy powstrzymać to szaleństwo zanim będzie za późno!

Nie łudźmy się, nie przyjadą do nas pokojowo nastawieni i chcący się zasymilować lekarze, inżynierowie czy doktorzy nauk…

Jeszcze niedawno, podczas tegorocznej kampanii wyborów samorządowych partia PiS opublikowała spot, w którym przedstawiała, jak Polska może wyglądać w 2020 roku jeśli sprzyjająca migracji opozycja wygra wybory. Film pokazywał, mającą nadejść katastrofę w postaci fali gwałtów i przestępstw. Taki rozwój wypadków może się wydarzyć, lecz nie za sprawą opozycji ale obecnej partii rządzącej, która obiecywała nas przed takim losem chronić.

Dlatego powinniśmy przypomnieć rządzącym składane przez nich obietnice i sprawić, aby Polski rząd nie podpisywał ustaleń porozumienia w Marrakeszu.

Dołącz do naszej akcji petycyjnej. Wysyłamy zamieszczony obok apel do premira Mateusza Morawieckiego. Wystarczy podpisać i kliknąć w przycisk – to banalnie proste i szybkie w działaniu!

Podpisz nasz protest i powiadom o nim znajomych!

Jak pokazały nasze dotychczasowe akcje w innych sprawach, niejednokrotnie masowy sprzeciw staje się skutecznym narzędziem wywierania wpływu na kompromitujące się władze.

 ===================

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki

[email protected]

Pan Mateusz Morawiecki

Prezes Rady Ministrów
Rzeczypospolitej Polskiej

Szanowny Panie Premierze,

 

Apeluję do Pana, aby 10 grudnia w podczas szczytu w Marrakeszu nie podpisywał Pan skrajnie niebezpiecznego Światowego Paktu ws. Bezpiecznej, Uporządkowanej i Uregulowanej Migracji, Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration (GCM).

Skutkiem podpisania tego paktu będzie, masowy, bowiem ułatwiony, przypływ m.in. afrykańskich i islamskich imigrantów do krajów Europy – w tym również do Polski oraz de facto zalegalizowanie wszelkiej migracji.

Z podpisania porozumienia wycofały się już Stany Zjednoczone, Australia, Austria oraz…Węgry, gdzie rząd Victora Orbana dotrzymuje słowa danego swoim wyborcom i nie ugina się pod presją organizacji globalnych w sprawie polityki migracyjnej. Mam głęboką nadzieję, że Pan również nie zawiedzie swoich wyborców i wywiąże się z danych nam obietnic.

Mając na uwadze dobro naszej ojczyzny, apeluję do Pana o nie podpisywanie nowego międzynarodowego prawa GCM podczas szczytu w Marrakeszu.

Ostatnia fala migrantów wyraźnie pokazała, jak tragiczne w skutkach były utopijne mrzonki niektórych państw.

 Z poważaniem