Współczesne dzieci są najbardziej okaleczoną i schorowaną generacją w historii ludzkości.

0
1013

Prof. Maria Majewska

Współczesne dzieci żyjące w USA, w Polsce i wielu innych krajach są najbardziej okaleczoną i schorowaną generacją w historii ludzkości.  

Znany amerykański prawnik-ekolog (bratanek prezydenta Johna Kennedy’ego) od lat walczy o bezpieczeństwo szczepionek i stworzył program „Children’s Health Defense”, którego celem jest ratowanie dzieci przed medycznym (szczepiennym) i środowiskowym holokaustem.

Poniżej znajduje się link do ważnej publikacji, w której przedstawione są dowody tragicznego stanu zdrowotnego współczesnych dzieci, poparte setkami publikacji naukowych. (Można ją ściągnąć bezpłatnie).

Kennedy przytacza głównie amerykańskie dane statystyczne, ale wiadomo, że stan zdrowia polskich dzieci jest równie przerażający.

I to znaczy że przyszłość Polski jest poważnie zagrożona. Obrona zdrowia dzieci musi stać się także programem ogólnopolskim. Nie można się godzić z tym, żeby garstka skorumpowanych, ignoranckich polityków i urzędników skazywała na poszczepienne kalectwo lub śmierć miliony polskich dzieci.   

https://www.prnewswire.com/news-releases/robert-f-kennedy-jr-announces-the-launch-of-childrens-health-defense-300710874.html

https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/873896,raport-o-stanie-zdrowia-dzieci.html