O „Tęczowym piątku” jeszcze – ideologia, jej cele, źródła i sponsorzy

0
1194
[bsa_pro_ad_space id=5]

ks. prof. Oko: Chodzi o to, żeby dzieci tak się zalały seksualnością, aby to wyparło z ich świadomości Boga i wyższe życie duchowe, aby byli niezdolni do małżeństwa, rodziny, żeby było łatwo nimi sterować.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Część szkół po interwencji resortu edukacji wycofała się z akcji „tęczowy piątek”. W czwartek minister edukacji narodowej Anna Zalewska poinformowała, że jeżeli jakiś dyrektor szkoły podjął decyzję o zorganizowaniu „tęczowego piątku” z pominięciem procedur, to znaczy, że złamał prawo oświatowe. Prawo bardzo jasno mówi, że na tego typu akcje potrzebna jest zgoda rodziców.

„Tęczowy piątek” to kolejny atak genderowej propagandy – podkreśla ks. prof. Dariusz Oko.

Trwa wojna duchowa.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że to, co oni robią, to jest podobne do działań ich ojców duchowych – marksistów, komunistów bolszewików, bo gender to jest nowa forma bolszewizmu, neomarksizmu. Tak jak w 1920 r. bolszewicy atakowali nas od Wschodu, tak teraz neobolszewicy atakują nas od Zachodu – zaznacza teolog.

Ta strategia była już przerabiana na Zachodzie – teraz chcą ją stosować u nas.

– Genderyzm to jest główna ideologia ateistów. Jak kiedyś mówili, że wyswobodzą robotników i będzie raj na ziemi, tak teraz wyzwalają seksualność. To jest ich główne zadanie i główne narzędzie rewolucji. To jest ich główny zamiar zgodnie ze wskazaniami Wilhelma Reicha – ojca genderyzmu, żeby nie atakować Kościoła i wyższej kultury duchowej wprost, ale seksualizować dzieci, a reszta przyjdzie sama – wskazał ks. prof. Dariusz Oko.

Chodzi o to, aby dzieci ateizować i zdeprawować przez seksualizazcję. Pod tymi szczytnie brzmiącymi hasłami – tolerancji, opieki – kryje się szalona ideologia – podkreśla ks. prof. Dariusz Oko.

Chodzi o to, żeby dzieci tak się zalały seksualnością, aby to wyparło z ich świadomości Boga i wyższe życie duchowe, aby byli niezdolni do małżeństwa, rodziny, żeby było łatwo nimi sterować – zaznacza teolog.Na stronie organizatora akcji „zboczony piątek” ( „copyright” Wojciech Cejrowski) istnieje spis tzw. grantodawców sponsorujących antykulturowy marksizm w Polsce. Są to:

Do głównych grantodawców, z którymi KPH współpracuje lub współpracowała należą: Open Society Foundations, Sigrid Rausing Trust, Arcus Foundation, Rosa Luxemburg Stiftung, Stiftung “Erinnerung, Verantwortung und Zukunft”, Heinrich Böll Stiftung, Astraea Lesbian Foundation for Justice, Global Fund for Women, Fundacja im. Stefana Batorego, Fundusze EOG, Komisja Europejska, Unia Europejska, Rada Europy, ILGA-Europe, Departament Stanu USA, Ambasada Królestwa Niderlandów, Ambasada Danii, Ambasada Szwecji, Przedstawicielstwo Rządu Flandrii, Ambasada USA, Ambasada Kanady.

 

Za: magnapolonia / ekspedyt.org

[bsa_pro_ad_space id=4]