“Generation Zapped”: film dokumentalny ukazuje OGROMNE zagrożenie zdrowia związane z technologią bezprzewodową. Zmniejszona płodność mężczyzn. [WIDEO]

W 2017 roku używanych jest na rynku ok. 4,77 miliarda telefonów komórkowych, w większości smartfonów, w populacji światowej liczącej około 7,6 miliarda. I podczas gdy większość użytkowników wita z zadowoleniem nowinki technologiczne, które te i inne bezprzewodowe urządzenia oferują, nowy film dokumentalny “Generation Zapped” pokazuje ogromne ryzyko dla zdrowia ludzkiego, które stwarza technologia bezprzewodowa.

Przed rokiem 1984, technologia bezprzewodowa była w użyciu jedynie w wojsku, ale po tej dacie została wprowadzona do użycia cywilnego (pamiętacie pierwsze telefony komórkowe, te ogromne, przypominające cegły potwory ?). Jakkolwiek technologia została wprowadzona na rynek bez wcześniejszych testów bezpieczeństwa, zauważają eksperci w filmie.

Trailer filmu w jęz. angielskim:

(…)

Dalszą część art. można przeczytać w jęz. angielskim TUTAJ.


Wpływ telefonów komórkowych na płodność: LINK DO BADANIA 1 / LINK DO BADANIA 2

Jak raportował Daily Mail Online, około 14 % par zmaga się z niemożnością zajścia w ciążę – męska niepłodność jest główną przyczyną w ok. 40% przypadków. Biorąc pod uwagę tak wysokie liczby, mały detal w postaci tego, gdzie mężczyzna trzyma swój telefon komórkowy może być decydująca o tym, że dziecko może zostać poczęta lub nie.

Więcej na ten temat można przeczytać w jęz. angielskim TUTAJ.

Electromagnetic Field (EMF)

Udostępnij przez:

Średnia ocen
0 z 0 głosów.

Dodaj komentarz