Iskierka z Polski? Irlandia się budzi

0
813
[bsa_pro_ad_space id=5]

Iskierka z Polski? Irlandia się budzi rosary on the coast 2017Jestem pewna, że wszyscy pamiętamy i nie zapomnimy naszego „Różańca do Granic” z 7.października, w Święto Matki Bożej Różańcowej; ogromnej modlitwy za Ojczyznę, o pokój. Było nas przeszło milion!!! Nie tylko na granicach ale także na lotniskach oraz w kościołach i w domach. Nieśmiało nazwałam tę inicjatywę „ISKIERKĄ”. Święta Faustyna pisała w dzienniczku o ISKRZE, która wyjdzie z Polski i przygotuje świat na ostateczne przyjście Pana Jezusa. Co lub kogo miał na myśli Chrystus? Może właśnie tę modlitwę, która już „zaraziła” Włochy*, teraz Irlandię, która zmienia serca Europejczyków, powoli zmienia laicki świat?

[bsa_pro_ad_space id=8]

Oto aktualne wieści z Irlandii. W najbliższą niedzielę 26. listopada, w Święto Jezusa Chrystusa Króla zielona wyspa zostanie otoczona różańcem. Akcję nazwano „Różaniec do Wybrzeży” a nie „do granic”, gdyż obejmuje ona całą Irlandię, nie wyłączając Irlandii Północnej.

Intencją modlitw Irlandczyków będzie ochrona życia i wiary. W planie jest też powierzenie się Chrystusowi Królowi i Niepokalanemu Sercu Maryi i błogosławieństwo dla Irlandii.

Zaskoczyła mnie inicjatywa ochrony wyspy przez zakopanie tysięcy Cudownych Medalików na plażach. Poczytajcie o szczegółach, proszę, wklejam fragmenty i linki. Nie tłumaczę, wiem, że nie potrzeba):


 

Following Poland and Italy’s lead, the „Rosary on the Coast for Life and Faith”

„On Sunday 26 November 2017, the Feast of Christ the King, at 2:30 pm, the Rosary on the Coast Ireland Group invite us to go to the coasts of Ireland to pray the Rosary for the Preservation of Faith in Ireland and the Protection of Life in Ireland . The aim is to encircle Ireland with a Human Rosary by having (at least) 53 locations around the coast – one for each ‚Hail Mary’ in a Rosary.

We’re in a life and death struggle,” organizer Kathy Sinnott (the self-described dinosaur) told LifeSiteNews, “both in the North and the South.”

/Kathryn (Kathy) Sinott – organizatorka, irlandzka działaczka społeczna, eurodeputowana w kadencji 2004–2009/ Należała do eurosceptycznej frakcji Niepodległość i Demokracja./

Sinnott told LifeSiteNews that she and her four young fellow organizers, Ann-Marie, Lisa, Mike and Catherine, were inspired by three things: “the situation we’re sleepwalking into;” the Polish and Italian border rosaries; and a national consecration of Ireland on December 8. The organizers of the Rosary on the Coast for Life and Faith expect “tens of thousands” of people to amass at the coast on November 26″

Iskierka z Polski? Irlandia się budzi Rosary ireland 2PRAYER PLAN:

  • Prayer of consecration to Christ the King
  • Prayer of consecration to the Immaculate Heart of Mary
  • Blessing of Ireland (if there is a bishop, priest or deacon to give the blessing; if not prayers for a blessing on Ireland
  • Plant a Miraculous Medal

https://www.lifesitenews.com/news/were-in-a-life-and-death-struggle-irish-rosary-on-the-coasts-for-life-and-f

W Irlandii mieszka wielu Polaków, bardzo wielu dołączy do różańca. Wczoraj w RM wystąpiła organizatorka pani Kathy Sinnott zachwycona postawą Polaków prosiła nas o wsparcie. Możemy się dołączyć duchowo

Oby ta mała „iskierka” rozpaliła wiele zlaicyzowanych krajów Europy!

Za: Iskierka z Polski

[bsa_pro_ad_space id=4]