Skandal! Ambasada USA sfinansuje homopropagandę w Polsce. Organizacje LGBT dostaną granty w wysokości do 50 tys. dolarów

0
565
[bsa_pro_ad_space id=5]

W czwartek (23.03.2023) ambasada USA w Warszawie poinformowała na Twitterze, że ogłasza nabór wniosków o granty do 50 tys. dolarów na programy, których celem jest wspieranie społeczności LGBTQI+ w Polsce. Program ten dotyczy projektów rozpoczynających się od 1 października 2023 roku. Ambasada przewiduje przyznanie środków w sierpniu, a wnioski można składać do 14 maja.

O granty mogą ubiegać się polskie organizacje pozarządowe, instytucje kulturalne i edukacyjne oraz media. Amerykańskie organizacje pozarządowe również mogą ubiegać się o granty, ale powinny wykazać we wniosku powiązanie z lokalnym partnerem działającym na terenie Polski. Fundusze pochodzą z amerykańskiego Departamentu Stanu.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Fundusze mogą zostać przeznaczone na wsparcie:

  1. Programów edukacyjnych, polegających na docieraniu do opinii publicznej, podnoszeniu świadomości, szkoleniach w zakresie różnorodności i integracji itp.
  2. Budowania potencjału organizacji pozarządowych wspierających społeczność LGBTQI+ w Polsce, w tym m.in. szkolenia w zakresie rzecznictwa, pozyskiwania funduszy, ułatwiania dialogu, kampanii wyborczych itp.
  3. Warsztatów poszerzających wiedzę i umiejętności osób świadczących usługi lub w inny sposób wspierających członków społeczności LGBTQI+ i/lub ich rodzin, takich jak terapeuci, prawnicy, edukatorzy itp.
  4. Programów wspierających młodzież LGBTQI+.

To jest absolutny skandal! Nasz strategiczny sojusznik finansuje w Polsce homopropagandę niszczącą instytucję rodziny oraz zdrowie i życie młodych ludzi, których popycha się do homoseksualizmu, i którym wmawia się, że płeć jest kwestią wyboru. Programy edukacyjne polegające na „podnoszenie świadomości” to nic innego, jak promocja dewiacji już od przedszkola. Drag queen demonstrujące dzieciom „płynność płciową”, wmawianie nastolatkom, że uszczęśliwi ich kastracja lub poddanie się operacji usunięcia piersi, promocja pornografii, w tym homoseksualnej – tak wyglądają „szkolenia w zakresie różnorodności”, które organizacje LGBT zafundowały amerykańskim dzieciom. Teraz pora na Polskę, w której już dochodzi do transowania dzieci, czyli nakłaniania ich do przyjmowania blokerów hormonów i nieodwracalnych okaleczeń.

Amerykański rząd niszczy amerykańskie społeczeństwo homopropagandą i genderyzmem. Amerykański rząd postanowił też niszczyć polskie społeczeństwo homopropagandą i genderyzmem. A polski rząd na to pozwala!

za: wprawo.pl

fot. twitter

[bsa_pro_ad_space id=4]