Zatwierdzenie przez FDA nie oznacza, że szczepionki Pfizera są „bezpieczne”

0
744
[bsa_pro_ad_space id=5]

Z ulotki Pfizera: „Obserwowane ryzyko jest najwyższe u mężczyzn w wieku od 12 do 17 lat.”


AlterCabrio

Przyspieszenie sprawy eksperymentalnej szczepionki w ciągu miesięcy, bez lat badań klinicznych i testów, jest nieodpowiedzialne i śmiertelne. FDA ma potworne osiągnięcia w zakresie zatwierdzania leków, które musiały zostać wycofane i usunięte z rynku.”

−∗−

[bsa_pro_ad_space id=8]

W menu na dziś danie kontynuacyjne. Pierwsze reakcje po zaskakująco szybkim dopuszczeniu do użytku, do niedawna mającej status eksperymentalnej, szczepionki firmy Pfizer. Opinia wydana przez Liberty Counsel – zespół prawników specjalizujący się w sprawach religijnych i praw człowieka.

Zapraszam do lektury.

____________________________***____________________________

Liberty Counsel: zatwierdzenie przez FDA nie oznacza, że szczepionki Pfizera są „bezpieczne”

Pomimo niedawnej promocji zastrzyków firmy Pfizer, 23 sierpnia, przez Food and Drug Administration [FDA], dane pozostają takie same, w tym ponad 13 000 zgonów po podaniu zastrzyków w USA.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków [FDA] „zatwierdziła” szczepionkę Pfizer przeciw COVID-19 do ogólnego podawania dorosłym w Stanach Zjednoczonych – krok naprzód w porównaniu z oznaczeniem „eksperymentalna”, które posiadała od miesięcy, gdy była aplikowana ludziom.

Ale to nie znaczy, że jest „bezpieczna”, zgodnie ze szczegółowym raportem Liberty Counsel, zespołu prawnego specjalizującego się w sprawach religijnych i praw człowieka.

Organizacja powołała się na krajowe dane VAERS, kompilację przypadków dotyczących negatywnych wyników i reakcji na leki, które pokazują „595 620 zdarzeń niepożądanych, w tym 13 608 zgonów na dzień 13 sierpnia 2021r., spowodowanych szczepionkami przeciw COVID”.

„Zgony w tych danych obejmują około 3 079 zgonów po przyjęciu zastrzyku Pfizera. Organy regulacyjne stwierdziły również, że ustaliły zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia lub zapalenia serca po podaniu zastrzyku, szczególnie w ciągu siedmiu dni po drugiej dawce schematu dwudawkowego”, jak podaje organizacja, która jest aktywna w zwalczaniu żądań korporacji, aby pracownicy i inne osoby akceptowały nietypowe zastrzyki.

Zwrócono uwagę na ostrzeżenia zawarte w ulotce szczepionki firmy Pfizer:

Obserwowane ryzyko jest wyższe wśród mężczyzn poniżej 40 roku życia w porównaniu z kobietami i starszymi mężczyznami. Obserwowane ryzyko jest najwyższe u mężczyzn w wieku od 12 do 17 lat. Dostępne dane z obserwacji krótkoterminowych sugerują, że u większości osób objawy ustąpiły. Jednak niektóre osoby wymagały intensywnej opieki medycznej. Informacje o potencjalnych długoterminowych skutkach zdrowotnych nie są jeszcze dostępne”.

Wśród reakcji są zmęczenie, ból głowy, ból mięśni, dreszcze, ból stawów, gorączka i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia.

W raporcie odnotowano „historię” marki Pfizer, która w 2009 r. była zaangażowana w sprawę, wraz ze swoją spółką zależną Pharmacia & Upjohn Company Inc., o zapłacenie 2,3 ​​miliarda dolarów, w największej w historii ugodzie dotyczącej oszustw związanych z opieką zdrowotną jaka kiedykolwiek toczyła się przeciwko firmie farmaceutycznej – wyjaśniło Liberty Counsel.

Danie dnia…

W tamtym czasie firma Pfizer przyznała się do popełnienia przestępstwa naruszenia ustawy o żywności, lekach i kosmetykach [Food, Drug and Cosmetic Act] przez nielegalną promocję stosowania czterech swoich leków, w tym leku przeciwzapalnego Bextra, leku przeciwpsychotycznego Geodon, antybiotyku Zyvox oraz leku przeciwpadaczkowego Lyrica.

Wcześniej, w 2004 r., Pfizer zgodził się również zapłacić 430 milionów dolarów rządowi federalnemu i rządom stanowym i przyznał się do zarzutów karnych związanych z nielegalnym marketingiem leku na padaczkę Neurontin na migrenowe bóle głowy, bóle ogólne i chorobę afektywną dwubiegunową” – czytamy w raporcie.

Liberty Counsel przedstawiło również listę innych leków, które zostały „zatwierdzone” przez FDA, ale nadal powodują problemy.

Na przykład Seldane został zatwierdzony w 1985 roku, ale został wycofany z powodu zagrażających życiu problemów z sercem, gdy był przyjmowany w połączeniu z innymi lekami.

A „Ranitydyna była sprzedawana pod znaną nazwą Zantac (między innymi), która jest lekiem stosowanym w leczeniu nadkwasoty żołądka. Stwierdzono, że rozkłada się na N-nitrozodimetyloaminę (NDMA), o której wiadomo, że jest wysoce hepatotoksyczna (rak wątroby napędzany chemicznie) i jest znanym czynnikiem rakotwórczym u zwierząt laboratoryjnych”.

Ponadto „Popularny opioidowy lek przeciwbólowy Darvon & Darvocet (propoksyfen) został wprowadzony na rynek w 1955 roku i był na rynku przez 55 lat (do 2010), dopóki nie odkryto, że jest poważnie toksyczny dla serca”.

Accutane był na rynku przez 27 lat, zanim został wycofany w 2009 roku z powodu zwiększonego ryzyka wad wrodzonych – czytamy w raporcie.

Przyspieszenie sprawy eksperymentalnej szczepionki w ciągu miesięcy bez lat badań klinicznych i testów jest nieodpowiedzialne i śmiertelne. FDA ma potworne osiągnięcia w zakresie zatwierdzania leków, które musiały zostać wycofane i usunięte z rynku. Obawiam się, że ten nierozsądny pośpiech w celu zatwierdzenia dwukrotnej dawki Pfizera zostanie dodany do długiej listy nieudanych i szkodliwych leków FDA. Pomimo tego zezwolenia od FDA, ludzie nadal mogą ubiegać się o zwolnienia medyczne i religijne” – wyjaśnił Mat Staver, szef Liberty Counsel.

___________________________

PL: za ekspedyt.org/

Tekst źródłowy:

Liberty Counsel: FDA approval doesn’t mean Pfizer shots are ‘safe’, Bob Unruh, August 23, 2021

[bsa_pro_ad_space id=4]