Czas wybrać

0
912
[bsa_pro_ad_space id=5]

Dr Mateusz Grzesiak

[bsa_pro_ad_space id=8]

Cenzura usuwająca niewygodne informacje pod płaszczem „wytycznych” albo głoszenie faktów, które powinny być poznane przez rzeszę ludzi.

  • Opłacany przez koncern ekspert, który zajmuje się bardziej sprzedażą niż szerzeniem prawdy albo etyczny fachowiec, który pamięta, co to znaczy służyć ludziom.
  • Obserwowany przez miliony influencer, który boi się zająć stanowisko i utracić kontrakty albo stojący po stronie prawdy odważny człowiek, który nie daje się zastraszyć.
  • Egoista przy korycie, chcący się jak najwięcej nażreć kosztem innych albo budujący wspólnotę lider, kierujący się faktycznym dobrem odbiorców.
  • Ukrywane pod płaszczem demagogii przymus i odbieranie praw albo nazywanie rzeczy po imieniu i stanie po stronie wolności i demokracji.
  • Megalomania miliardera z kompleksem mesjasza, który daje „rozwiązania” światu albo praca specjalistów z różnych dziedzin szukających rozwiązań dobrych dla wszystkich.

W czasach, w których przyszło nam żyć, trzeba wybrać stronę, po której się stoi. Od tego zależy to, jak będzie wyglądała przyszłość.

Najgorsze jest bycie obojętnym i chowanie głowy w piasek.

Stań po właściwej stronie.

za: politywatory.com

[bsa_pro_ad_space id=4]