Burmistrz Szczuczyna zrobił lokalnie testy mieszkańcom na obecność przeciwciał. Wielu mieszkańców ma już odporność na covida bez szczepionek !!

0
441

Jan Bodakowski

Artur Kuczyński burmistrz Szczuczyna, czterotysięcznego miasteczka niedaleko Białegostoku, zrobił to, co już dawno powinny zrobić władze centralne – a czego zapewne nie chcą zrobić, by nie psuć biznesu korporacjom. Korporacje farmaceutyczne mają bowiem zarobić na masowych szczepieniach nie do końca przebadanymi szczepionkami (i na sprzedaży leków na niepożądane skutki szczepień), a finansjera ma przejąć za grosze majątek po małych i średnich polskich przedsiębiorstwach, które zbankrutowały w wyniku lockdown.

Włodarz podlaskiego miasteczka przeprowadził masowe testy wśród mieszkańców, które pozwolą ocenić, ilu mieszkańców miejscowości wytworzyło przeciwciała na Covid – organizm w naturalny sposób po kontakcie z wirusem wytwarza przeciwciała, którymi ten wirus zwalcza (to naturalny mechanizm, który starano się naśladować szczepionkami).

Obecność przeciwciał w dużej części populacji świadczy o tym, że nie ma potrzeby szczepień, bo sam organizm sobie poradził z zagrożeniem, a wszelkie maseczki czy lockdowny nie mają sensu. Władze działające na rzecz obywateli, a nie w interesie globalnych korporacji, powinny swoją politykę zdrowotną opierać na przeprowadzeniu takich masowych testowań. Jednak tego nie robią, co jak najgorzej świadczy o ich intencjach albo o ich wiedzy o otaczającym świecie.

W Szczuczynie wśród urzędników lokalnej administracji 21 na 24 osoby miały przeciwciała – czyli 87,5% co doskonale pokazuje, że w tym przypadku szczepienia, maseczki i lockdowny nie byłyby absolutnie niezbędne. Wśród pierwszych przetestowanych 78 mieszkańców miasteczka 50% miała przeciwciała – większość z nich przeszła Covid bezobjawowo.

OD REDAKCJI PP:

ZACHĘCAMY INNYCH WŁODARZY MIAST I WSI, ABY WZIĘLI SPRAWY W SWOJE RĘCE I PRZEPROWADZILI TAKIE TESTY. BĄDŹCIE SAMORZĄDNI W SAMORZĄDACH !!!

za: prawy.pl


POWIĄZANE:

Kanadyjscy lekarze: Dlaczego nie należy się bać koronawirusa ? Jakich polityk rządowych należy natychmiast zaprzestać ? [WIDEO]

Dyktatura medycyny rockefellerowskiej: Rak – odc. 3. Czynniki [WIDEO]