Znany niemiecki wirusolog: “Zdrowi ludzie nie są niebezpieczni, ale szczepionka jest” [WIDEO]

0
2985
[bsa_pro_ad_space id=5]

Wybitny niemiecki wirusolog, dr Sucharit Bhakdi, ponownie obnaża kłamstwa na temat pandemii, przedstawiając kilka z nich w wirtualnym przemówieniu, które wygłosił podczas masowej demonstracji przeciwko blokadom, która odbyła się 31 stycznia w Austrii. Jego główne trzy tezy są takie, że 1) zdrowi ludzie nie rozprzestrzeniają koronawirusa, 2) szczepionki są „niezwykle niebezpieczne”, a nawet śmiertelne, i 3) nie ma „zbawiciela”, który przyszedłby powstrzymać arbitralne i nienaukowe blokady.

„Przeciwstawcie się temu szaleństwu i zakończcie je” – powiedział.

Apel dr Sucharita Bhakdiego, który został już „sprawdzony” przez śmiesznie stronnicze sprawdzacze faktów (fact-checkers), został przetłumaczony specjalnie dla RAIR Foundation w USA. Chociaż jego apel jest krótki, to jest bardzo ważny. Wyjaśnia w nim, co jest bardzo istotne, że nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe rozprzestrzenianie się wirusa i po prostu mówi, że „zdrowi ludzie nie są niebezpieczni”.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Odnosząc się do swojej nieobecności na „zakazanym” wiecu w Wiedniu, dr Bhakdi powiedział: „Oni bardzo skutecznie zabraniają ludziom gromadzenia się razem, aby uniemożliwić nam komunikowanie się ze sobą”.

„To, co się dzieje, jest wyraźnie zamierzone i celowe” – kontynuował.

Dr Bhakdi pochwalił uczestników manifestacji za odwagę i powiedział, że „jest dobrze, że pomimo tego wszystkiego [zakazów, obostrzeń] zgromadziliście się w tak dużej liczbie…” Policja była obecna podczas wiecu i podobno była zmęczona stawianiem czoła potencjalnym zamieszkom, takim jak te, które miały miejsce w Holandii w zeszłym miesiącu w związku z kolejnymi restrykcjami (lockadowns), w tym godziną policyjną i żądania od ludzi „unikania rozmów lub telefonowania w metrze, autobusach lub innych miejscach publicznych” oraz „używania masek medycznych zamiast tych z materiału domowej roboty”.

Dr Bhakdi wyjaśnia, że ​​przesłanka, zgodnie z którą bezobjawowi ludzie nadal są dla siebie niebezpieczni, „została stworzona przez niedokładne raporty i niedokładne obliczenia modelowe”, ale to kłamstwo jest nadal utrwalane „przez rządzących i mass-media”. Dostało się to w ręce „sprawdzaczy faktów”, które potulnie twierdziły, że „nie ma na ten temat rozstrzygającego statusu, lecz jedynie sprzeczne badania”.

Reuters, który przyznał w swoim artykule, że „przynależność wielu protestujących w niedzielę nie była jednoznaczna”, nadal nie miał problemu z oczernianiem protestujących terminem „skrajnej prawicy”. Dodatkowo poinformował, że policja wiedeńska „zakazała licznych protestów zaplanowanych na ten weekend, w tym jednego ze strony skrajnie prawicowej Partii Wolności…” Pomimo zakazu tłum oszacowano na ok. 5000, a prawdopodobnie był znacznie liczniejszy.

„Nie ma bezobjawowego zakażenia chorobą COVID-19”, ale szczepionka jest „niezwykle niebezpieczna”

– powiedział dr Bhakdi, twierdząc, że ludzie „już na nią umierają”. Jak kontynuuje:

„Młodzi ludzie już umierali z powodu tej szczepionki. To jest ukrywane, tuszowane i nikt nie chce o tym rozmawiać. Jestem kimś, kto zawsze był transparentny.

Powiedziałem tylko to, co byłem zobowiązany powiedzieć, ponieważ zostało to naukowo udowodnione.

 Wywiad z dr Sucharitem Bhakdi z angielskimi napisami poniżej:

 

Transkrypt wystąpienia doktora Bhakdiego:

Moi drodzy współobywatele,

Bardzo chciałbym być dzisiaj z wami, pośród was. Chętnie bym tam był.

Jednak osoby u władzy są bardzo skuteczne w ograniczaniu podróży.

Bardzo skutecznie zabraniają ludziom gromadzenia się, aby uniemożliwić nam komunikowanie się ze sobą.

To, co się dzieje, jest wyraźnie zamierzone i celowe.

Mam nadzieję, że nigdy nie stracicie odwagi i myślę, że jest bardzo dobrze, że mimo wszystko zgromadziliście się dzisiaj w tak dużej liczbie.

Bez masek, bez społecznego dystansu i bez tych wszystkich bezsensownych ograniczeń, których żądają od nas rządzący.

Mam krótką, ale bardzo pozytywną wiadomość.

Mianowicie nieprawdą jest, że nadal istnieje pandemia. To nieprawda.

Musisz wiedzieć, że definicja przypadku COVID została zmieniona, nie oficjalnie, ale nieoficjalnie, około jedenaście dni temu.

20 stycznia br. W.H.O. poinformowała, że użycie tych licznych testów PCR do diagnozowania COVID-19 nie może przynieść miarodajnych wyników diagnostycznych bez brania pod uwagę objawów.

Nie ma „zdrowych” pozytywnych przypadków.

To by oznaczało, że wszystkie te liczby, których używają w celu kontroli i sterowania społeczeństwem upadają jak domek z kart.

Moja druga wiadomość jest niesamowicie ekscytująca.

Obecnie już wiadomo, i prawdopodobnie powód, dla którego W.H.O. przekazał tę sugestię, ponieważ nie jest to wytyczna, mówiąc osobom u władzy, aby wzięli pod uwagę to, że ludzie zdrowi nie są niebezpieczni. Nie jesteś niebezpieczny. To jest ustalony fakt. Jest całkiem jasne, że cała ta bajka – cóż, to nie była bajka, to był koszmar.

Pomysł, że zdrowi ludzie mogą być niebezpieczni dla innych, powstał w wyniku niedokładnych raportów i niedokładnych obliczeń modelowych.

Przede wszystkim jest to spowodowane niedokładnymi doniesieniami pochodzącymi od rządzących i mediów.

NIE ma bezobjawowego zakażenia chorobą COVID-19. To jest bardzo dobra wiadomość.

Jest więcej wiadomości, które już nie są tak dobre.

Program szczepień został już rozpoczęty i jest obecnie rozszerzany.

To był decydujący czynnik, dlaczego bardzo chciałem być tam w Wiedniu.

Błagam was, proszę informujcie się nawzajem.

Ta szczepionka jest niezwykle niebezpieczna. Ludzie już od niej umierają.

Młodzi ludzie umierają z powodu tej szczepionki. To jest ukrywane, tuszowane i nikt nie chce o tym rozmawiać. Jestem kimś, kto zawsze był transparentny.

Powiedziałem tylko to, co byłem zobowiązany powiedzieć, ponieważ zostało to naukowo udowodnione.

W tym kontekście nie mówię do ciebie jako ktoś z motywami politycznymi i nie mam politycznego planu. Nie jestem ani po lewej ani po prawej stronie. Stoję razem z tobą.

Ta szczepionka jest tak niebezpieczna, że ​​poświęciliśmy jej cały rozdział zatytułowany „Odporność i immunizacja”.

Jest on dostępny dla wszystkich. Możesz pobrać ten rozdział bezpłatnie ze strony głównej wydawcy, Goldegg-Verlag. (Zobacz książkę przetłumaczoną na angielski tutaj).

Po prostu wyszukaj naszą książkę, znajdziesz tam link. Poświęć trochę czasu, aby go przeczytać.

Zajmie to najwyżej dwie godziny. Kiedy skończysz, będziesz wiedział o wiele więcej niż eksperci, politycy i pan kanclerz Kurz. Oni nie są dobrze poinformowani.

Dlatego oni popełniają to, co wkrótce zostanie uznane za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Pozostańcie zjednoczeni. Wzrastajcie w liczbę.

Przeciwstawcie się temu szaleństwu i zakończcie go.

Tylko wy jesteście w stanie to zrobić. Nikt więcej. Proszę, nie czekajcie, aż ktoś zostanie zbawicielem.

Nie ma takiego. Raczej zróbcie to sami, dla siebie.

A co ważniejsze, zróbcie to dla swoich dzieci i ich dzieci.

za: rairfoundation.com

[bsa_pro_ad_space id=4]