Niemcy: Relacja pracownika DPS o zgonach wśród zaszczepionych seniorów [WIDEO]

0
620

We wtorek (16.02.2021) Agnieszka Wolska przedstawiła w telewizji wRealu24 najnowsze wiadomości z Niemiec dotyczące tzw. walki z koronawirusem. Niemieckie władze nie zamierzają luzować drakońskich obostrzeń. Wręcz przeciwnie! Pod pretekstem mutacji wirusa jeszcze bardziej zaostrzono przepisy dotyczące wjazdu do Niemiec, co sparaliżowało ruch graniczny. Społeczeństwo jest teraz terroryzowane przy pomocy określenia „obszar zagrożony mutacją”.

Wolska opowiedziała też o szokującej relacji pracownika berlińskiego domu pomocy społecznej, który zgłosił się do pozaparlamentarnej komisji śledczej ds. koronawirusa i opowiedział o akcji szczepień przeciw Covid-19 przeprowadzonej w tej placówce. Z 31 pensjonariuszy, którym podano szczepionkę, siedem osób już nie żyje, ósma jest w stanie agonalnym, a jedenaście zdiagnozowano jako korona-pozytywne.

Po szczepieniach pojawiły się bardzo dziwne dolegliwości, których nie da się połączyć z chorobami, na które cierpieli seniorzy z tej placówki. Zaszczepieni sprawiali wrażenie przybitych psychicznie, byli ogromnie zmęczeni, zasypiali przy kolacji, chociaż poprzedniego dnia funkcjonowali normalnie. Przeprowadzone badania wykazały u nich poważne zmniejszenie nasycenia krwi tlenem. W niektórych przypadkach wystąpiła gorączka, obrzęki, wysypki, żółtawo-szare intensywne przebarwienia skóry, bardzo silne drżenie mięśni kończyn górnych i dolnych.

Zeznający przed komisją pracownik DPS był tym zszokowany, ponieważ przez wiele lat swojej pracy nigdy nie zetknął się tak gwałtownym pogorszeniem się stanu zdrowia swoich podopiecznych. Jeden z pensjonariuszy, śpiewak operowy, jeszcze dzień wcześniej był w świetnym stanie i urządził koncert dla pensjonariuszy. Po podaniu szczepionki jego stan zdrowia załamał się i mężczyzna zmarł.

Relacja pracownika DPS to nie jedyny przykład tego, że szczepienia w domach pomocy społecznej powinny budzić poważne wątpliwości. Wolska zrelacjonowała też wywiad ze specjalistą od etyki medycznej, z którego wynika, że podczas akcji szczepień w tych placówkach łamane są prawa człowieka.

Wysłuchajcie koniecznie!

za: yt/wrealu24, wprawo.pl