List od zespołu Fundacji TOTA TUA (rekolekcje Oddanie33)

0
713
[bsa_pro_ad_space id=5]

Szczęść Boże Kochani,

[bsa_pro_ad_space id=8]

Z wielką radością i nadzieją piszemy do Państwa u początku Nowego Roku.

Rozpoczęliśmy ten rok najpiękniej i najlepiej jak to jest możliwe.

W dniach od 1 stycznia do 2 lutego zamówiliśmy 33 Msze Święte w intencji wszystkich Uczestników rekolekcji ODDANIE33, za ich rodziny oraz w intencji wszystkich przyjaciół i darczyńców Fundacji Tota Tua. Wierzymy, że te Msze Święte przyniosą Państwu wiele łask na cały ten rok.

———— TO, CO ZA NAMI ————

Mottem Fundacji Tota Tua są słowa Św. Maksymiliana Kolbe:

“Zdobyć cały świat dla Jezusa – przez Niepokalaną!”.

W tym celu powstają wszystkie rekolekcje, narzędzia oraz inicjatywy.

Rok 2020 był rokiem trudnym, dlatego tym bardziej dziękujemy Panu Bogu

i Maryi za całe dobro, którego doświadczyliśmy, i w którym mogliśmy wziąć udział. Tego dobra było naprawdę wiele. W rekolekcjach ODDANIE33 wzięło udział w samym 2020 roku ponad 500.000 osób! Cały czas przecieramy oczy ze zdumienia, jak wielkie rzeczy Bóg czyni przez Maryję!

         W 2020 roku udało nam się przygotować także 33-dniowe Rekolekcje dla młodych: “Cały Twój” – wzięło w nich udział tysiące młodych osób.

         Ten rok przyniósł także niezwykle dynamiczny rozwój dzieła “Modlitwa za kapłana”. W samym 2020 roku tej codziennej modlitwy za kapłanów podjęło się około 25.000 osób.

         Cieszymy się też z Rekolekcji Adwentowych dla Dzieci: “Przygoda się zaczyna – ja i Święta Rodzina” – w ramach tych rekolekcji tysiące dzieci zbliżyło się do Pana Jezusa oraz oddało się w opiekę Matce Bożej.

         Udało się też przygotować podobne rekolekcje dla Ministrantów: “Misja TOTUS TUUS – MINIstrant na MAXA”.

         Cieszymy się także z tego jak wiele osób wchodzi na drogę oddania się Matce Bożej przez pośrednictwo książki ODDANIE33! Z trudem nadążamy drukować kolejne nakłady….:-)

Wydarzyło się naprawdę WIELE DOBRA, ale wierzymy, że JESZCZE WIĘCEJ DOBRA dopiero przed nami…

———— TO, CO PRZED NAMI ————

Kolejne Edycje Oddanie33

         W tym roku planujemy kontynuować organizację kolejnych edycji Rekolekcji ODDANIE33. W dołączonym przez nas kalendarzu znajdą Państwo terminy kolejnych Rekolekcji.

Tworzymy też specjalną aplikację, dzięki której będzie można odbywać rekolekcje ODDANIE33. Cały czas poprawiamy oraz ulepszamy materiały i nasze strony internetowe.

Wszystko to robimy po to, aby ułatwić kolejnym osobom drogę do Niepokalanego Serca Maryi.

Tłumaczenia na obce języki

Rozpoczęliśmy już tłumaczenie Rekolekcji na następujące języki:

 • j. angielski,
 • j. niemiecki,
 • j. włoski,
 • j. rosyjski.

Niedługo zaczynamy tłumaczenie na języki:

 • j. słowacki,
 • j. węgierski,
 • j. ukraiński,
 • j. francuski,
 • j. portugalski,
 • j. hiszpański,
 • j. chiński.

Przetłumaczyliśmy już także 33-dniowe Rekolekcje dla młodzieży – na języki:

 • j. angielski,
 • j. niemiecki,
 • j. hiszpański,
 • j. portugalski.

Rekolekcje dla Dzieci

         Będziemy także organizować kolejne Rekolekcje dla dzieci – w tym także Rekolekcje Wielkopostne (pragniemy przygotować 40 odcinków, więc prosimy o modlitwę, aby się udało).

Dom Świętego Łazarza

         Rozpoczynamy także w Fundacji Tota Tua służbę osobom najuboższym.

Będziemy prowadzić Dom Świętego Łazarza, w którym będą mieszkać osoby wychodzące z bezdomności.

Adoracja Najświętszego Sakramentu 24/7

         Wielką radością jest dla nas to, że w Poznaniu (gdzie mamy swoją główną siedzibę) powstała PIERWSZA w Archidiecezji Parafia z Adoracją Najświętszego Sakramentu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Już teraz są tego wielkie
i piękne owoce!

         Jako Fundacja Tota Tua pragniemy w tym roku rozpocząć nowy obszar działalności – pomaganie oraz towarzyszenie kapłanom oraz parafiom, które pragną podjąć dzieło Nieustannej Adoracji Pana Jezusa. Będziemy oferować w tym celu pomoc duchową, organizacyjną oraz materialną. Wierzymy, że jest to jedno z najważniejszych dzieł duchowych.

Nowy Miesięcznik dla osób oddanych Matce Bożej: “Tota Tua – magazyn Matki Słowa”

         Mamy nadzieję, że ta informacja sprawi Państwu wielką radość…
Już w maju będzie mieć miejsce premiera nowego miesięcznika przeznaczonego dla wszystkich osób kochających Pana Jezusa i Matkę Bożą! Celem tego pisma będzie pomoc w tym, abyśmy mogli w pełni żyć oddaniem się Matce Bożej. W miesięczniku znajdziemy m.in. ważne i ciekawe rozmowy, rozważania różańcowe, medytację pierwszosobotnią, ciekawe lektury duchowe, informacje o najciekawszych nowych książkach o Matce Bożej i wiele innych ciekawych i pomocnych materiałów.

Redaktorem naczelnym będzie Adrian Pakuła – autor rekolekcji ODDANIE33. Nad stroną duchową oraz teologiczną czasopisma czuwał będzie o. Wojciech Surówka OP. Do każdego numeru będzie pisał także m.in. ks. Marcin Modrzyński.

Już dziś mogą Państwo poinformować nas o chęci otrzymania pierwszego numeru Miesięcznika. Mogą Państwo także zamówić prenumeratę.
Można to uczynić pod numerem telefonu: 690524572 (Cecylia) lub przez adres mail: redakcja@totatua.net

Z pokorą prosimy o modlitwę i wsparcie

         Z całą pokorą pragniemy też Państwa prosić o modlitwę. Realizując te duchowe dzieła doświadczamy wielu walk, trudności i cierpień. Nie zamierzamy jednak rezygnować – wręcz przeciwnie – damy z siebie wszystko i całych siebie, aby pomóc Panu Jezusowi i Maryi.

Potrzebujemy też wsparcia materialnego. Zespół Fundacji Tota Tua liczy już 13 osób. Utrzymanie naszych obecnych działań oraz pracowników to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Wierzymy, że to się uda, ponieważ naszą Szefową jest MARYJA – Królowa nieba i ziemi. Kogo mielibyśmy prosić o wsparcie – jeśli nie inne Dzieci Maryi, które razem z nami weszły na drogę całkowitego oddania?

Jesteśmy jedną Drużyną i jedną Rodziną – dlatego z pokorą, szczerze i z odwagą prosimy Państwa o takie wspieranie Fundacji Tota Tua jakie jest dla Państwa możliwe i odpowiada Państwa sytuacji.

         Przypominamy także, że mogą się Państwo z nami kontaktować poprzez naszą Infolinię, która jest czynna od poniedziałku do piątku od godz: 8:00 – 18:00.

INFOLINIA:
1. Mariusz: 690530088
2. Karolina: 606845191

Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy!

Zespół Fundacji Tota Tua

————————————————-

DANE DO WSPARCIA FUNDACJI:

Fundacja Tota Tua

Tytuł: Darowizna na cele statutowe Fundacji

Numer konta:

Konto PLN: 23 1600 1462 1899 9050 1000 0001

Konto EUR: 93 1600 1462 1899 9050 1000 0002

Konto USD: 66 1600 1462 1899 9050 1000 0003

Swift/BIC: PPABPLPKXXX

Naszą Fundację można także wspierać poprzez pośrednictwo strony internetowej https://oddanie33.pl/chce-wesprzec

Tel: 690-530-088

e-mail: oddanie33@gmail.com

www: oddanie33.pl

[bsa_pro_ad_space id=4]