Ks. dr hab. Dariusz Oko o islamie – 2h wykładu w prawdzie [WIDEO]

0
1034
[bsa_pro_ad_space id=5]

Tymczasem – w Poznaniu odbyło się spotkanie przy parafii Matki Boskiej Bolesnej z ks. Dariuszem Oko na temat ISLAM JAKO ZAGROŻENIE DLA POLSKI EUROPY I CHRZEŚCIJAŃSTWA.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Kościół mieści się w niedalekiej odległości od meczetu. Na spotkanie przybyło kilku Serbów z tego ośrodka. Ksiądz przeprowadził rzeczowy wykład poparty cytatami z Koranu. Na koniec zostały rozdane kartki do wpisania pytań. Jednak jeden z przybyłych Serbów starał się przejąć rolę wykładowcy. Nie został dopuszczony do głosu co się nie spodobało. Doszło do krótkiej wymiany zdań z publicznością i trzech Serbów wraz z najbardziej niezadowoloną Polką opuściło salę. Następnego dnia huczało w internecie o rzekomym sianiu nienawiści przez Księdza a film ze spotkania został na YT okrojony i oznaczony jako zagrażający.

[Foto: Matka Boża na minarecie w Kamieńcu Podolskim]

Przed czytaniem wielorakich komentarzy na różnych portalach, warto poświęcić 2 godziny na wykład na temat źródła islamu.


Firma Google, właściciel serwisu youtube, zablokowała komentarze, liczbę wyświetleń oraz możliwość polecenia filmu w innych serwisach społecznościowych.

 

[bsa_pro_ad_space id=4]