C.A. Fitts: „Cv19 jest instrumentem przekształcenia świata z modelu demokratycznego do niewolniczej technokracji” [WIDEO]

0
1375
[bsa_pro_ad_space id=5]

Poniżej zamieszczamy wywiadu z Catherine Austin Fitts z Solari Report. W filmie „Planet Lockdown”, który według zapowiedzi ma być gotowy do końca stycznia br., będzie też wywiad z Vaclavem Klausem, który publikowaliśmy niedawno. Jak mówi pani Fitts – scenariusz, który nastąpi zależy od nas i naszej aktywnej postawy !! Możemy albo biernie czekać, co się stanie albo wymagać od siebie i innych, aby zachować wolność i świat, który znamy. Nie tylko „kłamstwo powtórzone 1000 razy” może zabrzmieć dla niektórych jak prawda, ale i prawdę warto powtarzać milion razy, aby narracja była po właściwej stronie.

PORÓWNAJ: Vaclav Klaus, b. premier i minister finansów Czech, mówi o koronakryzysie [WIDEO]

Więcej wywiadów w języku angielskim, które będą zmontowane w filmie PLANET LOCKDOWN TUTAJ.

Ze strony Solari Report: Wywiad Catherine’s Planet Lockdown osiągnął 2,7 miliona wyświetleń na kanale 'Truth Matters’, po czym został usunięty przez YouTube. Było pod nim 12 000 komentarzy i 68 000 polubień i 1700 negatywnych.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Według twórcy filmu, Jamesa Henry’ego – „Oto kluczowa informacja z e-maila od YouTube, informujący mnie, że został ocenzurowany”:

„YouTube nie zezwala na treści, które wyraźnie kwestionują skuteczność wytycznych lokalnych władz ds. Zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dotyczących dystansu społecznego i samoizolacji, które mogą prowadzić do przeciwdziałania tym wskazówkom. (…)”.

O ile nam wiadomo, Catherine nie omawiała ani nie odwoływała się do Światowej Organizacji Zdrowia ani jej wytycznych dotyczących dystansu społecznego i izolacji.

Wywiad został również usunięty z kanału 'Planet Lockdown’ na Youtube.

 


POWIĄZANE:

Oszustwo z zastrzykami – to nie są szczepionki

[bsa_pro_ad_space id=4]