„Warto rozmawiać”, 14.12.2020 – o amantadynie w leczeniu Covid, szczepionkowym planie rządu [WIDEO]

0
1685
[bsa_pro_ad_space id=5]

Z wywiadu z min. Dworczykiem, odpowiedzialnym – jak sam mówi – administracyjnie i organizacyjnie, a nie merytorycznie za program szczepień wyłania się obraz następujący:

Wdrażamy procedury szczepionkowe i całą logistykę nie wiedząc czy produkt jest bezpieczny (jeszcze nie mamy ulotek producenta). Jeśli EMA (Europejska Agencja Medyczna) zatwierdzi te produkty na całą UE, to my w rządzie musimy jej ufać i wdrażamy, gdyż jest to „lek na całe zło”. Nie bierze się pod uwagę pośpiechu, w którym zostały one przygotowane [normalny proces przygotowania szczepionki trwa od 7 do 10 lat – red.], nie pokazuje się społeczeństwu żadnych rzetelnych analiz, aby mogło sprawę przemyśleć. Dodatkowo będzie się przekonywać Polaków „emocjonalnie”, za pomocą celebrytów, którzy oczywiście nie mają zielonego pojęcia o potencjalnej szkodliwości i zawartości tych produktów szczepionkowych.

Gdyby globalny cenzor YT wyciął wideo, jest dostępne również tutaj, z większą ilością reklam dla TVP:

[bsa_pro_ad_space id=8]

https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,14122020,50937598

POWIĄZANE:

dr Zbigniew Hałat, b. szef GIS i wiceminister zdrowia: “Obecnie nie można mówić o szczepionkach na koronawirusa, a o ‘kandydatach na szczepionkę’

Wiodący eksperci domagają się zaprzestania badań szczepionek na Covid-19 i piszą petycję do EMA (Europejskiej Agencji Leków). Można poprzeć.

[bsa_pro_ad_space id=4]