Krucjata Różańcowa za Ojczyznę: Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

0
1136
[bsa_pro_ad_space id=5]

Podczas Adwentu ofiarowujmy Bogu i Jego Najświętszej Matce nasze wyrzeczenia, post i modlitwy za naszych przywódców duchownych i świeckich, ofiarujmy się także za zwykłych wiernych, byśmy wszyscy przyoblekli się w zbroję światłości Chrystusowej, pokonali pandemię grzechów w jakich żyjemy, abyśmy wszyscy odrzucili ducha tego świata, jego fałszywe iluminacje, ciemnotę proponowanych nam tchórzliwych rozwiązań, abyśmy – odzyskawszy wolność Dzieci Bożych – odnieśli epokowe zwycięstwo nad mrokiem, w który pogrążyć chce nas bezbożność współczesności!

Odwróćmy się od fałszu, propagandy i świecidełek tego świata by zwrócić się do Światłości świata, do Bożej Dzieciny, a więc Pana dziejów!

Drogocenne – oprócz modlitwy różańcowej – jest każde wyrzeczenie, każda ofiara złożona Bogu, ale szczególnie apelujemy o:

  1. Środy i piątki o chlebie i wodzie!

  2. Wstrzemięźliwość od środków masowego przekazu takich jak TV, radio, internet.

  3. Dyscyplinę w mowie – nie przekazywanie bliźnim złych wiadomości, odmówienie w zamian tego jednego dowolnie wybranego aktu strzelistego na cześć Bożej Rodzicielki.

  4. Składanie jałmużny wspierającej obronę życia poczętych dzieci.

  5. Włączenie się czynne w obronę zagrożonych świątyń.

Oczywiście można na czas oczekiwania Bożego Narodzenia podejmować inne wyrzeczenia i ofiary – niech będzie to wreszcie Adwent, jak za dawnych wieków i wzorem naszych przodków – proporcjonalny w poście i modlitwie do zagrożeń przed jakimi stoimy i niebezpieczeństw, w które już dziesiątki lat temu wkroczyliśmy!

Nie użalajmy się nad sobą lecz mężnie walczmy by zwyciężyć pod sztandarem Maryi Królowej Polski i Jezusa Chrystusa Króla Polski.

za: krucjatarozancowazaojczyzne.pl

[bsa_pro_ad_space id=8]
[bsa_pro_ad_space id=4]