Wielcy wygrani plandemii koronawirusa ? Transhumanizm oraz branża sztucznego jedzenia ?

0
1814
[bsa_pro_ad_space id=5]

Zastanawialiśmy się już wcześniej na łamach Polityki Polskiej, kto skorzystał na pandemii-plandemii koronawirusowej i wcześniej publikowaliśmy już na ten temat artykuły:

Jak “pandemia” koronawirusa wpłynęła na majątki najbogatszych ludzi świata

Oui bono C-vir19 ?

 

[bsa_pro_ad_space id=8]

Teraz pojawiają się dwa dodatkowe wątki związane z czasami „po pandemii” i nowymi branżami wykreowanymi za pomocą 'Fiat money’:

1. Transhumanizm: Ekspert nakreśla agendę miliarderów związanych z Wielkim Resetem” (The Great Reset)

Ten dystopijny koszmarny scenariusz nie jest już dłużej obszarem science fiction. Dr Miklos Lukacs de Pereny mówił podczas szczytu dotyczącego Covid-19.

 

Lianne Laurence, tłum. PP

Pandemia Covid-19 została spreparowana przez światowe elity jako część planu, aby globalnie przepchnąć „transhumanizm” – dosłownie fuzję człowieka z technologią, z próbą zmiany natury człowieka i stworzenia superczłowieka, co stworzyłoby „raj na ziemi” – według słów naukowca i eksperta technologicznego.

W rzeczywistości wdrożenie agendy transhumanizmu jest możliwe jedynie wówczas, gdy nastąpi koncentracja politycznej i gospodarczej władzy w rękach globalnej elity i uzależnienie ludzi od państwa – mówi Lukacs.

To jest właśnie dokładnie cel Wielkiego Resetu (The Great Reset), promowanego przez ekonomistę Klausa Schwaba, prezesa i założyciela Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), razem z miliarderem „filantropem” Georgem Sorosem oraz Billem Gatesem, a także innymi właścicielami, menedżerami i udziałowcami biznesów Big Tech (Wielka Technologia), Big Pharma (Wielka Farmacja), i Big Finance (Wielka Finansjera), którzy rokrocznie spotykają się w Davos w Szwajcarii – uzupełnia Lukacs.

Transhumanizm jest daleki od łagodnej doktryny. Raczej jest całkowicie wrogi chrześcijaństwu – zauważa Lukacs podczas zdalnego szczytu „Prawda ponad strachem” [Truth Over Fear Summit] organizowanego przez kalifornijskiego pisarza i wydawcę Patryka Coffina.

Transhumaniści biorą naukę za swoją religię, i uważają, że filozofia „absolutnego relatywizmu”, która twierdzi, że ludzie mogą zmieniać rzeczywistość na życzenie, i usiłują oni „relatywizować istotę ludzką” i „zamienić ją w glinę, którą mogą modyfikować i kształtować według gustów i żądań, odrzucając te granice natury, które Bóg na nas nałożył”.

[bsa_pro_ad_space id=4]