Romuald Starosielec, kandydat na prezydenta RP: Wystąpienie na marszu przeciwko przymusowi szczepień i zbiórka podpisów do 10.6 [WIDEO]

0
1352
[bsa_pro_ad_space id=5]

Poniżej relacja z sobotniego międzynarodowego marszu – protestu przeciwko przymusowi szczepień w Warszawie. Kandydat Akcji Wyborczej Polaków na prezydenta RP, Romuald Starosielec, zwolennik wolności Polaków, wystąpił przed siedzibą Premiera RP. W czasie marszu zbierane były podpisy poparcia pod jego kandydaturą.

Arkusz do zbierania podpisów można pobrać TUTAJ.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Podpisy można zbierać do 10 czerwca br. i do godz. 15 muszą dotrzeć na poniższy adres.

Adres do wysyłki / złożenia podpisów:

Jedność Narodu
ul. Wiejska 18/18
00-490 Warszawa

Kontakt telefoniczny: 22 349 32 00

Email: romuald@starosielec2020.pl

Romuald Starosielec, kandydat na prezydenta RP: Wystąpienie na marszu przeciwko przymusowi szczepień i zbiórka podpisów do 10.6 [WIDEO] Marsz 6 czerwca 2020 plakat

A tu relacja Peryskopa:

Kilka tysięcy uczestników tylko w teorii utrzymywało dystanse i limit 150 osób.

Policja, choć liczna, nie interweniowała. Dostała za to podziękowania i oklaski.

Justyna Socha, jej vice oraz ich asystenci poprowadzili protest sprawnie i z klasą.

Przemawiali m.in. rodzice dzieci fatalnie zaszczepionych, poseł G. Braun, a także kandydat StopNOP na prezydenta Romuald Starosielec, któremu przy okazji podpisaliśmy listy poparcia.

Ivan Komarenko przemawiał i śpiewał, Justyna odczytała list od Edyty Górniak.

Wśród przemawiających była też lekarka, prof. z KUL, Janusz Zagórski z NTV, a także wielu innych aktywistów – w tym też działających na rzecz anty GMO, oraz  przeciwko G5, i broni psychotronicznej.

Ogólnie – powiew wolności i nadziei, poprzez wyrażenie ostrej dezaprobaty dla działań władz zainstalowanych w Polsce, oraz sprzeciwu wobec ludobójstwa WHO i wprowadzania fałszywej epidemii.

[bsa_pro_ad_space id=4]