Dr Heiko Schöning na temat fałszywej „pandemii” koronawirusa [WIDEO]

0
6794
[bsa_pro_ad_space id=5]

[bsa_pro_ad_space id=8]

Niemieccy znani i renomowani doktorzy w liczbie około 120, przerywają zmowę milczenia w sprawie Covid-19. Mówią głośno i wyraźnie – to jest sprawa kryminalna!Lekarz który się wypowiada to dr Heiko Schöningiem.

Gepostet von Adam Polak am Freitag, 15. Mai 2020

 

W RFN rolę konstytucji spełnia tzw „Grundgesetz” – ustawa zasadnicza wprowadzona 23.05.1949 pod presją okupantów – USA, Anglii i Francji.

===================


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z “wielkiej liczby zgonów” na “wielką liczbę zarażeń”


Wywiad z niemieckim lekarzem dr Heiko Schöningiem, na temat fałszywej pandemii koronawirusa, ogłoszonej przez WHO oraz podobnym mechanizmom sztucznego wywoływania paniki w społeczeństwach w przeszłości oraz związanych z tym defraudacji finansowych.

          Rozmowa po konferencji prasowej dot. oddolnego ruchu obywateli niemieckich, lekarzy i niezależnych dziennikarzy, celem obrony podstawowych praw zagwarantowanych w konstytucji.

     Dr Heiko Schöning jest lekarzem z Hamburga i reprezentuje oddolny ruch Lekarze dla Edukacji (Ärzte für Aufkärung), domagający się rzeczowej dyskusji nad rzeczywistym zagrożeniem dla zdrowia czy życia przez wirus Sars-CoV-2, przeprowadzenia rzetelnych badań naukowych i klinicznych w zw. z ogłoszoną przez WHO pandemią, jak również debaty na temat zasadności podjętych przez niemiecki rząd środków, które tak drastycznie ograniczyły konstytucyjne prawa obywateli Niemiec.

https://www.odkrywamyzakryte.com/covid-19-zniewolenie-ludzkosci/

https://www.odkrywamyzakryte.com/protest-stop-przymusowej-szczepionce/

https://www.odkrywamyzakryte.com/specjalista-o-sprzecznosciach-i-klamstwach-pandemii-covid-19/

[Transkrypt]

       Mieliśmy już wielokrotnie do czynienia z podobnymi inscenizacjami. I wystarczy tylko spojrzeć jaka była panika w przypadku świńskiej grypy [w 2009r.], która także została ogłoszona pandemią przez WHO, tylko dlatego, że wcześniej WHO obniżyła własne standardy konieczne do ogłoszenia stanu pandemii. I tylko dlatego mieliśmy wówczas „pandemię”. Identyczną sytuację mamy teraz w związku z nowym koronawirusem. W przypadku świńskiej grypy było tak, że dziennik „Bild” ogłaszał w swoich nagłówkach, że będziemy mieli w Niemczech 35 tys. zmarłych. W rzeczywistości nie było nawet 200 zmarłych. A więc wówczas prof. Drosten bardzo się pomylił [w przewidywaniu liczby ofiar].

Proszę sobie przypomnieć, jak mieliśmy i to była rzecz absolutnie kryminalna co miało miejsce od 2001 roku, kiedy mieliśmy przypadki wąglika. Ataki przy użyciu bakterii „Bacillus antracis”. Wtedy również zamknięto parlament. Miliony ludzi zostało zaszczepionych, w tym ponad milion ludzi w sposób przymusowych. Wówczas ktoś zarobił mnóstwo pieniędzy dzięki informacjom od odpowiednio poinformowanych ludzi. A rzeczywiste zagrożenie, skąd ono pochodziło? Przyznano to później, że był to atak od wewnątrz państwa, który wyszedł ze strony armii USA. Nie chcę powiedzieć, że koronawirus jest tym samym. Koronawirus jest w rzeczywistości. Tak. Kiedy przyjrzymy się faktom zwyczajnym, sezonowym „grypopodobnym” wirusem i tak było przecież w poprzednich latach. I jest to dobra wiadomość. Ale tak, jak to pan sformułował w pytaniu, złą wiadomością jest, że przedstawia się nam to tak, jak byśmy mieli do czynienia z dżumą. A nie mamy dżumy!

Ale jak pan, jako lekarz wyjaśni, że wirus, którego wskaźnik śmiertelności nie osiągnął nawet poziomu fali grypy sprzed dwóch lat, powoduje tak wielką panikę? Jako medyk z pewnością musi się pan zastanawiać, co stoi za taką reakcją?

Oczywiście. To bardzo proste. Z medycznego punktu widzenia to nie da się wyjaśnić. Rzeczywiście, gdy spojrzymy na fakty, to nie da się tego wyjaśnić [tej całej paniki]. Bardzo pomocne, by to wyjaśnić byłoby, gdybyśmy zbadali przy pomocy sekcji zwłok tych, którzy rzekomo zmarli wskutek wirusa SARS-Cov-2, a więc na Covid-19. Więc weźmy i po prostu zbadajmy dokładnie tych zmarłych w ścisłym znaczeniu tego słowa poprzez obdukcję – sekcję zwłok. I co ciekawe Instytut Roberta Kocha (RKI) zależny od ministerstwa zdrowia blokował od samego początku przeprowadzanie sekcji zwłok. Oni faktycznie wydali zarządzenie, by nie przeprowadzać obdukcji zmarłych. To jest całkowicie nienaukowe podejście, nie dające się w jakikolwiek sposób uzasadnić na gruncie medycyny. Na szczęście my lekarze, podnieśliśmy protest przeciwko temu i Instytut Roberta Kocha dopiero teraz się z tego wycofuje.

A więc skandal?!

Tak

Dla pana jako naukowca, jako lekarza?

Oczywiście tego nie da się wyjaśnić, ponieważ lekarze przeprowadzający obdukcje używają środków ochronnych. Zawsze tak się robi ze względu na np. gruźlicę. A więc totalnie nienaukowe uzasadnienie decyzji podjętej przez Instytut, który powinien nas chronić. Dlatego musimy postawić sprawę jasno. Podobnie jak w poprzednich tego typu sprawach nie ma żadnego medycznego wyjaśnienia. Jest natomiast przestępcze podłoże tego wszystkiego.

Poproszę o wyjaśnienie, co pan rozumie pod pojęcie „przestępcze podłoże”?

Rzeczywiście, gdy się zbada od kogo pochodzą informacje i kto wie o czymś wcześniej w sposób nielegalny, przestępczy, a zachodziło to w sposób jaskrawy w przypadku wąglika w 2001r., który jest bardzo podobnym przypadkiem do koronawirusa 2020. Rzeczywiście w przypadku wąglika w 2001r. mieliśmy do czynienia z przestępczym poinformowaniem wstępnym. Lekarz dr Richard Tubb w dniu 11 września 2001r. zaaplikował na pokładzie samolotu prezydenckiego Air Force One prezydentowi Georgowi Bushowi oraz ekipie rządowej antidotum przeciwko wąglikowi będąc odpowiednio wcześniej poinformowanym. I to pomimo tego, że cały świat dowiedział się dopiero 4 października, a więc 3 tygodnie później, że miał miejsce atak z użyciem wąglika. Od 25 lat od tamtej pory nie było przecież ani jednego przypadku wąglika płuc.

Powiedzmy sobie jasno: nie podaje się antidotum profilaktycznie, ponieważ efektami ubocznymi są halucynacje, splątanie, biegunka w 44% przypadków oraz wiele innych. Szczególnie, kiedy trzeba to przyjmować przez 60 dni w dużych dawkach, a więc nie jak przy nieznacznym zapaleniu dróg moczowych. To znaczy, że ten człowiek dr Richard Tubb został odpowiednio wcześnie poinformowany. Czym się zajmuje dzisiaj? Został prezesem wielkiego koncernu tytoniowego i kupił firmę biotechnologiczną, która czym się zajmuje? Szczepionkami przeciw kornawirusowi

Przypuszcza pan, że tego typu powiązania mogą tłumaczyć to, czego obecnie doświadczamy?

Oczywiście. To można prześledzić. I jest to coś dla organów śledczych. Podobnie jak detektywi medyczni musimy się zebrać w grupę i ujawnić to. Gdy prześledzimy poczynania dr Richarda Tubba, to przeszedł do firmy zajmującej się śledzeniem ludzi i inwigilacją. To przerażające.

Czy przypuszcza pan, że ostatecznie politycy wprowadzą przymusowe szczepienia w krajach zachodnich? Dlaczego jest pan tak sceptyczny wobec tej szczepionki?

Jeżeli chodzi o szczepienia, to ogólnie jestem wobec nich neutralny. Wobec samej idei szczepień na początek trzeba przyjąć postawę obojętną. Ważne jest natomiast: kto szczepi? przeciw czemu? i co się rzeczywiście znajduje w szczepionce? i jak działają? To należy w sposób odpowiedzialny przebadać.

Co pan przypuszcza?

To nie jest tylko przypuszczenie. W wywiadzie we wrześniu 2019r. przewidywałem, że może nas czekać panika dot. pandemii jak dziś z koronawirusem. Jak to możliwe? Na podstawie obserwacji przestępczych kampanii medialnych z ubiegłych lat. We wrześniu 2019r. w rozmowie z KEN FM objaśniałem to. Z ostrzeżeniem przed przymusowymi szczepieniami jak to miało miejsce w 2001r. ze szczepionką p/ko wąglikowi. Ponad 1 milion żołnierzy USA zostało przymusowo zaszczepionych na wąglika. Wtedy wydawało się to science-fiction. Dziś ludzie wiedzą, jak to staje się rzeczywistością. Mamy to w postaci ustawy. U naszych sąsiadów w Danii są już uchwalone ustawy o przymusowych szczepieniach. Co straszniejsze: szczepienia przymusowe mogą na mocy ustawy być wykonywane przez policję, żołnierzy, a nawet przez prywatnych ochroniarzy!

I w szczególności muszę tutaj ostrzec przed agencją FALK.

Czy mógłby pan wyjaśnić, jak dla laika, co może być podane w takiej szczepionce? Mamy przerażające przypadki z Afryki, gdzie chodziło o sterylizację kobiet przez szczepionki.

Szczepionki działają w ten sposób, że powodują niejako reakcję alergiczną przeciwko czemuś, a więc organizm ludzki produkuje przeciwciała przeciwko temu, co zostanie wstrzyknięte danej osobie. Np. w przypadku tężca, który jest spowodowany toksyną produkowaną przez bakterie i gdy kogoś zaszczepimy przeciwko tej toksynie, to będzie działać. Taką szczepionkę można podać. Ale co jest względnie nieznane, to fakt, że już w latach 70., Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opracowała szczepionkę przeciwko ciąży, całkowicie oficjalnie. Wszyscy koledzy lekarze mogą to sprawdzić. Talwar et al od 1970 do dnia dzisiejszego – oficjalne badanie kliniczne. Istnieje oficjalnie szczepionka kombinowana na tężec oraz hormon ciążowy, czyli Beta-HCG, która powoduje – a jest to udowodnione – niemożność zajścia w ciążę. Można to oczywiście zrobić, gdy kobieta wyrazi swoją zgodę. Ale co najbardziej przerażające, w latach 2013 i 2014 możemy to nazwać zbrodnią stulecia. Medialnie w ogóle się o tym w krajach Zachodu nie mówiło. W latach 2013 i 2014 zaszczepiono ponad milion dziewcząt i kobiet w wieku rozrodczym oficjalnie przeciw tężcowi. Okazało się jednak, że w ampułkach po szczepionkach, które zabezpieczyli lekarze, znajdował się także hormon ciążowy. Nieoficjalnie. Oznacza to, że zaszczepione kobiety nie mogły mieć potomstwa. Były bezpłodne i nie wiedziały dlaczego. To wszystko jest opisane także w literaturze fachowej, np. Ola et al 2017. Każdy może ten temat zbadać i przeczytać, co zaszło [w Kenii]. Piszemy o tym na naszej stronie www.arzte-fur-aufklarung.de. Zamieszczone są tam dowody. Gdy się zapytamy, kto stał za tym wszystkim, to rzeczywiście, jest to straszne, ale to jest fakt, była to Światowa Organizacja Zdrowi (WHO) w porozumieniu z Dziełem Pomocy Dzieciom (UNICEF) oraz prywatni sponsorzy. I gdy zbadacie państwo, kto to sponsorował …

Niech zgadnę, znane nazwisko?

Tak pojawia się wiele znanych nazwisk

To znaczy, że chodzi o kontrolę populacji?

Owszem, mówili o tym także świadkowie: lekarze oraz około 20 biskupów katolickich w Kenii. W Kenii bowiem kościół katolicki od około 100 lat utrzymuje około połowy miejsc opieki zdrowotnej. I tamtejszy kościół wsparł kenijskich lekarzy. Przebadano próbki w laboratoriach w kraju i na świecie i aby uniknąć jakichkolwiek spekulacji nawet rząd Kenii, który chciał to początkowo zatuszować zgodził się, że sprawdzimy ponownie te ampułki po szczepionkach. Zgodzili się wspólnie na jeszcze jedno niezależne laboratorium. I co odkryto? Ponownie, ukrytą szczepionkę przeciwko ciąży. Była w tych ampułkach.

Czy można w ampułkach umieścić inne substancje? Poza kontrolą ciąży?

Tak absolutnie. Istnieje bardzo dużo różnych substancji wykorzystywanych nad bronią biologiczną. Proszę przyjąć do wiadomości są 3 rodzaje broni ABC. A – broń atomowa. Tutaj panuje pat. To przerażająca, ale tak jest. C – chemiczna. Mająca na szczęście lokalne zastosowanie.

Pod względem wojskowym daje to przewagę:broń B-biologiczna BIO, która jest tak samo groźna jak broń atomowa, ale nie było do tej pory technologii, by jej użyć w sposób celowy. I niestety wraz z postępem, mogą się dziać przerażające rzeczy i mogę tylko ostrzec, że fundacja Billa i Melindy Gatesów wraz z wydziałem badawczym amerykańskiego ministerstwa obrony, jakim jest DARPA prowadzą wspólne działania. Są na to dowody.

W 2019 roku zostałem zaproszony do sali recepcyjnej Bundestagu. Byłem w bibliotece Bundestagu, widziałem specjalistyczne artykuły w gazecie Foregin Affairs pisane przez samego Gatesa. Wychwala tam tego typu rzeczy i przyznaje, że jego fundacja pracuje z DARPA, czyli z Pentagonem nad modyfikowanymi genetycznie organizmami, a od tego tylko mały krok od zastosowania czegoś w dobrym celu, do zastosowania w złym celu.

Co takiego złego można by z tym zrobić? Jakiś przykład?

Od dziesiątek, albo nawet setek lat mamy do czynienia z oficjalnie promowaną agendą bardzo, bardzo bogatych ludzi, że trzeba zredukować liczbę ludzi na świecie. Już sam przykład Kenii z roku 2013 pokazuje, co może się za tym kryć. Nie chciałbym tutaj prowadzić spekulacji. Lecz są także inne straszne możliwości scenariusza, który można było wymyślić tylko w Holywood. Jest taki film „Jestem legendą” z Willem Smithem. Można sobie wyobrazić taki scenariusz. I jest to dzisiaj technologicznie możliwe. Chciałbym przestrzec, że obecnie mamy mieć taką sytuację, że w tym samym czasie około 7 miliardów ludzi wyciągnie swoje ramię i pozwoli sobie coś wstrzyknąć. Przykład Kenii pokazał nam, że nie możemy być pewni, że nie będzie tam coś dodane, więc musimy powiedzieć najpierw STOP i najpierw wyjaśnić te kryminalne przypadki, jakie miały miejsce w Kenii.

Jak możemy się bronić?

Poprzez konstytucję. Stoję dokładnie na tym stanowisku jako obywatel, ojciec, lekarz, wreszcie jako oficer rezerwy Bundeswehry. Odsyłam do paragrafu 20 konstytucji. Nastała moda, żeby to czytać. I właśnie punkt 4 przyznaje każdemu Niemcowi prawo do oporu/sprzeciwu. I to musimy wykorzystać. I bardzo się z tego cieszę, że lekarz dr Bodo Schiffmann, z którym jestem w osobistym kontakcie, zebrał ludzi i nazwał to Widerstand 2020 (Opór 2020). Nawiązanie do paragrafu 20 konstytucji. Musimy się bronić przed tym. Jest to nasz obowiązek wobec naszych dzieci i wnuków.

[bsa_pro_ad_space id=4]