Rynek domowej aborcji. Planned Parenthood w walce. PODPISZ PETYCJĘ !!

0
1277
[bsa_pro_ad_space id=5]

Paweł Woliński| CitizenGO <[email protected]>

[bsa_pro_ad_space id=8]

PROSZĘ O PODPIS, BY CHRONIĆ DZIECI 

Planned Parenthood dołączyło do walki.

Najbardziej agresywni przedstawiciele branży aborcyjnej na całym świecie zareagowali w obawie, że w wyniku społecznej izolacji stracą swoje źródło utrzymania.

Z pewnością nie chcą, by ominął ich należny im (w ich mniemaniu) “kawałek tortu”, którym jest obecnie rynek domowej aborcji.

Organizacja ogłosiła, że planuje rozszerzyć swoją ofertę tzw. teleporady medycznej na całe Stany Zjednoczone, dodając do tego możliwość przepisania tabletek aborcyjnych za pomocą specjalnej aplikacji Planned Parenthood na smartfony.

Dostarczanie pocztą tabletek aborcyjnych jest obecnie zakazane przez FDA (Food and Drug Administration), rządową Agencję Żywności i Leków w USA, lecz Planned Parenthood omija zakaz pod pretekstem prowadzenia badania klinicznego pod nazwą “TelAbortion”. Liczba uczestników rzekomego badania nie została ujawniona, ale najprawdopodobniej cały czas rośnie.

Rzekome badanie “TelAbortion” zostało wprowadzone w 13 stanach.


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z “wielkiej liczby zgonów” na “wielką liczbę zarażeń”


Możemy być pewni, że Planned Parenthood dąży do jak najszybszego zalegalizowania tego “eksperymentu”, wykorzystując do tego pretekst kryzysu epidemicznego.

Być może kolejnym krokiem Planned Parenthood będzie wprowadzenie “TelAbortion” na całym świecie i tym samym organizacja stanie się numerem jeden na międzynarodowym rynku aborcyjnym.

Oto tylko jeden przykład grupy aborcyjnej wykorzystującej obecny kryzys COVID-19 do tego, by promować i realizować swój plan, jakim jest zniesienie barier w dostępie do „szybkiej i łatwej” aborcji w domu.

Podobne działania podejmują różne grupy lobbujące za aborcją na całym świecie i nie zawsze informacje o tym dostają się do mediów.

Nie możemy stać obojętnie. Stawką jest życie ogromnej liczby nienarodzonych dzieci, którym grozi “szybka i łatwa domowa aborcja” oraz los wielu kobiet, którym często w osamotnieniu i bez szansy na jakąkolwiek pomoc podsuwa się coraz skuteczniej aborcję w zaciszu domowym jako „jedyne, proste i dyskretne rozwiązanie”.

Dlatego proszę, by podpisali Państwo naszą petycję już dzisiaj!

PROSZĘ O PODPIS, BY CHRONIĆ DZIECI 

Dziękuję za Państwa zaangażowanie!

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

P.S. Kiedy podpiszą Państwo petycję, proszę przesłać ją dalej swoim znajomym i rodzinie!

Poniżej wiadomość, którą wysłałem Państwu wcześniej:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

To DZIECKO uciekało… | Świadectwo Abby Johnson [WIDEO]


Działacze proaborcyjni na całym świecie pracują nad nowym, niebezpiecznym projektem pod nazwą:

„Domowa aborcja”.

To pomysł, który został już zrealizowany w Holandii, w Niemczech i w Wielkiej Brytanii… Nie mamy wątpliwości, że kolejne państwa dołączą niebawem do tego grona.

Niestety Niemcy i Wielka Brytania przyjęły to rozwiązanie w ramach tzw. środków ochronnych przed koronawirusem.

To dowód, jak szybko wprowadzane są zmiany, kiedy aborcyjni lobbyści współpracują z lewicowymi politykami wykorzystując nadzwyczajne okoliczności.

Oto wyjaśnienie, jakiego udzielają proaborcyjni aktywiści: 

Kobiety w wielu krajach nie są w stanie bezpiecznie udać się do klinik aborcyjnych z powodu zagrożenia epidemicznego.

Muszą zatem zostać wprowadzone specjalne rozwiązania, które pozwolą na to, by lekarz pierwszego kontaktu mógł przepisać kobiecie pigułkę poronną bez konieczności wizyty pacjentki w gabinecie, ale na podstawie zwykłej konsultacji telefonicznej, lub z wykorzystaniem kontaktu zdalnego (tak zwana “teleporada” lub “e-wizyta”).

Tabletki zostaną w takich wypadkach dostarczone przez pocztę dzięki czemu kobiety mogą przeprowadzić aborcję w domu. 

Skutki są oczywiste. Aborcja będzie jeszcze łatwiejsza i bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej. Zwiększy się liczba zabitych nienarodzonych dzieci, ale też liczba kobiet, u których wystąpią powikłania zagrażające zdrowiu i życiu w związku z zastosowaniem środków farmakologicznych bez niezbędnych w takich przypadkach badań wykluczających prawdopodobieństwo wystąpienia tzw. skutków ubocznych. Jest też jasne, że w ten sposób jeszcze większe środki z pieniędzy podatników zasilą przemysł aborcyjny, bo tzw. domowa aborcja ma być świadczeniem finansowanym przez poszczególne państwa.

Możemy być pewni, że nie jest to rozwiązanie tymczasowe. Lobby proaborcyjne nie wycofa się łatwo z tego nowego kanału dystrybucji, który znacząco zasili ich konta bankowe.

Nie możemy się na to godzić… zwróćmy się do rządzących z żądaniem, by mieli wolę i odwagę przeciwstawić się wpływom lobby proaborcyjnego: 

Bardzo Proszę PODPISAĆ petycję skierowaną do liderów szczytu G20, nalegając, by nie akceptowali niebezpiecznego projektu “domowej aborcji”.

Celem aktywistów proaborcyjnych jest sprawienie, by aborcja stała się jeszcze powszechniej dostępna i maksymalnie zbanalizowana.

Dla nich dziesiątki milionów ofiar w postaci nienarodzonych dzieci, które są abortowane każdego roku, to nadal za mało. Nie zadowalają ich też miliardy dolarów zysku ze świadczenia swoich śmiercionośnych “usług”.

Proaborcyjni działacze już od pewnego czasu pracowali nad tym, by aborcja farmakologiczna mogła być przepisana nie przez lekarza specjalistę (ginekologa), ale zwyczajnie lekarza rodzinnego… Kryzys spowodowany koronawirusem, jak się okazuje, jest jedynie pretekstem do wprowadzenia zmian, które najprawdopodobniej nie zostaną zniesione po ustaniu epidemii.

To dosyć przejrzysty plan… a naszym zadaniem jest go powstrzymać.

Szokujące dla zwykłego człowieka musi być też to, że lobbujący za łatwym dostępem do aborcji używają jako narzędzia obecnego kryzysu zdrowotnego, by bez żadnych skrupułów realizować swój plan. Podczas gdy przywódcy na całym świecie starają się ratować życie ludzi w państwach na czele których stoją, to lobbyści pracują nad tym, jak życie najmniejszych spośród nas zakończyć… tych niewinnych, którzy niczym nie zasłużyli na tak okrutny los, ale którzy nie mają własnego głosu i nie mogą się bronić.

Mamy nadzieję, że rządy krajów G20 nie poddadzą się tym naciskom… Ale nie możemy być tego pewni.

W najbliższych dniach, przywódcy 20 najsilniejszych krajów spotkają się, by dyskutować, jakie środki zostaną podjęte w walce z koronawirusem – pokażmy im, że nie zgadzamy się na to, by tym razem ulegli lobby aborcyjnemu. Bardzo proszę podpisać petycję i przesłać ją dalej – chrońmy każde życie, narodzone i nienarodzone.

Bardzo proszę podpisać naszą petycję skierowaną do liderów szczytu G20, z żądaniem, by nie poddawali się presji proaborcyjnych aktywistów, których celem jest powszechna dostępność aborcji na żądanie.

W większości państw, lekarz rodzinny nie może przepisać tabletek aborcyjnych pacjentkom, a tym bardziej nie może tego zrobić w trakcie konsultacji telefonicznej.

W Polsce tabletki poronne w ogóle nie są dopuszczone do obrotu, z wyjątkiem tak zwanej antykoncepcji awaryjnej (EllaOne), która może mieć działanie wczesnoporonne i o której pisałem Państwu w połowie lutego zachęcając do podpisania petycji “Czy E-recepta to E-aborcja?” skierowanej do Ministra Zdrowia.

Proaborcyjni aktywiści chcą zatem “tymczasowo” zmienić prawo…  w nadziei, że nie zostanie ono już nigdy potem uchylone.

Nie możemy zgodzić się na takie rozporządzenie, nawet tymczasowo.

Mamy moralny obowiązek, by walczyć o świat, w którym życie nienarodzonych dzieci jest bezpieczne. Czy dołączą Państwo do walki, by zatrzymać domową aborcję?

Bardzo proszę już teraz PODPISAĆ petycję skierowaną do liderów szczytu G20, by zatrzymać ten śmiercionośny projekt.

Z góry dziękuję za Państwa wsparcie!

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

P.S. Kiedy złożą Państwo swój podpis, bardzo proszę pamiętać, by przesłać petycję do znajomych i rodziny, którzy także mogliby być gotowi ją wesprzeć, gdyby się o niej na czas dowiedzieli.

Więcej informacji: 

Clara Wichmann: Czy kryzys związany z koronawirusem to odpowiedni czas na to, by upoważniać lekarza rodzinnego do przepisywania aborcji farmakologicznej?

https://schreeuwomleven.nl/nieuws/139/clara-wichmann-coronacrisis-het-moment-voor-abortuspil-via-de-huisarts-/ (Holandia)

Organizacje feministyczne żądają od ministra, by zagwarantował dostęp do aborcji w trakcie epidemii COVID-19 (Holandia) 

https://www.clara-wichmann.nl/nieuws/vrouwenorganisaties-waarschuwen-minister-om-toegang-tot-abortuszorg-in-covid-19-tijd-te-waarborgen

Anglia przeciera szlaki w Zjednoczonym Królestwie – łatwy dostęp do aborcji w trakcie kryzysu COVID-19 (UK)

https://www.hrw.org/news/2020/03/31/england-leads-way-uk-after-u-turn-covid-19-abortion-access

Aborcja w czasach pandemii koronawirusa (Niemcy)

https://katholisches.info/2020/03/24/abtreibung-in-zeiten-der-coronavirus-pandemie/

[bsa_pro_ad_space id=4]