Trump: Deep State Departament! Jak nie impeachment to epidemia…

0
981

Czy «epidemia» koronawirusa jest «planem B, w przypadku niepowodzenia scenariusza impeachment’u Trumpa».

Czy Deep State kontroluje Trumpa przy pomocy Mike’a Pompeo.


11 stycznia 2017, tj. kilka dni po objęciu przez Donalda Trumpa stanowiska prezydenta USA, Anthony S. Fauci, ówczesny dyrektor amerykańskiego, Narodowego Instytutu ds. Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), stwierdził, że «nie ma wątpliwości co do tego, że Donald J. Trump, podczas swojej prezydentury, stanie w obliczu niespodziewanego wybuchu epidemii choroby zakaźnej». Wypowiedź epidemiologa została opublikowana przez magazyn specjalistyczny Healio.

https://www.healio.com/infectious-disease/emerging-diseases/news/online/%7B85a3f9c0-ed0a-4be8-9ca2-8854b2be7d13%7D/fauci-no-doubt-trump-will-face-surprise-infectious-disease-outbreak

  https://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Institute_of_Allergy_and_Infectious_Diseases

Fauci, strukturą  NIAID kierował przez ponad 3 dekady, doradzając pięciu prezydentom Stanów Zjednoczonych w kwestiach zagrożeń zdrowotnych, zaczynając od wczesnych faz epidemii AIDS w latach 80-tych po wybuch infekcji wirusem Zika.

  Również podczas forum na Uniwersytecie Georgetown, dotyczącym gotowości na wypadek wybuchu pandemii, Fauci powiedział, że administracja Trumpa będzie musiała stawić czoła nie tylko dotychczasowym globalnym zagrożeniom dla zdrowia, takim jak grypa czy HIV, ale także niespodziewanemu wybuchowi epidemii.

  Fauci i inni eksperci ds. zdrowia powiedzieli we wtorek, że zapobieganie pandemiom chorób często zaczyna się za granicą i że właściwa reakcja na nie oznacza współpracę nie tylko między USA i innymi krajami, ale także pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym.

  Także Ronald Klain, który z ramienia administracji Obamy koordynował amerykańską odpowiedzią na wybuch Eboli, stwierdził, że Trump nie jest osobą, którą pragnęłoby się widzieć na stanowisku prezydenta.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Klain

      Wróćmy jednakże do Fauci’ego – którego Trump – co jest rzeczą zadziwiającą – wyznaczył na głównodowodzącego wojną z koronawirusem.

      Fauci – od tygodni wołający o całkowity i długotrwały lockdown w USA, w przeciwieństwie do Trumpa, twierdzącego, że «leczenie nie może być gorsze od wirusa» – jest obecnie widziany u boku prezydenta podczas konferencji prasowych.

  Spec od epidemii, jednakże – jak komentuje Maurizio Blondet – jest wielbicielem Hillary Clinton, co wynika z treści email’a (z roku 2013) wysłanego przez niego do sekretarki Hillary, opublikowanego przez wikileaks:

  Oto jego treść:

  From your doctor admirer

  From: Fauci, Anthony (NIH/NIAID) [E] [mailto:AFAUCI@niaid.nih.gov]

Sent: Wednesday, January 23, 2013 6:10 PM

To: Mills, Cheryl D

Subject: Today’s performance   Cheryl:

Anyone who had any doubts about the Secretary’s stamina and capability following her illness had those doubts washed away by today’s performance before the Senate and the House. She faced extremely difficult circumstances at the Hearings and still she hit it right out of the park. Please tell her that we all love her and are very proud to know her.

Warm regards, Tony

  «Każdy, kto miał jakiekolwiek wątpliwości co do kondycji i potencjału Pani Sekretarz po jej chorobie, pozbył się tychże obaw za sprawą dzisiejszego jej wystąpienia przed Senatem i Izbą. Podczas przesłuchań znalazła się w obliczu niezwykle trudnych okoliczności, ale i tak wypadła znakomicie. Proszę jej powiedzieć, że wszyscy ją kochamy i jesteśmy bardzo dumni z faktu jej poznania».

  https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/4379)

https://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci

  Jeszcze bardziej niezrozumiałym jest fakt, że lewacki Fauci stał się doradcą Trump’a, pomimo iż będąc stałym gościem CNN, kwestionuje bezustannie wszystkie prezydenckie opinie (za co wychwala go również New York Times).

  Trump Has Given Unusual Leeway to Fauci, but Aides Say He’s Losing His Patience

https://www.nytimes.com/2020/03/23/us/politics/coronavirus-trump-fauci.html

 

Można więc postawić pytanie: Jak wygląda prawda?

  Otóż prawdę, Trump przedstawił 20 marca 2020, kiedy to podczas konferencji prasowej zapytał dziennikarzy: «Macie jeszcze jakieś pytania? Ponieważ doktor Fauci musi iść natychmiast do Departamentu Stanu, a raczej do Deep State Departament!

 


Warto przyglądnąć się reakcji Fauci’ego na słowa prezydenta:

  VIDEO: Reakcja Fauci’ego na słowa Trumpa https://www.youtube.com/watch?v=bd1SNjOUEAw


Maurizio Blondet pisze w związku z tymże wydarzeniem, iż dwie rzeczy są pewne, tj. że Deep State faktycznie siedzi Trumpowi na karku, oraz, że sam Trump akceptuje tak obecność jak i siłę owego podmiotu, walcząc z nim w sposób otwarty, także przy pomocy swego poczucia humoru.

  Blondet przypomina Paul’a Craig’a Roberts’a mówiącego o tym, że to właśnie Trump spopularyzował określenie «fake news» i uświadomił tak obywatelom USA jak i innym ludziom prawdę, iż mass-media kłamią bezustannie.

  Scena przedstawia się następująco: Trump walczy z Deep State’em, podczas gdy tenże Deep State – w imieniu bankierów i przemysłowców – wydaje rozporządzenia takim strukturom jak CIA i NATO. 

  Craig Roberts chwali Trumpa za to, że jako pierwszy i dotąd jedyny prezydent amerykański zmierzył się z najgorszą wadą zbiorową ludzkości, tj. z całkowitym ignorowaniem rzeczywistości, przejawiającym się tym, że społeczeństwa wierzą, iż sceny, tła i zamienne kulisy pokazywane w telewizji są prawdziwe. 

  Na dowód tego, iż wszystko jest machinacją, Blondet pyta, gdzie podziały się dziś «sardynki» (lewacki ruch «społeczny», demonstrujący do niedawna przeciwko włoskiej prawicy); gdzie wojna o przyjmowanie migrantów; gdzie batalie sodomitów walczących przeciwko «dyskryminacjom» oraz domagających się «ślubu»; gdzie podziały się dziś dzieci «przepełnione watpliwościami na temat własnej płci»?

  Gdzie podziały się tematy, które znajdowały się do tej pory w centrum wszystkich debat telewizyjnych?

  Ano zwinięto je, by zrobić miejsce «epidemii», która trzyma nas w areszcie domowym.

  Włoski dziennikarz dodaje, że w kręgach waszyngtońskich krąży opinia, że «epidemia» koronawirusa jest niczym innym jak «planem B, jaki został opracowany w przypadku niepowodzenia scenariusza impeachment’u Trumpa».

  Przypomnijmy, że 20 marca 2020, podczas konferencji prasowej, Mike’owi Pompeo wyrwało się stwierdzenie, iż epidemia koronawirusa to «live exercise», na co Trump, wpół ironicznie, wpół na poważnie odpowiedział: «Powinieneś był poinformować nas o tym.»

  VIDEO: Mike Pompeo: Coronavirus crisis “Live Exercise”?!

https://www.youtube.com/watch?v=cKatRD69WUo

 

W związku z tym faktem, wiele amerykańskich stron anti-global pyta, co Trump faktycznie wiedział na temat owego «live exercise», a także czy przypadkiem Deep State nie kontroluje Trumpa przy pomocy Mike’a Pompeo.

  ‘Live Exercise’: Pompeo Lets Slip How He Sees the COVID-19 Pandemic

https://www.europereloaded.com/live-exercise-pompeo-lets-slip-how-he-sees-the-covid-19-pandemic/

Faktem jest zauważa Blondet, że co poniektórzy senatorowie amerykańscy sprzedali w lutym – tj. na krótko przed zapaścią Wall Street – posiadane przez nich tłuste pakiety akcji. Miało to miejsce po tym, jak 24 stycznia, na poufnym briefing’u w Senacie, zostali poinformowani o infekcji koronawirusowej w toku. Senatorami, o których mowa są: Kelly Loeffler (R-Ga.), James Inhofe (R-Okla.), Dianne Feinstein (D-Calif.) E Richard Burr (RN.C.).

  Przypomnijmy jeszcze, iż w roku 2019, w filmie dokumentalnym «The Next Pandemic», nakręconym dla Netflix’u, Bill Gates «przepowiedział» również szczegół mówiący, iż «wirus rozpocznie swą wędrówkę z jednego z chińskich bazarów handlujących żywymi zwierzętami» oraz że «świat nie będzie przygotowany na walkę z globalną pandemią».  

https://www.ccn.com/bill-gates-predicted-coronavirus-like-outbreak-in-2019-netflix-documentary/

 

Zaś w artykule opublikowanym 1 kwietnia 2020, w Washington Post, Gates atakuje Trumpa za rozpowszechnianie informacji o chlorochinie (pomimo jej udowodnionej skuteczności), którą stosuje się w wielu krajach, a która gwałtownie zwalczana jest tak w USA, we Francji oraz we Włoszech.

  Gates postuluje o zamknięcie wszystkich przedsiębiorstw na terenie USA poprzez rozporządzenie federalne tak, by zapobiec aktualnej sytuacji, w której – jak mówi – każdy stan decyduje samodzielnie.

  Globalistyczny i szczepionkowy herszt pisze, że w wielu stanach amerykańskich w dalszym ciągu dostępne są plaże; że funkcjonują restauracje i że ludzie mogą w dowolny sposób przemieszczać się z jednego stanu do drugiego. Gates, podobnie jak Fauci, apeluje ocałkowite zablokowanie USA na 10 tygodni jak nie dłużej.

  Odnośnie szczepionki przeciwko koronawirusowi, Gates stwierdza, że obciążenia finansowe oraz ryzyko z tym związane może podjąć wyłącznie rząd federalny i dodaje, że administracja państwowa (tj. Anthony Fauci) podpisała porozumienia z pierwszymi dwoma spółkami przygotowującymi się do ich produkcji.

  Przypomnijmy jeszcze:

  W roku 2017, Pentagon opracował dokument o nazwie USNORTHCOM Branch Plan 3560 Pandemic Influenza and Infectious Disease Response 06 January 2017. https://it.scribd.com/document/454422848/Pentagon-Influenza-Response#from_embed

 

Natomiast scenariusz pod nazwą “Crimson Contagion”, wyobrażający pandemię grypy, który został zasymulowany przez Departament Zdrowia i Usług Społecznych administracji Trumpa w postaci serii ćwiczeń, był realizowany od stycznia do sierpnia 2019.

  Można w nim było przeczytać:

  «Wybuch epidemii choroby układu oddechowego rozpoczął się w Chinach i szybko rozprzestrzenił się na cały świat poprzez osoby podróżujące samolotami, które następnie dostały wysokiej gorączki. Na terenie Stanów Zjednoczonych, po raz pierwszy wykryto go w Chicago, a 47 dni później Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię. Kiedy to nastąpiło, było już za późno: 110 milionów Amerykanów było już chorych, co doprowadziło do 7,7 miliona hospitalizacji i 586 000 zgonów».

  “Crimson Contagion 2019 Functional Exercise Key Findings”

«Projekt koordynujący» z napisem «Do Not Distribute» – PDF z października 2019:

https://int.nyt.com/data/documenthelper/6824-2019-10-key-findings-and-after/05bd797500ea55be0724/optimized/full.pdf#page=1

https://www.nytimes.com/2020/03/19/us/politics/trump-coronavirus-outbreak.html

 

Przypomnijmy, że w listopadzie 2019, w USA przewidywano zastosowanie zmasowanej kwarantanny, a więc i konieczność rekrutacji ekspertów w tej dziedzinie:

  Centers for Disease Control and Prevention

https://jobs.cdc.gov/job/dallas/public-health-advisor-quarantine-program/250/14136286

Public Health Advisor (Quarantine Program)

Job ID HHS-CDC-D3-20-10640010

Date posted 11/15/2019 (15 listopada 2019 roku)

LocationDallas, Texas, El Paso, Texas, Houston, Texas, Seattle, Washington, Anchorage, Alaska, Los Angeles, California, San Diego, California, San Francisco, California, Miami, Florida, Atlanta, Georgia, Honolulu, Hawaii, Chicago, Illinois, Boston, Massachusetts, Detroit, Michigan, Minneapolis, Minnesota, Newark, New Jersey, New York, New York, Philadelphia, Pennsylvania, San Juan

  Department: Department of Health And Human Services

Agency: Centers for Disease Control and Prevention

Job Announcement Number: HHS-CDC-D3-20-10640010

SALARY RANGE: $51440.0 to $93077.0/Per Year

OPEN PERIOD: 2019-11-15 to 2020-05-15

SERIES & GRADE: GS–9/11

  ***

  W Szwajcarii pozostają zamknięte struktury produkcyjne uznane za niepriorytetowe, jednakże obywatele tego kraju nie podlegają aresztowi domowemu, pomimo, iż stosunek pomiędzy liczbą ludności a ilością osób chorych należy do najgorszych na świecie.

  Jedynie w kantonie Ticino, osobom w wieku powyżej 65 roku życia zabrania się wychodzenia z domu.

  Rząd Szwajcarii twierdzi, że rzeczą niedopuszczalną jest całkowite unicestwienie tak życia obywateli, jak i uśmiercenie gospodarki kraju.

  «Szwajcarię możesz pozbawić wszystkiego – za wyjątkiem demokracji. I tak, podczas gdy połowa planety jest zamknięta z powodu pandemii, druga tura wyborów lokalnych w Genewie odbędzie się regularnie w przyszłą niedzielę» – komentuje «Corriere della Sera».

  Coronavirus, il paradosso della Svizzera: un malato ogni 480 individui (peggior indice dei contagi) Ma non c’è lockdown

https://www.corriere.it/esteri/20_aprile_03/coronavirus-paradosso-svizzera-molti-contagi-ma-non-c-lockdown-dcfd49e6-757f-11ea-856e-f9aa62c97d7a.shtml?fbclid=IwAR2SyJ9n19ZMh7v83LN9zgjKOg6VIiqVloLV9O9xRRiqDrjbVHQwESFGa78

 

***

Lewak, Anthony Fauci dostał co tylko eskortę policyjną:

Nation’s top coronavirus expert Dr. Anthony Fauci forced to beef up security as death threats increase

https://edition.cnn.com/2020/04/01/politics/anthony-fauci-security-detail/index.html

 

***

Powiązania Gates’ów z Planned Parenthood:

Bill Gates Father was the head of Planned Parenthood

Margaret Sanger/Gates Planned Parenthood funded by Rockefeller

The Silent War-Disguised as Health Care

Population Control #vaccines

https://twitter.com/QBlueSkyQ/status/1245516934931787776

  ***

Wykorzystano: https://www.maurizioblondet.it/dietro-il-coronavirus-la-lotta-del-deep-state-contro-trump/

za: ram.neon24.pl

fot. yt.