Amerykański historyk Edward Read demaskuje spisek żydowskich organizacji przeciwko Polsce

0
1204
Edward Read – Jestem amerykańskim historykiem pasjonującym się Polską, kocham prawdę i wszystko, co wiąże się z historią. To co mówię może wydać się konfrontacyjne i niepokojące dla tych ludzi, którzy wierzą w prawdy objawione, których nie wolno podważać, nawet gdy fakty mówią coś zupełnie innego.

   Chcąc promować prawdę o polskiej historii, która jest skomplikowana spotykam się z odrzuceniem, gniewem i groźbami. Mimo tego, że mówię tak jak jest, prawda jest bowiem dla mnie najważniejsza. Czy to nie prawdy powinniśmy wszyscy poszukiwać? Zachowajcie więc otwarty umysł i spróbujcie zrozumieć, o co chodzi. Słynny pisarz George Orwell napisał, że w czasach powszechnego zakłamania mówienie prawdy jest czynem rewolucyjnym. Twierdzę, że żyjemy właśnie w takim czasie i musimy zdecydować się na działania rewolucyjne. Porozmawiajmy więc o historii Polski, bieżących wydarzeniach i akcie prawnym, który jest wymierzony w Polskę, ale może wpłynąć na nas w USA.

Największa ofiara wojny

   Polska została całkowicie zrujnowana w wyniku II wojny światowej. Polscy obywatele byli celem masowej eksterminacji dokonanej przez hitlerowskich Niemców, którzy zamordowali 3 miliony etnicznych Polaków i 3 miliony polskich Żydów. Liczba zabitych polskich obywateli szacowana jest na 1/5 przedwojennej populacji. Polska doświadczyła fizycznego zniszczenia jak żaden inny kraj w Europie: 84 proc. infrastruktury i 62 proc. przemysłu zostało zniszczone. Polska poniosła niekwestionowanie proporcjonalnie największe ludzkie i materialne straty spośród wszystkich krajów zniszczonych w czasie II wojny światowej.

   Niemcy nie zapłaciły Polsce nigdy żadnych odszkodowań. Po wojnie Polska znalazła się na 40 lat pod opresyjnym i brutalnym sowieckim panowaniem, zdradzona przez sojuszników w wyniku porozumienia Roosvelt–Stalin–Churchill w Jałcie w 1945 r. Całe to piekło, cierpienie i poczucie zdrady… Taka była Polska, zanim w 1991 r. nie upadła „żelazna kurtyna”. Dopiero wtedy Polska mogła odetchnąć i zacząć budować nowoczesny, dobrze prosperujący kraj. Zacząć gonić resztę zwycięzców, którzy zaczęli odbudowywać swoje znacznie mniej zniszczone kraje w 1945 r. z pomocą planu Marshalla.

Kolejna zdrada Polski

   Szybki postęp trwa aż do dziś. Ale teraz nastąpiła kolejna zdrada. Kolejna próba zniszczenia Polski. Mówię o ustawie nr 447. Nie tylko jest ona niesprawiedliwa, a konsekwencje jej wdrożenia mogą być katastrofalne dla Polski. Jest ona także szkodliwa dla USA. Nasza amerykańska Konstytucja i jej podstawy prawne są w niebezpieczeństwie. Kongres USA uchwalił tę ustawę w kwietniu 2018 r. Naprawdę nie sądzę, że prezydent Donald Trump i Kongres zdawali sobie sprawę z tego, jak niszcząca jest ta ustawa w odniesieniu do prawa i porządku na świecie. Może ona być wykorzystana przeciwko naszemu krajowi.

   Łamie ona amerykańską konstytucję i prawo międzynarodowe, gdyż domaga się przekazania własności obywateli polskich żydowskiego pochodzenia, którzy nie pozostawili spadkobierców, amerykańskim i żydowskim organizacjom. Uważają one, że powinny otrzymać nieruchomości i aktywa od Polski. Tzw. żydowskie organizacje zajmujące się odzyskiwaniem mienia twierdzą, że Polska jest im winna pieniądze szacowane na 300 mld USD. Tysiące nieruchomości zostało pozostawionych bez spadkobierców przez polskich obywateli żydowskiego pochodzenia po II wojnie światowej. Dlatego stały się legalną własnością polskiego państwa, jak dzieje się to zgodnie z prawem na całym świecie. Wyobraźcie sobie, jakie byłoby zamieszanie, gdyby jakaś agencja pojawiła się w twoim sklepie lub domu twierdząc, że jest to jej własność tylko dlatego, że ludzie wyznający tę samą religię, którzy zmarli 80 lat temu, rzekomo byli właścicielami tej nieruchomości. Nawet jeśli ta agencja nie ma na to żadnego dowodu, a twój dziadek zbudował tę nieruchomość od podstaw i prawnie jesteś jej właścicielem.

Czy nie jest to szaleństwo?

   Myślę, że tak właśnie jest. Ta ustawa nr 447 została przyjęta z powodu politycznych wpływów, jaki mają ci ludzie i ich organizacje. Mają dużo pieniędzy, aby wpływać na innych. To naprawdę pokrętne i nieuczciwe. Ci ludzie posługując się wymuszeniami wierzą, że nagle zasłużyli na tę ogromną ilość pieniędzy i nieruchomości, które mają być im oddane przez innych ludzi, którzy również ucierpieli z powodu niemieckiego ludobójstwa. Pamiętajmy: 6 milionów Polaków zginęło w niemieckim hitlerowskim ludobójstwie. 3 mln było Żydami, 3 mln było etnicznymi Polakami. Kraj został kompletnie zniszczony. A teraz organizacje żydowskie uważają, że należą im się pieniądze i własność od ludzi nie będących Żydami. W dodatku po wojnie Polska została oddana Stalinowi i wszystko zostało znacjonalizowane przez komunistów. Obecnie w Polsce sądy oddają nieruchomości każdemu, kto miał dowód własności. Jeżeli ten dowód jest legalny. To jest właściwy sposób postępowania. To, czego chcą obecnie amerykańskie i żydowskie organizacje jest niewłaściwe i złe.

   Żydzi, organizacje żydowskie i państwo Izrael przez lata otrzymali od Niemców miliardy. Polska nie otrzymała praktycznie niczego. Teraz Żydzi chcą dodatkowych odszkodowań od Polski, kraju, który był sprzymierzeńcem aliantów, walczył z nazistowskimi Niemcami. Obywatele polscy byli mordowani, torturowani, deportowani, zarówno przez Sowietów, jak i Niemców. Wszystko to uważam za haniebne. Kiedy to się skończy?

Prawdziwa historia polsko-żydowska

   Musimy poznać też więcej faktów z polsko-żydowskiej historii, a nie skupiać się tylko na relacji jednej ze stron, które przestawiają Polaków jako prostackie świnie, nazistowskich kolaborantów, dążących za wszelką cenę do palenia Żydów i zabijających ich w pogromach, gotowych do przywłaszczania sobie domów po żydowskich nieboszczykach. Gdy izraelski polityk Israel Katz powiedział, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki, nie zostało to przez światowe media i wpływowe osoby skomentowane. Zostało to po prostu przemilczane. Co by się stało, gdyby któryś z polskich polityków lub urzędników powiedział coś podobnego o Żydach? Wywołałoby to natychmiast światową burzę i powszechne potępienie. Ale krytykowanie Żydów, jak wiecie, może sprowadzić na was wiele kłopotów. Nawet możecie z tego powodu wylądować w więzieniu, szczególnie jeżeli kwestionujecie Holokaust.

   Oto polsko-żydowska historia, której większość ludzi nie zna: wielu Żydów należało do komunistycznego rządu narzuconego Polsce przez Stalina, a po wojnie torturowało i mordowało dziesiątki tysięcy Polaków. Także tych, którzy walczyli z niemieckimi nazistami. Żydzi uczestniczyli jako sędziowie i oprawcy w torturach i śmierci Witolda Pileckiego, nieznanego na świecie polskiego bohatera, który na ochotnika dał się wywieźć do obozu w Auschwitz. Następnie uciekł i próbował ostrzec sojuszników przez zagładą Żydów. Naprawdę niesamowite dokonanie!

Amerykański historyk Edward Read demaskuje spisek żydowskich organizacji przeciwko Polsce rotm witold pilecki 1901 1948 e1542105559300   Po wojnie Pilecki był torturowany w więzieniu przez dwóch cynicznych żydowskich stalinistów, uratowanych przez Polaków przed Holokaustem. Pilecki został zamordowany strzałem w tył głowy w więzieniu na Mokotowie przez sierżanta sztabowego Piotra Śmietańskiego, kolejnego Żyda, nazywanego przez więźniów Rzeźnikiem. Pilecki mówił żonie o swoim pobycie w szponach Sowietów, że obóz w Auschwitz był w porównaniu do tego „dzieciną zabawą”. Istnieją udokumentowane wypadki mordowania przez Żydów tych samych ludzi, którzy uratowali ich przed Holokaustem. Wielu z tych morderców wyemigrowało w 1968 r. do Izraela, a kiedy Polska prosiła o ich ekstradycję, aby osądzić ich za zbrodnie, Izrael odmówił. Jeden z nich, Solomon Morel prowadził po wojnie obóz dla Polaków. Jedna z uratowanych, Dorota Boriczek powiedziała: zostałam tam zabrana z moją mamą, gdy miałam 14 lat. Nadal nie wiem, za co tam trafiliśmy. Powiedzieli nam, że skoro jesteśmy tutaj, to po to, aby umrzeć, ale nikt nas nie zastrzeli, bo amunicja jest za droga.

Podczas gdy Żydzi i Izrael polowali na nazistów na całym świecie, dziesiątki tysięcy sadystycznych morderców mieszkało spokojnie w Izraelu. Na ich własnym podwórku. Jak straszna jest to ironia…

   Gdy Sowieci napadli na Polskę w 1939 r., Żydzi na Wschodzie ustawili łuki tryumfalne i witali Armię Czerwoną kwiatami. Zmieniali stare władze miejskie, zaproponowali nowe wyłonione z miejscowej ludności żydowskiej. Aresztowali polskich policjantów i nauczycieli. Prowadzili do NKWD, sowiecką tajną policję do domów polskich patriotów. Uczestniczyli w egzekucjach i deportacjach ok. 1,8 mln swoich polskich sąsiadów na Syberię. Czy możecie wyobrazić sobie tę zdradę?

   Większość ludzi na świecie nigdy nie słyszała o tych wydarzeniach i dlatego obwinia Polaków o antysemityzm. Dlatego mówię, że prawdy należy szukać. Musimy spojrzeć na historię z obu stron. Niestety wielu Żydów od lat walczy z Polską. Stara się ukazać Polskę jako państwo kolaborujące z nazistowskimi Niemcami, podczas gdy z historycznego punktu widzenia wiele spraw jest zafałszowanych albo przemilczanych. To tylko część żydowskiego planu, który w rzeczywistości jest prawdziwą rewizją Holokaustu. Wielu pseudohistoryków wykorzystuje modę na antypolskość i czerpie ogromne korzyści z tendencyjnych, nienawistnych i nieścisłych, a często fikcyjnych historii. Polsko-żydowska historia jest skomplikowana i niejednoznaczna. Musimy być obiektywni, jeżeli chcemy zrozumieć, co i jak się działo. W tej historii jest wiele spraw i wydarzeń, które wymagają szczegółowej analizy i oceny. Niestety ludzie chcą słuchać tylko strony żydowskiej. Oczywiście wszyscy wiedzą, że Żydzi strasznie cierpieli, ale rzadko słyszymy o żydowskiej kolaboracji z niemieckimi nazistami. Podobnie jak w wypadku Sowietów była to współpraca bardzo zaangażowana i aktywna. Ukrywanie tych faktów jest kolejnym elementem planu, aby oczyścić Żydów z winy. Oczywiście byli źli Polacy, którzy współpracowali z Niemcami, ale było to zaledwie 0,1 proc. Każdy polski kolaborant ryzykował karę śmierci wykonywaną przez polskie podziemne wojsko – Armię Krajową.Żydzi byli zaangażowani w kolaborację z Niemcami na wszystkich poziomach organizacyjnych. Były żydowskie rady – Judenrat, była żydowska policja, byli donosiciele do gestapo. Szacuje się, że od 1941 r. do początków 1942 r. 1,5 tys. Żydów pracowało dla gestapo zabijając tak Polaków, jak Żydów. W obozach koncentracyjnych Żydzi byli szefami grup roboczych zwanych kapo. Obawiano się ich bardziej niż esesmanów. Dawanie wiary kłamliwym oszczerstwom wobec Polaków, nie interesując się zupełnie, co się działo po drugiej stronie, sprowadza się do prostego zrzucania winny na innych. Musimy przestać zakłamywać i zaakceptować prawdę taka, jaka ona jest.

   Nawet po tym wszystkim setki tysięcy Polaków pomagało ratować Żydów, a dziesiątki tysięcy polskich męczenników zginęło przerażającą śmiercią za pomoc Żydom. Tylko w Polsce ktoś, kto pomagał Żydowi lub nawet podał mu szklankę wody był karany śmiercią wraz z całą swoją rodziną. Wyobraźcie sobie to – a przecież słyszeliście o stosunkach polsko-żydowskich. Całe miasteczka zostały zniszczone przez Niemców za pomoc Żydom. Polskie chrześcijańskie miłosierdzie i tolerancja są kompletnie od lat zakłamywane. Dla mnie, jako kogoś tak bardzo zaangażowanego w dbanie o historyczną prawdę dotyczącą Polski, jest przerażające i zasmucające, że tak niesamowicie honorowi ludzie są bezustannie opluwani.

Moralne zło

   Te ataki służą określonemu planowi, ale są po prostu etycznie i moralnie złe. Dla każdego, kto naprawdę jest zainteresowany obroną prawdy historycznej i chce zmieniać świat, pamiętając o ofiarach polskich bohaterów, nadszedł czas, aby działać. Nieprawdopodobnie honorowi i odważni ludzie są oczerniani i znienawidzeni. Po części dlatego, że Polakom nie dano nigdy szansy wypowiadania się z powodu „żelaznej kurtyny”. Ale także dlatego, że nie mieli środków finansowych i przełożeń na media, jak mają żydowskie lobby. Nadszedł czas, aby wreszcie usłyszeć polską wersję historii. Trzeba sobie uświadomić, że cała obecna propaganda działa na wszystkich frontach po to, aby nastawić opinię publiczną przeciwko Polsce. Nawała ksenofobicznych ataków na Polskę i Polaków musi się zatrzymać. Trzeba bronić Polski!

   Pierwszym krokiem niech będzie natychmiastowe zażądanie uchylenia podstępnej ustawy 447. Dla nas w USA to prawo także stwarza zagrożenie. To niekonstytucyjny precedens, który otworzy drzwi oszustom i doprowadzi do oszustw i łamania prawa amerykańskiego. Taka praktyka rozprzestrzeni się na całe USA. Co by się stało, gdybyśmy poważnie potraktowali bezpodstawne roszczenia i wprowadzili pojęcie „bezspadkowych praw majątkowych” do prawa amerykańskiego? Oznaczałoby to, że całe Stany Zjednoczone musiałyby zniknąć z mapy świata. Dlaczego? Ponieważ każdy centymetr kwadratowy amerykańskiej ziemi nie należałby do obecnych właścicieli USA, ale do rdzennych Amerykanów. Niektórym ludziom to by się podobało, ale większości nie. Druga wojna światowa pociągnęła za sobą najwięcej ofiar ludzkich w historii ludzkości. W ciągu 6 lat wojny zginęło ponad 60 mln ludzi. Zauważmy jednak, że żaden obywatel Izraela nie zginął podczas tej wojny. Ponieważ Izrael nie istniał. Polscy Żydzi byli zwykłymi obywatelami Polski. Na świecie nie ma czegoś takiego jak „własność żydowska”, jak twierdzą niektóre żydowskie organizacje.

   Nie ulega wątpliwości, że Polska szanuje prawo i już zrekompensowała straty większości ocalałym z Holokaustu. Polska rekompensowała i będzie rekompensować straty, jeżeli były właściciel lub jego spadkobiercy mogą udowodnić swoje prawa majątkowe. W Polsce istnieje szereg przepisów dotyczących zwrotu zagrabionego przez komunistów mienia. Procesy mogą być rozpoczęte, ale takie same przepisy muszą dotyczyć wszystkich obywateli polskich, którzy przeżyli II wojnę światową i niemieckie ludobójstwo, niezależnie od ich wyznania. Jak wszędzie, gdy obywatel umiera bez spadkobierców i nie zostawia testamentu jego własność przechodzi na własność państwa. Takie jest międzynarodowe prawo. Polska jest dziś oskarżana przez media, Kongres USA, izraelskich polityków o kradzież żydowskiego mienia w Polsce. To jest, powtórzę, absurdalna propaganda i historyczne kłamstwo. Polska zrobiła wszystko zgodnie z polskim prawem, które jest zgodne z międzynarodowymi standardami. Polska jest największą ofiarą II wojny światowej. Pamiętacie, kiedy wspomniałem o własności bezspadkowej? Tutaj właśnie jest pies pogrzebany! Oni chcą, aby ta własność została przekazana żydowskim organizacjom. Także ustawa 447 dotyczy tylko jednej grupy ofiar, polskich Żydów, nie wspomina o innych. A przecież to przerażające. Niemieckie nazistowskie ludobójstwo w Polsce dotyczyło wielu różnych narodowości. Wszyscy ci ludzie zasługują na pamięć. Anulowanie ustawy 447 zapobiegnie rabowaniu Polski przez tzw. żydowskie organizacje zajmujące się odzyskiwaniem mienia. Bezwstydnie wykorzystują one Holokaust, aby się wzbogacić.

   Powinniśmy pamiętać o wszystkich ofiarach II wojny światowej i nie faworyzować jednego narodu względem innego tylko dlatego, że wyróżnia się rasą lub religią. Jeżeli tego nie zrobimy, to niewiele będzie nas różnić od filozofii rasy panów Hitlera, według której jedni ludzie są bardziej wartościowi niż inni, Pomóżcie nam, proszę, zatrzymać to wymuszenie i podpiszcie petycję do Kongresu USA o uchylenie ustawy 447. Chrońcie amerykańską Konstytucję!

===============

Edward Read, amerykański historyk głośno domagający się zaprzestania kampanii kłamstw i pomówień wobec Polski i Polaków. Tekst powstał na podstawie tłumaczenia jego wystąpienia na należącym do niego kanale video zamieszczonym na youtube.com, po którym stracił prawo publikacji pod zarzutem szerzenia nienawiści.

za: polskaniepodlegla.pl

Fot. youtube