Antysemityzmem w wolność ? Życzenia na 2020 rok.

0
1297
[bsa_pro_ad_space id=5]
Od kilku lat portale prawicowe, wolnościowe zmagają się z cenzurą globalnych serwisów społecznościowych (youtube należący do Google, facebook i inne). Tzw. „mową nienawiści” zamyka się usta niewygodnym faktom, często odważnemu głoszeniu prawdy. Warto się zapoznać, jakie zasady obowiązują u naszego najważniejszego sojusznika, aby zrozumieć w jakiej rzeczywistości obecnie żyjemy.

Paul Johnson w Historii Żydów wyodrębnił cele, jakie nowożytny judaizm stawia sobie wobec kultury chrześcijańskiej w Stanach Zjednoczonych:

[bsa_pro_ad_space id=8]
  1. Wpoić poczucie winy za kulturę przenikniętą antysemityzmem, która umożliwiła Holocaust.
  2. Ośmieszać i zwalczać kościół katolicki jako najpotężniejszą instytucję chrześcijaństwa winną wpojenia masom antysemityzmu i wykluczania Żydów.
  3. Całkowicie oczyścić z chrześcijaństwa przestrzeń publiczną.
  4. Podważać spoistość społeczeństwa chrześcijańskiego przez szerzenie indywidualizmu i relatywizację wartości, gdyż tylko w takim społeczeństwie mniejszość żydowska czuje się bezpiecznie.
  5. Propagować wielokulturowość i masową emigrację.
  6. Kwestionować dumę narodową kraju gospodarza jako przejaw patologicznego nacjonalizmu.
  7. Propagować swobodę obyczajową, zwłaszcza seksualną i pogoń za przyjemnościami.

Takie zasady obowiązują u naszego najważniejszego obecnie sojusznika. Skoro jest to imperium, to być może spróbują to narzucić w naszej ukochanej Polsce.

W tym nowym 2020 roku życzymy Państwu wszelkiej niezbędnej odwagi i cierpliwości w głoszeniu prawdy, szacunku dla każdego człowieka i niezbędnej społecznej jedności, aby przeprowadzać zmiany w naszym kraju na lepsze.

Redakcja Polityki Polskiej.

PS. „O Panie, pozwól nam nauczyć się od ks. Jerzego, tego, że życie bez odwagi i prawdy jest bezwartościowe” – Anna Kajumolo Tibeijuka, zast. sekretarza generalnego ONZ.

[bsa_pro_ad_space id=4]