[bsa_pro_ad_space id=5]

Akcja Społeczna (AS): Wiadomość od zatroskanych obywateli z CitizenGO:

Jesteśmy świadkami tego, jak po raz kolejny przedstawiciele lobby lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) starają się, by Disney poddał się ich ideologii i przekształcił w globalne narzędzie genderowej indoktrynacji dzieci.

Razem z Państwem nie ustajemy w wysiłkach, broniąc niewinności dzieci. Chcemy, by Disney, tak jak kiedyś, był marką przyjazną rodzinom i wolną od homoideologii.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Od niedawna zwolennicy lobby LGBT usiłują rozszerzyć zasięg oddziaływania: chcą włączyć dzieci w swoje obchody tzw. Miesiąca Dumy, by od najmłodszych lat wpływać na ich umysły, zyskując w ten sposób pełne uznanie dla stylu życia, których symbolem są gejowskie parady!

PETYCJĘ PODPISAŁO JUŻ BLISKO 400 TYS. OSÓB. JEŚLI TEGO NIE ZROBIŁEŚ, MOŻNA TO ZROBIĆ

TUTAJ

NAJLEPIEJ PRZED 20 LISTOPADA, GDYŻ CIĘŻARÓWKA Z PODPISAMI PRZYWIEZIE TE PODPISY DO PREZESA I DYREKTORA GENERALNEGO FIRMY DISNEY, PANA ROBERTA A. IGERA


Film na temat tego, co się dzieje, jak reagują normalni ludzie na temat tej indoktrynacji w parkach Disney’a został wycięty z platform Youtube i sieci Facebook, pod pozorem „mowy nienawiści”. Sprawdźcie Państwo sami, ile „nienawiści” jest w tym filmie…


APEL DO ZNAJOMYCH WS. DISNEY’A – MOŻESZ TEŻ WYSŁAĆ NASTĘPUJĄCY TEKST DO ZNAJOMYCH:

Szanowna Pani/Szanowny Panie

Drogi kolego/koleżanko,

jestem pewien, że gdy byli Państwo dziećmi, podobały się Państwu postacie z kultowych filmów Disney’a. Być może mieli też Państwo szczęście i udało się Państwu w dzieciństwie odwiedzić jeden z jego parków rozrywki.

Cóż, obserwujemy teraz niemałą zmianę: przyjazne dla rodzin postacie z filmów i parki zabaw, które jako dzieci pokochaliśmy, schodzą teraz na drugi plan. Disney w swoich filmach i parkach zaczyna promować radykalny program lobby gejów, lesbijek biseksualistów i transseksualistów (LGBT).

Disney zaczął od wprowadzania do swoich produkcji postaci LGBT, by promować ideologicznie pojmowaną ideę „równości”. W parkach rozrywki natomiast organizowane były już imprezy tzw. “Gejowskiej Dumy” dla społeczności LGBT. 

Byliśmy świadkami tego, jak Disneyland w Paryżu zorganizował Gejowską Paradę – nazwaną niepozornie “Magiczną Paradą Dumy” w parku rozrywki przeznaczonym dla rodzin z małymi dziećmi.

Podczas obchodów tej „Magicznej dumy” odbyła się parada homoseksualistów i osób transpłciowych, a także inne działania szerzące wśród małych dzieci entuzjazm i aprobatę dla tzw. “stylu życia” gejów, lesbijek biseksualistów i transseksualistów.

Jako CitizenGO będziemy stawiać temu opór. Nie chcemy, by zmuszano nas do akceptowania homoseksualizmu, biseksualizmu i transseksualizmu jako atrakcyjnego tzw. wyboru stylu życia dla naszych dzieci. Nie pozwolimy, by Disney, lub inne duże firmy, deformowały wartości, które wpajamy naszym dzieciom,  jako ich rodzice, opiekunowie i wychowawcy.

Właśnie dlatego 20 listopada chcemy spotęgować wywieraną dotąd presję. Ciężarówką, wypełnioną setkami tysięcy podpisanych przez Państwa petycji, przyjedziemy osobiście do Prezesa i Dyrektora Generalnego Walta Disneya, Roberta A. Igera. Pokażemy w ten sposób władzom Disney’a, że rodzice, są zdeterminowani i nie będą dłużej tolerować indoktrynacji swoich dzieci.

To kolejny krok w naszej kampanii, który na pewno nie pozostanie niezauważony podczas dorocznego spotkania Dyrektorów Disney’a w marcu przyszłego roku.

Liczę, że Państwa podpis dołączy do listy osób z całego świata:

Bardzo proszę podpisać petycję wzywającą Prezesa i Dyrektora Generalnego Walta Disney’a (Roberta Igera), by zaprzestał propagandy LGBT i indoktrynacji ideologią gender. 

Wieść o naszej kampanii dotarła już do Pana Roberta A. Igera, Prezydenta i Dyrektora Generalnego Walta Disneya, który w swoim czasie był zachwycony, że tzw. społeczność LGBT dołączyła do marki Disney.

Dowiedzieliśmy się z naszych wewnętrznych źródeł, że Pan Iger nie był zadowolony z międzynarodowej kampanii CitizenGO. Może zasmuciła go perspektywa, że wiele rodzin może zacząć bojkotować parki, filmy i produkty Disneya, jeśli nie odstąpi on od indoktrynacji dzieci ideologią gender? Jednakże nawet jeśli udało nam się zwrócić jego uwagę, to niestety nie sądzę, by władze Disney’a zrozumiały prawidłowo nasze intencje.

Widzimy jak lobby LGBT posuwa się o krok dalej i wywiera presję, by Disney znowu indoktrynował dzieci, tym razem poprzez uczynienie z Elsy, bohaterki filmu “Kraina Lodu”, lesbijki!

Lobby LGBT i jego radykalni zwolennicy usiłują wymuszać na władzach Disney’a, by zmienił ukochanych przez najmłodszą widownię bohaterów bajek w narzędzia indoktrynacji i promotorów wśród dzieci stylu życia społeczności LGBT. 

Widzieliśmy już, jak Disney wprowadził pierwszą “chłopięcą księżniczkę” na kanale Disney XD w serialu “Star Butterfly kontra siły zła”, gdzie Marco, jeden z bohaterów, przebiera się za księżniczkę Turdinę, by ocalić szkołę księżniczek przed okrutną dyrektorką.

Okłamywanie małych dzieci, że „nawet mężczyźni mogą być księżniczkami”, skutkuje ostatecznie przekonaniem, że mężczyźni mogą stać się kobietami lub odwrotnie, a płeć to bardziej konstrukt społeczny i kwestia woli, a nie fakt biologiczny.

A to tylko jeden z przykładów działań Disney’a, podejmowanych pod presją żądań społeczności LGBT.

Co będzie dalej? Czy popularny bohater Goofy okaże się być gejem lub transpłciową kobietą? A może Myszka Miki i Minnie zaczną nosić koszulki promujące “Gejowską Dumę”?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak daleko jest gotowy posunąć się Disney, by zadowolić lobby LGBT.

Mam nadzieję, że rozumieją Państwo, dlaczego tak ważna jest  kampania CitizenGO przeciwko promowaniu ideologii LGBT przez Disney’a, który kształtuje wyobraźnię milionów dzieci na całym świecie.

Lecz by przyniosła ona oczekiwane skutki, wszyscy nasi zaangażowani przyjaciele, tacy jak Państwo, muszą dołączyć do tej ważnej walki:

Bardzo proszę podpisać petycję wzywającą Prezesa i Dyrektora Generalnego Walta Disney’a (Roberta Igera), by zaprzestał propagandy LGBT i indoktrynacji ideologią gender. 

Gdy czytają Państwo tę wiadomość, władze Disneya w Kalifornii, debatują nad następującymi możliwościami działań na najbliższy rok:

  1. Wprowadzenie nowych homoseksualnych i transpłciowych postaci w filmach i innych programach telewizyjnych Disneya.
  2. Rezygnacja z organizacji obecnych przyjaznych dzieciom wydarzeń i zastąpienie ich nowymi tzw. “Paradami Dumy”.
  3. Stworzenie nowych wydarzeń promujących styl życia LGBT w innych parkach Disneya.

Dowiedzieliśmy się, że dyrektor generalny i zarząd Disneya rozważają organizację “Parad Gejowskiej Dumy” we wszystkich parkach rozrywki Disneya na całym świecie, na wzór Disneylandu w Paryżu.

Drodzy przyjaciele, w takich chwilach nie możemy siedzieć bezczynnie i pozwolić Disneyowi na to, by ignorował wolę rodziców i indoktrynował nasze dzieci swoimi filmami i w parkach przeznaczonych dla najmłodszych. Tylko nasza mobilizacja i determinacja może powstrzymać radykalny plan lobby LGBT i zapał Disney, by go w całości zrealizować.

I właśnie dlatego do Państwa dzisiaj piszę.

Razem musimy pokazać kierownictwu Disneya, że miliony ludzi, takich jak Państwo i ja, obserwują ich działania i są z nich bardzo niezadowoleni. Bardzo.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do nas, proszę podpisać naszą petycję skierowaną do Prezydenta i Dyrektora Generalnego Walta Disneya jeszcze przed 20 listopada. CitizenGO potrzebuje Państwa natychmiastowego działania, abyśmy mogli mieć nadzieję na zwycięstwo w walce z presją lobby LGBT.  Bardzo proszę o podpisać pod naszą petycją już teraz:

Prosimy dodać swój podpis: Żądamy, by Dyrektor Generalny Walta Disney’a (Robert A. Iger) i władze Disney’a zaprzestały indoktrynacji naszych dzieci, zanim będzie za późno!

Rozpoczęliśmy naszą międzynarodową kampanię, by pokazać dyrektorowi generalnemu Disney’a, że nasz sprzeciw jest poważny. Domagamy się zaprzestania indoktrynacji i seksualizacji dzieci na całym świecie. „Parady dumy” to zapewne tylko pierwsze kroki wśród długiej listy działań LGBT, które Disney wprowadzi w celu promocji związków jednopłciowych i indoktrynacji naszych dzieci destrukcyjną ideologią gender.

Władze Disney’a mogą tkwić w samozadowoleniu, podążając za zdecydowanymi żądaniami aktywistów LGBT. Jednak finanse firmy i wartość akcji nie są oparte na wpływach od klientów LGBT, ale pochodzą ze sprzedaży biletów dla rodzin. Podpisana przez Państwa petycja zachęci kierownictwo Disneya do powrotu do rodzinnych wartości i zakończenia niechlubnej indoktrynacji dzieci.

Lobby LGBT i jego zwolennicy starają się stale rozszerzać swój zuchwały plan, by jak najwięcej dzieci zaangażowało się w obchody tzw. “Miesiąca Dumy” i wspierało styl życia lansowany przez społeczność LGBT i jej wyznawców.

Obawiam się, że jeśli Państwo i ja nie zaczniemy działać, wkrótce zobaczymy świat, w którym lobby LGBT jest w stanie w pełni zdominować przekaz bajek Disneya. Filmy i parki, które cieszyły nas, gdy dorastaliśmy, będą niczym innym, jak tylko zorganizowanym i przemyślanym narzędziem do nieskrępowanej indoktrynacji i dezorientacji naszych dzieci i młodzieży.

Właśnie dlatego zespół CitizenGO staje na pierwszej linii. Dostarczymy podpisaną przez Państwa petycję osobiście już za kilka dni (20 listopada). Chcemy upewnić się, że dyrektor generalny Disneya ma pełną świadomość, że jeśli nadal będzie promować ideologię LGBT, poniesie tego koszty.

Tolerancja wobec wszystkich ludzi bez względu na ich orientację seksualną to jedno, ale promowanie określonych zachowań seksualnych wśród dzieci to zupełnie inna kwestia.

Proszę podpisać tę pilna petycję przed 20 listopada, wzywając Dyrektora Generalnego Disneya, by odwołał wszystkie zaplanowane wydarzenia promujące społeczność LGBT i zrezygnował z wprowadzania do swoich produkcji postaci odpowiadającym marzeniom lobby LGBT. Domagajmy się, by Robert A. Iger chronił nasze dzieci. Niech Disney dalej będzie miejscem przyjaznym rodzinom, które pobudza wyobraźnię dzieci bez strachu o jakąkolwiek indoktrynację.

Bardzo proszę kliknąć tutaj, by złożyć swój podpis pod petycją, a następnie przesłać ją do swoich przyjaciół.

Dziękuję za wszystko, co Państwo robią.

Paweł Woliński, CitizenGO

[bsa_pro_ad_space id=4]