Różaniec na szaniec! – zobacz gdzie i kiedy

0
275
W październiku w wielu miejscach Polski odbędzie się wspólna, publiczna modlitwa Różańcowa. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy. Różaniec na szaniec!
Ogłoszenia Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w miesiącu październiku na stronie KRUCJATY.

Jak powiedział św. Augustyn: „Wyobraźmy sobie wojsko złożone z żołnierzy takich, jakich formuje nauka Jezusa Chrystusa; wyobraźmy sobie gubernatorów, małżonków, rodziców, dzieci, nauczycieli, służących, królów, sędziów, podatników, poborców takich, jakich chce doktryna chrześcijańska! I niech poganie ośmielą się jeszcze mówić, że takie nauczanie jest sprzeczne z interesem państwa! Przeciwnie, muszą oni przyznać bez wahania, że taka doktryna jest ochroną państwa, jeżeli się jej wiernie przestrzega” (CXXXVIII, al. 5, Ad Marcellinum, rozdz. II, nr.15).

Zapraszamy do wspólnej, publicznej modlitwy Różańcowej w wielu miejscach Polski:


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 13 października (niedziela) o godzinie 17.00. w Łodzi  przy skrzyżowaniu ulic: Piotrkowskiej i Pilsudskiego (po przeciwnej stronie od Centralu). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 18 października (piątek) o godzinie 17.00. w Wadowicach, Pl. Jana Pawła II (Rynek). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 10 października (czwartek) o godzinie 18.00. w Zielonej Górze, przy wejściu do Szpitala Uniwersyteckiego im. K. Marcinkowskiego (od ul. Wazów). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 19 października (sobota) o godzinie 16.00. w Poznaniu, przy wejściu do Szpitala Klinicznego im. K. Marcinkowskiego. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się we Wrocławiu 23 października (środa) o godzinie 18.00. Kamieńskiego 73a (wejście do WSS) Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec ! Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 9 października (środa) o godzinie 16.30. w Czeladzi na Rynku. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 11 października (piątek) o godzinie 17.00. w Krakowie, przed Szpitalem im. G. Narutowicza (ul. Prądnicka 35). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 11 października (piątek) o godzinie 16.00. w Olkuszu na Rynku. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 12 października (sobota) o godzinie 15.00. w Tarnowie na Rynku. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 18 października (piątek) o godzinie 17.00. w Wadowicach Plac Jana Pawła II (Rynek). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 19 października (sobota) o godzinie 16.00. w Sanoku na Placu św. Michała (pod pomnikiem św. Michała Archanioła). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 24 października (czwartek) o godzinie 17.00. w Wieliczce na Placu Kościuszki (obok fontanny). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


Różaniec na szaniec !

Zapraszamy na publiczny różaniec, który odbędzie się 26 października (sobota) o godzinie 16.00. w Kielcach przed wejściem głównym szpitala ŚCMiN (ul. Prosta 30). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.


oraz we Wrocławiu 26 października (sobota) o godzinie 10.00. Borowska 213 (przed wejściem do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego). Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi.

W czasie, kiedy zło coraz mocniej nas atakuje, potrzebna jest gorliwa modlitwa. Prosiła o nią Matka Boża objawiająca się ponad sto lat temu trójce fatimskich dzieci. Moc Różańca jest ogromna. Może ocalić każdego z nas, ale i cały świat. Nic dziwnego, że złe moce z nią walczą.


Może masz wątpliwości, czy i jak Bóg działa. Jeśli tak, może umocnisz swoją wiarę oglądając któryś z filmów Fundacji Solo Dios Basta: LINK

Jan Paweł II, wielki mistyk i papież dawał każdemu, kto go odwiedzał różaniec. Jak myślisz – dlaczego ?

Pamiętaj wiara jest decyzją. Św. Paweł pisał “Nauka ta zasługująca na wiarę”. A do tego mamy w obecnych czasach liczne nawiedzenia Matki Bożej na ziemi, w tym w Gietrzwałdzie w 1877 roku na Warmii pod pruskim zaborem, w Fatimie w 1917 roku, gdzie mowa o Rosji i złu, które rozleje się na świat. Do tego ostatnio w Polsce cuda eucharystyczne (Sokółka, Legnica), Całun Turyński, chusta z Manopello i wiele, wiele innych nieprzeciętnych miejsc i artefaktów. Wyrusz na pielgrzymkę wiary i walkę duchową, jeśli jeszcze nie wyruszyłeś…

 


MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESUJE:

1:51:52