Poseł Jacek Wilk: od przyszłego roku ceny prądu o 50% w górę

0
1007
[bsa_pro_ad_space id=5]
Kandydat Konfederacji do sejmu Jacek Wilk przestrzega na swoim profilu facebookowym „od przyszłego roku ceny prądu o 50% w górę. Oczywiście za tym pójdą w górę ceny wszystkiego, co jest wytwarzane z pomocą energii elektrycznej. Czyli prawie wszystkiego”.

Według posła „to już będzie po wyborach, więc teraz się o tym nie dowiecie od partii rządzącej. Takiego skoku drużyny, jaka przyjdzie od przyszłego roku, nie było od początku transformacji — podziękujcie UE bohatersko walczącej z wiatrakami (opłaty karne za emisję CO2) i rządom POPiSu, które pełzają na kolanach przed Brukselą i zaakceptowały katastrofalną dla Polski wersję “pakietu klimatycznego””.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Zdaniem wolnościowca „nie jest tak, że wszyscy stracą. KTOŚ ZAROBI I TO MASĘ KASY. I to nie tylko beneficjent kar za emisję CO2.

NAJWIĘCEJ ZAROBI RZĄD NA PODATKU VAT, Z KTÓREGO WPŁYWY WZROSNĄ RADYKALNIE WRAZ ZE WZROSTEM CEN.

Teraz już wiecie, dlaczego rząd PiS jest gotów na Wasze poświęcenie w ponoszeniu morderczych kosztów drożyzny. Tak właśnie działa socjalizm, czyli złodziejstwo”.

W opinii Jacka Wilka „teraz już wiecie, po co potrzebna jest nam suwerenność — to strasznie praktyczna rzecz: bez suwerenności musimy płacić trybut obcym władzom. Tak było za czasów królów i tak jest teraz. Tylko trybut ma inną nazwę, ale płacimy go oczywiście wszyscy”.

Za: wrealu24.pl

[bsa_pro_ad_space id=4]