Jedność Narodu i Alternatywa Społeczna podpisały porozumienie i mianują wspólnych kandydatów w jesiennych wyborach

0
1530
[bsa_pro_ad_space id=5]
Jak udało nam się dowiedzieć, nastąpiło porozumienie pomiędzy komitetami Jedność Narodu i Alternatywa Społeczna. Oba komitety organizują akcję wyborczą w Polsce pod szyldem Jedności Narodu realizując wspólny program zapraszając kolejnych Polaków do włączenia się w Akcję Wyborczą Polaków-Jedność Narodu.

Jak powiedzieli liderzy Jedności Narodu, po rozbiciu ruchu Kukiz’15 prowadzone są rozmowy z dalszymi ugrupowaniami, aby stworzyć jak najsilniejszą listę w nadchodzących wyborach do Sejmu i Senatu RP. Na przestrzeni ostatnich tygodni, wielu politykom, posłom obecnej kadencji, a także organizacjom społecznym Jedność Narodu proponowała udział w wyborach z ramienia list komitetu.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Formuła ruchu Jedność Narodu jest otwarta dla wszystkich Polaków, ze wszystkich środowisk, z kraju i zagranicy (50% miejsc z okręgu 19 Warszawa jest przeznaczonych dla reprezentantów Polonii), które chciałyby wprowadzić silną reprezentację do Sejmu i Senatu RP [przesłanie Jedności Narodu na wybory parlamentarne].

Łączymy siły, zwiększamy szanse… Sursum corda, Polsko !

Gepostet von Akcja Wyborcza Polaków – Jedność Narodu am Mittwoch, 21. August 2019

 

Ruch społeczny Jedność Narodu, który powstał w 2015 roku, brał udział w wyborach samorządowych do sejmików w 2018 roku w 5 województwach i organizował akcję wyborczą Polaków do Europarlamentu zaprasza wszystkich Polaków, chcących zmian ustrojowych w Polsce [PODSTAWA PROGRAMOWA] do włączenia się w akcję zbierania podpisów, kandydowania do Sejmu i Senatu RP i udział w wyborach w charakterze członków komisji w całym kraju celem przypilnowania prawidłowości przebiegu głosowania i liczenia głosów. Od wczoraj możliwe jest również wsparcie finansowe komitetu wyborczego [SZCZEGÓŁY].
Więcej informacji dostępnych jest na stronach KW Jedność Narodu: www.jednoscnarodu.org.pl oraz profilu Akcja Wyborcza Polaków

 

[bsa_pro_ad_space id=4]